Jaroslava Bajerová, ortoped Brno

MUDr. Jaroslava Bajerová

Ortoped Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Černopolní 9, Brno
Dětská nemocnice Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Dětská nemocnice Brno Jiný

Děkuji paní doktorcé Bajerové léčila jsem se u ní od malá s nohama velice ochotná jsem sice už dospělá jen jsem ji zavolala paní doktorce že mám hodně nateklou nohu a vzala mě.velmi ji za všechno děkuju co pro mě udělala.Pro mě je to suprová doktorka.


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodil mnoho let, několikrát mi operovala kyčle, velmi zodpovědné zkontrolovala me děti a několika známým velmi pomohla. Za mě vynikající odborník a člověk, kterému na pacientovi opravdu záleží. Doporučuji!


J
Ověřeny pacient

MUDr. Bajerova nam byla pridelena v ráci poporodniho vysetreni kycelnich kloubu novorozence a uprimne jsem se s takovym jednanim v kombinaci s nizkou urovni odbornosti jeste nesetkala. Po vysetreni jsem se preobjednala na zcela jine pracoviste a k jinemu lekari a dalsi termin u teto lekarky zrusila. Pri zmince o teto zkusenosti u naseho pediatra nase detska lekarka ihned vedela s kym jmenovite jsme tuto neblahou zkusenost v detske nemocnici meli, takze soudim ze negativnich nazoru rodicu bude velmi dlouha rada. Nutno dodat, ze nejsem chorobny stezovatel a takovyt posudek pisi zcela poprve, ale radim rodicum, kteri maji s ditetem jakykoliv resitelny zdravotni problem jej resit u nekoho kvalifikovanejsiho a pro rodice, jejichz deti maji nejaky nezvratny hendikep, jsou vystraseni a potrebuji s lekarem odbornikem probrat moznosti, vyvoj vady a nasledky tuto lekarku vubec nenavstivit. Jesteze si muzeme lekare svobodne zvolit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

U paní doktorky léčíme obě děti s vrozenou vadou vtočených nožiček (Pes equinovarus) a nemůžeme si ji vynachválit. Je velmi příjemná, otevřená, nápomocná a realistická. Důvěřujeme jí na 110 %, ceníme si jejích zkušeností, otevřenosti a cítíme k ní, že je jako člen naší rodiny! Jsme šťastní, že naše děti ošetřuje a rozhodně bychom neměnili!!! Každý den děkujeme za to, že nám ji známi doporučili a my se k ní dostali. Děti ji mají rády a vždy se na ni těší...


H
Ověřeny pacient

Bohužel, to co paní doktorka udělala 27.6 na pohotosti, to nemá obdoby. Nevěstu s malýn vnoučkem odvezla záchranka z Hustopeč do Brna z vykloubeným ramenem. Vnouček má 16 měsíců. Bylo 19.00 večer a po ošetření je poslala na autobus domů. Že nemá nárok na sanitky. Nevěsta ho nesla 1 hodinu na rukách přez Brno na zastávku a cestovala v noci až do 23.30 hod. Byla zima a malý nebyl dostatečně oblečený. A to je těhotná. Paní doktorka nemá charakter !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila od mala s kolenem a se skoliózou. Musím říct, že jsem ji měla moc ráda, nikdy mi nepřipadala arogantní jak tu někteří píší. Vše mi vysvětlila a dostatečně mě postrašila a poučila jak se vyhnout korzetu. Díky tomu (a díky pečlivosti maminky) jsem teď rovná a skolióza není vidět. Pro mě je to jeden z lékařů na které vzpomínám ráda :-)


J
Ověřeny pacient

Paní doktorku musím bohužel také hodnotit jako jednoho z nejhorších lékařů, které jsme potkali. Nejen že je velmi povýšená a k rodičům malých dětí se chová jako ke hlupákům, ale také její "odbornost" spadá do čehosi starého, co se učila kdysi před padesáti lety. Byli jsme u ní se synem s dysplazií kyčlí a seřvala nás, že ho nosíme v šátku - přitom manželka se naučila vázat šátek přímo u fyzioterapeutky, aby to bylo v souladu s tím, jakm mají být postavené kyčle! Podle paní doktorky by děti měly ležet na tvrdém a rovném a chováním a nošemím v šátku je div nezabíjíme. Tak jsme odešli a našli si jiného ortopeda, který nebyl líný vše vysvětlit, choval se k nám jako k lidem a také nás pochválil za správné nošení dítěte v šátku - jednak se prý neutahá maminka a nechytí zánět kloubů na rukách, jednak je zrovna tento úvaz (do kříže s podsazenou pánví) v zahraničí přímo doporučovaný na nošení při dysplaziích kyčle a napomáhá správnému postavení. K paní doktorce bychom se už nikdy nevrátili.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Mudr. Bajrová nám byla doporučena ze strany jihlavského ortopeda. Dcera měla od narození jednostranné vykloubení kyčle. Rozjeli jsme se tedy do FDN a byly jsme hned přijati do nemocnice. Dr. nás chodila pravidelně kontrolovat, nicméně vždy, když jsem potřebovala něco vědět, musela jsem si připravit soubor otázek. Nikdy mi Dr. nevysvětlila souvisle postup léčby. Na všechno jsem se musela vyptat sólo. Když jsem si dovolila přijít k ní přímo do ambulance, setkala jsem se pouze s arogancí a opět jsem musela nést v hlavě spoustu otázek, které jsem pak mohla pálit. Dr. není schopná se dívat při komunikaci do očí, motala si metr do klubíčka anebo se dívala do země :( Dr. by měla především navštívit kurz chování a vylepšit komunikaci s lidmi. S touto lékařkou jsme byli hrubě nespokojeni. Naštěstí už jsme přešli k jinému lékaři.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Nejhorší doktorka na zeměkouli.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


absolutně nemůžu souhlasit s předchozím názorem,já jsem chodila k paní doktorce od mala s vadou páteře a vždy vše vysvětlila néé jen dospělákům kteří mě doprovázeli na vyšetření,ale i mě za její milý přístup a vstřícné chování jsem jí byla vždy moc vděčná a jsem dodnes i když mám už sama děti.Nikdy jsem neváhála kam s dětmi půjdu na vyšetření na ortopedii,a paní doktorka mě vždy přivítala velice hezky a vysvětlila mi vše pro změnu jako dospělákovi.Paní doktorce přeji hodně zdraví a profesních úspěchů,Renča


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti