Praktický lékař pro dospělé
Březinova 62a, Jihlava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto silena komunikace, je pro nej jednodussi urazet vsechny kolem, nez resit problem. Nedoporucuji.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan Tomek, za mě dobrej praktickej lékař, kterej rozhodne pozná a rozpozná co člověku chybí. Výborná domluva , lidskej přístup a pokora.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Vždy perfektní profesionální přístup. Rozumná domluva na všem co jsem kdy potřeboval. Jsem velmi spokojen.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Viróza

Vstřícný a objektivní doktor co si na nic nehraje vždy jsem byl spokojen.Jinak jsem u něj už 3tím rokem a nemohu si ztěžovat:)

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Absolutně nedoporučuji! První vstupní prohlídka proběhla dobře. Když jsem začala chodit za panem doktorkem nadále se svými problémy s krkem. Neřešil nic zdálo se mi že tomu co potřebuji léčit vlastně ani nerozumí! Napsal jen velmi předražené léky a to bylo vše! Při mých přetrvávajících bolestech jsem jej navštívila znovu a když ani tentokrat mě nedokázal odpovědet na moji otázku z čeho se bolest objevuje,tak jsem se rozhodla pro jiného praktického doktora,pan doktor se většinou tváři jako že ho obtěžuji!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor Tomek je jeden z nejhoršìch doktorů okolí Jihlavy jednal se mnou jak ze simulantkou když mi bylo hodně zle řekl mi že mi nic není tak jsem šla za jiným doktorem a měla jsem rozjetou enginu kterou on nepoznal...
Už bych k němu nešla jsem ráda za změnu lékaře

U pana doktora jsem pet let a v zadnem pripade si nemohu stezovat.Jsem velice spokojen.Vzdy mi ochotne poradil a pomohl za to mu vrele dekuji.

Ať kouknu kamkoliv nikde se člověk nedopátrá ordinačních hodin :-( Nejsem typ, který pravidelně chodí do ordinace. Prosím o doplnění ordinačních hodin. Děkuji. S panem doktorem jsem spokojený, zatím vždy vyšel vstříc.

S panem doktorem jsem spokojený, zatím vždy vyšel vstříc.

CHodim k nemu uz dele a jsem spokojenej a jak jsem tu cetl nazor jedne mlade holky ze ji pochvalil prsa a sestra byla mimo ordinaci no asi vedel ze holka se stydi a tak chtel aby tam byl sam a to ze ji pochvali poprsi asi doufal ze ji tim uklidni ze se holka uz nebude tolik bat a stydet za sve telo a poslouchat srdce pres obleceni asi tezko udela a tak je logicke ze musi pres poprsi ktere zeny maji v tech mistech.