Jaroslava Havelková, zubař Teplice

Zubař

U Nemocnice 3064, Teplice
Ord. praktického lékaře stomatologa

Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce jsem chodil spoustu let , ale bohužel se nám hodně změnila . Je bez zájmu a ochoty něco léčit. Máte problém i s jiným zubem , ten už vám ale dělat nebude! Objedná vás nedříve i z kazem za půl roku. Jestliže máte akutní bolesti, musíte jinam na pohotovost, protože vás paní doktorka nevezme, nejdříve možná za měsíc a to i jako její pacient.
Nevěnuje se vám dlouho a nezajímá ji ani stav ostatních zubů. Plombuje i se záněty, které neodhalí a ani asi neřeší. Netrhá, dentální hygienu taky nedělá.
Nejvyšší čas ke změně této lékařky.
Už chodím k jiné , kde se ochota a preciznost nedá vůbec srovnávat. Bohužel.

Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepší zubní lékařka! Vstřícná, milá, ochotná, profesionálka na svém místě. Umí si poradit i s takovými zuby, co by jiní zubaři nejradši vytrhli. Jde opravdu vidět, že je paní doktorka ve své práci důsledná, ať už jde o problémy se zuby nebo dásněmi. Opravdu zlaté ručičky! Co jsme u paní doktorky, těšíme se na každou další návštěvu. Vřele doporučuji všem!

Příjemné jednání paní doktorky i sestřičky. Kvalitní péče, díky které už se nebojím chodit k zubaři. Mohu jen doporučit.

G

Paní doktorka , od doby co se přestěhovala do svého v Kolárově ulici . Je neochotná , za zubní bílou blombu požaduje 1500 ,- protože k ní jezdí i Pražáci , tak zvedla ceny . Její chování arogantní . Když máte dva kazy , tak Vám udělá jen jeden a na ten druhý si musíte přijít až za delší dobu .

neuvěřitelně arogantní domina. Sice dobrá zubní lékařka, ale chování jako se psem

Vždy jsem se velmi bála zubaře a tak jsem radši návštěvy odkládala na chvíli až když už se bolest nedala vydržet, ale co jsem na doporučení kamarádky začala chodit k pani doktorce Havelkové těším se na každou návštěvu . Paní doktorka je moc hodná a má vždy vlídné slovo.Vždy si stihneme během vyšetření povědět něco veselého a já z ordinace odcházím vysmátá , spokojená i s vytrženým zubem bez sebemenší bolesti.DOPORUČUJI !!!

Výborná lékařka a skvělý člověk, který umí pohladit na duši a zbavit strachu ze zubaře, doporučuji všem.

Ze zubaře jsem měl neskutečný strach, ale po doporučení mé ženy, jsem se odhodlal k návštěve ordinace paní MUDr.Havelkové. Příjemná, profesionální a lidská (to samé platí i o sestřičce). VŘELE DOPORUČUJI!!!!

Výborný stomatolog.

Ochotná, milá, dobrá péče dospělých i dětí.