Adresa

Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého

Děkuji paní doktorce za její fantastický přístup. Bohužel supluje práci praktických lékařů, což ji zdržuje k léčení alergických pacientů. K paní doktorce chodíme celá rodina, vše v klidu a ochotně vysvětli. Každý lékař by sem měl povinně zajít na zaučenou, jak se má komunikovat s pacientem. Se zdravotní sestrou tvoří skvělý tým.


Ověřeny pacient

Pani doktorku muzu doporucit, je mila, pecliva a dukladna. Poslala me na vysetreni, ktera jsem jsem u predchoziho doktora neabsolvovala, a diky tomu bylo mozne nektere potize uplne odstranit. Objednava na cas a na vakciny bere prednostne. Takhle si predstavuju doktora.


U paní doktorky jsem byla pouze jednou, ale mohu potvrdit, že má přímo ukázkový přístup k pacientovi - mohla by jej některé své kolegy vyučovat, potřebovali by to.


Moc příjemná paní doktorka, syn se u ní léčí už skoro 20let na alergii a astma.Velice ochotná a hlavně umí. Vše vysvětlí a když se jí něco nezdá, pošle okamžitě na vyšetření. Vorlíčková


Výborná paní doktorka velice pomohla mému synovi už 8let dojíždíme a jsme velice spokojeni s její péčí.


Já tuhle pani doktorku mám ráda moc je to velice milá a skvělá žena chodila sem k ní coby dítě školou povinné a dodnes se salergii trápím,ale už né v tak velkém mnnožství jako kdysi je to ta nejbáječnější lékařka,která je doporučuju jí všem a hodnotím jí jako skvělou ženu lékařku děkuji Katka


K paní doktorce jsem se dostala vlastně náhodně s podezřením na alergii. Musím však uznat že jsem byla velice potěšena jejím profesionálním přístupem a snahou vyřešit zdravotní problémy které se i netýkají jejího oboru.


Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jen doporučit.Syn je v její péči od 3 let.Vždy příjemná,milá a ochotná.Stále dojíždíme i když už 6 let nebydlíme na Praze 1.


Paní doktorka léčí mého syna - pylového alergika už přes 10 let, vždy byla laskavá, profesionální, s rodiči jedná jako s partnery, a synovu alergii udržuje v přijatelných mezích... a mně pomohla porovnat se psychicky s jeho handicapem, za což ji budu navždy vděčná :-))


M

Doporučuji. Věnuje se pacientovi, vždy vše vysvětlí, ochotná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti