Praktický lékař pro dospělé
Vančurova 401, Frýdek-Místek

MUDr. Horskou známe mnoho let, Celé naší rodině vždy poskytovala v rámci možností tu nejkvalitnější péči. Nikdy nic nepodcenila, ke všemu přistupuje rozumně a zodpovědně. Je to vstřícná a lidská lékařka na svém místě. Jednoho dne bude obtížně nahraditelná, pokud vůbec. Děkujeme!

K paní MUDr. Horské chodí naše celá rodina ode dne jejího nástupu do funkce praktického lékaře jsme velmi spokojeni s jejím lidským přístupem a pochopení zdravotního stavu. Vždy nás odborně vyšetří, poradí dobrým slovem a nic nezanedbává . Jsme rádi, že spadáme právě pod tohoto lékaře a neměnili bychom.

Skvělá paní doktorka!!!

V 15 letech jsem z nedostatečného zajištění byl nucen začit pracovat a jako pracující jsem musel přestoupit od dětského lekaře k praktickému lékaři pro dospělé. Byla to paní doktorka Horská a dnes po bezmála 20 letech kdy je dosud mou prak.lékařkou a zaroveň jsem narazil na tyto stránky, kdy vyhledávám očního lékaře v Kopřivnici, se nestačím divit nad některými negativními ohlasy, které na těchto stránkách lidé písí. Pro některé lidi budou vždy doktoři příčinou nespokojenosti v jakékoli věci se jich týkající.
Paní doktorka Horská je nejen vybornou lékařkou, ale i člověkem chápajícím s velmi dobrým přehledem a individuálním pohledem na na své pacietnty. Vždy jsem u paní doktorky našel porozumění a více či méně byla vždy s to naslouchat mým problémům. Už to bude možná pár let co jsem neměl potřebu do ordinace jít, ale nic to nemění na tom, že bych paní doktorku neoznačil za jednu z nejlépe vykonávajících svou profesi praktického lékaře. Nikdo není neomylný a každý by si měl uvědomit jakou zodpovědnost na sebe lékaři a doktoři berou. Co se týče sestry paní doktorky tak i já jsem zpočatku nabyl domění negativního přístupu ale časem jsem dospěl k zavěru, že její vystupování a chování je na té nejvyšší profesionální urovni jakou sestra může mít.(Vždy dokonalý přehled, vždy osobní přístup, zachovávání soukromí a v neposlední řadě mne nikdy neodbyla když jsem "zaklepal")
Toť můj názor a vězte že mluvím i za spoustu známých a přátel které paní doktorka Horská léčí.
S pozdravem a nebrzkého shledání přeji paní doktorce a sestře dalších spoustu dobrých let v jejich praxi.

Paní doktorka je po odborné i lidské stránce velmi dobrá, s jejím přístupem k pacientovi jsme naprosto spokojeni, vždy hledá ten nejlepší způsob léčby. Naprosto profesionální přístup lékaře i sestry. Děkujeme.

K zdravotní sestře paní doktorky: pokud ji ta práce nebaví, je mnoho dalších zdr. sester, které by tu práci braly.

To je slabý článek , který kazí celkové hodnocení. Mudr.Horská tím "ztrácí" mnoho příznivců, chováním zdr. sestry.

Paní doktorka, která má moji plnou důvěru.Chodím k ní 20 let a nikdy se mi nestalo že byla neosobní,arogantní,odměřená nebo že by měla neosobní přístup k pacientovi.Který hlupák může napsat že paní doktorka je nelidská.Zřejmě člověk který má IQ zmrzlého sledě.Naopak řečeno jednou větou je to lékařka profesionál s lidskou tváří.Hodnocení člověka který se bojí napsat své jméno a schovává se za pseudonym-HOST neuznávám a beru to jako pomluvu.Sestřička > super Jindřich Mach

Paní doktorka, která má naši plnou důvěru, prostě "naše"

Pospěchová

Paní doktorka je naše rodinná lékařka už dlouhá léta, a jsme moc spokojení a velmi rádi, že patříme právě k ní!!!! Profesionál na svém místě, vždy poradí, vyslechne. Děkujeme!!

Nic jiného neumím napsat, nežli skvělá "PANÍ DOKTORKA"