Adresa

Vančurova 401, Frýdek-Místek
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

Ověřeny pacient

MUDr. Horskou známe mnoho let, Celé naší rodině vždy poskytovala v rámci možností tu nejkvalitnější péči. Nikdy nic nepodcenila, ke všemu přistupuje rozumně a zodpovědně. Je to vstřícná a lidská lékařka na svém místě. Jednoho dne bude obtížně nahraditelná, pokud vůbec. Děkujeme!


V
Ověřeny pacient

K paní MUDr. Horské chodí naše celá rodina ode dne jejího nástupu do funkce praktického lékaře jsme velmi spokojeni s jejím lidským přístupem a pochopení zdravotního stavu. Vždy nás odborně vyšetří, poradí dobrým slovem a nic nezanedbává . Jsme rádi, že spadáme právě pod tohoto lékaře a neměnili bychom.


K
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka!!!


Š
Ověřeny pacient

V 15 letech jsem z nedostatečného zajištění byl nucen začit pracovat a jako pracující jsem musel přestoupit od dětského lekaře k praktickému lékaři pro dospělé. Byla to paní doktorka Horská a dnes po bezmála 20 letech kdy je dosud mou prak.lékařkou a zaroveň jsem narazil na tyto stránky, kdy vyhledávám očního lékaře v Kopřivnici, se nestačím divit nad některými negativními ohlasy, které na těchto stránkách lidé písí. Pro některé lidi budou vždy doktoři příčinou nespokojenosti v jakékoli věci se jich týkající.
Paní doktorka Horská je nejen vybornou lékařkou, ale i člověkem chápajícím s velmi dobrým přehledem a individuálním pohledem na na své pacietnty. Vždy jsem u paní doktorky našel porozumění a více či méně byla vždy s to naslouchat mým problémům. Už to bude možná pár let co jsem neměl potřebu do ordinace jít, ale nic to nemění na tom, že bych paní doktorku neoznačil za jednu z nejlépe vykonávajících svou profesi praktického lékaře. Nikdo není neomylný a každý by si měl uvědomit jakou zodpovědnost na sebe lékaři a doktoři berou. Co se týče sestry paní doktorky tak i já jsem zpočatku nabyl domění negativního přístupu ale časem jsem dospěl k zavěru, že její vystupování a chování je na té nejvyšší profesionální urovni jakou sestra může mít.(Vždy dokonalý přehled, vždy osobní přístup, zachovávání soukromí a v neposlední řadě mne nikdy neodbyla když jsem "zaklepal")
Toť můj názor a vězte že mluvím i za spoustu známých a přátel které paní doktorka Horská léčí.
S pozdravem a nebrzkého shledání přeji paní doktorce a sestře dalších spoustu dobrých let v jejich praxi.


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka je po odborné i lidské stránce velmi dobrá, s jejím přístupem k pacientovi jsme naprosto spokojeni, vždy hledá ten nejlepší způsob léčby. Naprosto profesionální přístup lékaře i sestry. Děkujeme.


N

K zdravotní sestře paní doktorky: pokud ji ta práce nebaví, je mnoho dalších zdr. sester, které by tu práci braly.

To je slabý článek , který kazí celkové hodnocení. Mudr.Horská tím "ztrácí" mnoho příznivců, chováním zdr. sestry.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka, která má moji plnou důvěru.Chodím k ní 20 let a nikdy se mi nestalo že byla neosobní,arogantní,odměřená nebo že by měla neosobní přístup k pacientovi.Který hlupák může napsat že paní doktorka je nelidská.Zřejmě člověk který má IQ zmrzlého sledě.Naopak řečeno jednou větou je to lékařka profesionál s lidskou tváří.Hodnocení člověka který se bojí napsat své jméno a schovává se za pseudonym-HOST neuznávám a beru to jako pomluvu.Sestřička > super Jindřich MachPaní doktorka, která má naši plnou důvěru, prostě "naše"

Pospěchová


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naše rodinná lékařka už dlouhá léta, a jsme moc spokojení a velmi rádi, že patříme právě k ní!!!! Profesionál na svém místě, vždy poradí, vyslechne. Děkujeme!!


P

Nic jiného neumím napsat, nežli skvělá "PANÍ DOKTORKA"


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti