MUDr. Jaroslav Plodek

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Foerstrova 1656/3, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Byl to můj zubař

Tento,, zubař '' je rozhodně to nejhorší, co mě v životě potkalo. Mít peníze a čas, nejradši bych ho zazalovala. Co mi provedl se zuby, během mých několika let, co jsem navštěvovala jeho ordinaci, je prostě nepochopitelné!Muj současný zubař se z hrozil, když mi udělal rentgen, pod každou plombou kaz. Oprava zubů, které ještě šly zachránit mě vyšla opravdu na nemalé peníze. A ty zuby, co už zachránit nešly? Nahrazeny korunami. Nechápu, jak tento člověk, může dělat tuto profesi již tolik let. Ten kdo v němu chodí... Upřímně Vas lituji. Pokud si necháte udělat rentgen a řekne, že je v pořádku,nevěřte mu. Lže!

Škoda,že tady není jiná stupnice hodnocení,velmi slabý je moc vysoká kvalita,prostě katastrofa,mě už to může být jedno,protože jsem přišel ve 42 letech o všechny zuby a mám protézy,jeho péče byla tak příkladná,že vrtání a plomba mu trvala cca 15 min i s placením a objednáním,pak to tak dopadá,jeden příklad za všechny,ráno plomboval,sedl jsem do auta a než jsem dojel domů,cca 5km plomba vypadla,volám mu,řekl přijeďte,hned mě vzal a opravil,no opravil,v 16 hodin plomba znovu venku,volám mu ,přijeďte zítra,druhý den potřetí plomboval.Stal jsem se pokusným králíkem pro celou rodinu,kterou jsem celou ,manželka+3děti měl u něho,ti tam byli naštěstí krátce.On totiž vůbec vrtat neumí,což jsem zjistil po pár letech,manželka i děti,dnes už dospělé přešli včas ke stomatologovi do FN HK,při první návštěvě vždy rentgen a zhrození,manželka plakala,ona měla 2 kazy pod plombami,jedno dítě 5 kazů pod plombami a nejmladší 7!!!kazů pod plombami,nejstarší dcera chodí jinam a u nás nebydlí,tak nevím jak dopadla,ale zuby po něm taky žádná hitparáda,dnes dcery a manželka chodí do FN HK a případné plombování tam trvá 1-2hod,což už něco napovídá,pro vás spokojené mám jednu radu,nechte si jinde udělat rentgen a modlete se,možná vám někdo jiný včas zachrání zuby,já jsem u PLODKA za 25 roků byl slovy jedenkrát na rentgenu a při příští návštěvě na můj dotaz ,jak to dopadlo říká "v pořádku",já se už nikdy nedozvím,kolik kazů jsem měl pod plombami ,protože mě je včas všechny vytrhal.

Je super! K jinému bych nešel!

S péčí pana doktora jsem nespokojena. V 25 letech jsem přišla o nerv ve čtyřce a následně po několika letech mi zub léčil jiný stomatolog, který se zhrozil, jak může být zub tak špatně opravený! Díky špatné opravě pana doktora Plodka jsem se trápila přes půl roku s váčkem a jeho následnou léčbou. Ze zkušenosti dalších pacientů vím, že pan doktor Plodek je schopen nechat pacientovi jeden ze dvou kořenů po vytržení zubu moudrosti. Všichni se zamyslete, komu svěříte své zdraví. Zelinková

Nejlepší pan doktor.Péče na jedničku!!!

Jsem velice spokojen s výkony p. Dr. i sestry. Jeho přístup k dětem je příkladný. Moje dcera se k němu nebojí.

Vše mi vysvětlí, ukáže, má se mnou trpělivost.... On i sestřička se snaží vyjít vstříc.

Přidávám se s kladným hodnocením. Odborník a profesionál s velmi lidským přístupem. Super

Neměnila bych.

Žoviální jednání, ale často zbytečné úkony. Už to není co to bývalo...