Adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
U Nemocnice 3064, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce jsem chodila několik let na parodontologiï. S její léčbou i přístupem k pacientovi jsem byla vždy naprosto spokojená. Parodontoza se mi po jejím ošetření velice zlepšila a při dodržování rad se mi docela slušně daří ji držet v mezích normy. Proto jsem se vždy na další ošetření těšila.
Byla jsem ale nemile překvapena, když jsem dnes přišla na objednanou kontrolu a po půl hodině čekání před ordinací mi sestra sdělila, že pacienty jedné konkrétní paní doktorky již neošetřují. Moc mě tento přístup překvapil a přiznám se, že jsem velice zklamána. Nevím, proč by pro nějaké "žabomyší spory" měli pacienti trpět. Myslím, že to z lékařského hlediska není vůbec profesionální. Je mi to líto, opravdu jsem k paní doktorce chodila velice ráda.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Výborná zubní lékařka, moje problémy se zuby hned vyřešila. Vstřícná a šikovná paní doktorka, můžu jedině doporučit.

V
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce jsem chodil spoustu let , ale bohužel se nám hodně změnila . Je bez zájmu a ochoty něco léčit. Máte problém i s jiným zubem , ten už vám ale dělat nebude! Objedná vás nedříve i z kazem za půl roku. Jestliže máte akutní bolesti, musíte jinam na pohotovost, protože vás paní doktorka nevezme, nejdříve možná za měsíc a to i jako její pacient.
Nevěnuje se vám dlouho a nezajímá ji ani stav ostatních zubů. Plombuje i se záněty, které neodhalí a ani asi neřeší. Netrhá, dentální hygienu taky nedělá.
Nejvyšší čas ke změně této lékařky.
Už chodím k jiné , kde se ochota a preciznost nedá vůbec srovnávat. Bohužel.
A
Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepší zubní lékařka! Vstřícná, milá, ochotná, profesionálka na svém místě. Umí si poradit i s takovými zuby, co by jiní zubaři nejradši vytrhli. Jde opravdu vidět, že je paní doktorka ve své práci důsledná, ať už jde o problémy se zuby nebo dásněmi. Opravdu zlaté ručičky! Co jsme u paní doktorky, těšíme se na každou další návštěvu. Vřele doporučuji všem!


M
Ověřený profil

Příjemné jednání paní doktorky i sestřičky. Kvalitní péče, díky které už se nebojím chodit k zubaři. Mohu jen doporučit.


G
Ověřený profil

Paní doktorka , od doby co se přestěhovala do svého v Kolárově ulici . Je neochotná , za zubní bílou blombu požaduje 1500 ,- protože k ní jezdí i Pražáci , tak zvedla ceny . Její chování arogantní . Když máte dva kazy , tak Vám udělá jen jeden a na ten druhý si musíte přijít až za delší dobu .


M
Ověřený profil

neuvěřitelně arogantní domina. Sice dobrá zubní lékařka, ale chování jako se psem


P
Ověřený profil

Vždy jsem se velmi bála zubaře a tak jsem radši návštěvy odkládala na chvíli až když už se bolest nedala vydržet, ale co jsem na doporučení kamarádky začala chodit k pani doktorce Havelkové těším se na každou návštěvu . Paní doktorka je moc hodná a má vždy vlídné slovo.Vždy si stihneme během vyšetření povědět něco veselého a já z ordinace odcházím vysmátá , spokojená i s vytrženým zubem bez sebemenší bolesti.DOPORUČUJI !!!


Ověřený profil

Výborná lékařka a skvělý člověk, který umí pohladit na duši a zbavit strachu ze zubaře, doporučuji všem.


Ze zubaře jsem měl neskutečný strach, ale po doporučení mé ženy, jsem se odhodlal k návštěve ordinace paní MUDr.Havelkové. Příjemná, profesionální a lidská (to samé platí i o sestřičce). VŘELE DOPORUČUJI!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu