Ordinace odb. lék. radiod. - ultrazvuk
náměstí 28. dubna 2, Brno

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Chtěl jsem se objednat na ultrazvukové vyšetření. Měl jsem žádanku od svého praktického lékaře (který sídlí mimo Brno). Pan doktor Flašar se mě při telefonickém rozhovoru optal na jméno praktického lékaře. Poté mi arogantně sdělil, že mého praktického lékaře nezná a že si mám zajít na vyšetření v lokalitě, kde mě vyšetřil praktický lékař. Dle mého názoru je to naprosto neprofesionální a nelidský přístup. Nikdy jsem se s ničím podobným nesetkal. Výrazně nedoporučuji.

Arogantní lékař,kterého nezastihnete ani telefonicky protože má stále dovolenou. Nechal mou matku s AKUTNÍM ÚRAZEM čekat 4 hodiny. Po udělání rentgenu si musíte dojít až druhý den nebo hned za několik dnů teprve pro popis. Výsledný snímek je podle jiných doktoru nečitelný,nepoužitelný.

O jeho odbornosti nepochybuji............ale...........Nepodařilo se mi s panem doktorem domluvit objednání po telefonu. Byl velice arogantní, netaktní a nepříjemný. Pan doktor asi někde vytratil základy slušného chování a vystupování.

Dnes jsem tam byla s malým synem na rtg., sestřička velmi vstřícná, v čekárně to "odsypávalo" a dr. nám vyhotovil zprávu cca do 10 minut. V pohodě.

Dnes jsem tam byl.
V telefonu nepůsobí velmi příjemně, ale spokojenost obrovská, zvlášť sestřička velice sympatická, příjemná, ochotná...100% spokojenost!

Setkala jsem se z mnoha neprijemnymi lekari a sestrami.Ale tenhle mne vytocil nejvic.Rentgen byl docela rychly,jenomze pak dlouhe cekani na papir nekonecne uz kvuli tomu,ze dite,se kterym jsem na rentgenu byla melo zapal plic, horecku pres 39 a aby toho nebylo malo zaspalo mne na lavicce.Konecne kdyz pan doktor zavolal nase jmeno, potesena se spicim ditetem se vrhnu ke dverim a uzas mne nemine kdyz si doktor,jeste k tomu neprijemny vypta karticku poistence,kterou mi nevim z jakeho duvodu uz davno sestra vratila! Jenomze mileho doktora ani nezajima,ze mi dite spi na rukach a zabouchne za sebou dvere necekajic nato,az nejakym spusobem asi odhodim 18kilove dite na zem a vylovim si v tasce karticku,kterou jsem uz podle meho nazoru,odvraceni sestry nemela potrebovat!Nastesti hodni lide jeste nevymreli a pan ktery videl,ze se trapim mi vzal maleho na ruce.Zlata Cernopolni,kdyby sme jenom nebydleli tak daleko a nemeli zrovna vysokou horecku!

Tak musím z osobní zkušenosti dat vědět ostatním aby se připravily....na zdlouhavé čekání.Aby osoba s ortézou o berlích sotva došmajdající na rtg čekala na výsledky z rtg 2 hod. se mi zdá celkem dost a když se po 2 hod. zeptáte sestry jak to vypadá s výsledky konstatuje "pan doktor už to sepisuje" a pak čekáte dalších 20 min. na výsledek na kterém je celkem popsáno jeden a půl řádku a stejně nic nového co už jste věděli,se mi zdá celkem dlouhá doba.Příště vím že pojedeme do nemocnice,kde vše zvládneme za 20 min. a nebudeme muset trávit celé dopoledne na rtg,aby nemocná osoba tam trpěla v bolestech při čekání.Musím dodat že před námi byly 4 osoby a ty odešly s výsledky a mi tam stále čekaly a čekaly a čekaly.......A když máte problém teď a potřebujete ho řešit hned a ne za týden či za 14 dní aby jste se doprošovali jestli vás dříve nepříjme se mi zdá dost špatné.Proto můj verdikt je nedoporučuji a je to jen z mé zkušenosti děkuji

S negativními hodnoceními zcela zásadně nesouhlasím. Jedná se o vysoce profesionálního radiodiagnostika, který umí z ultrazvuku vyčíst to, co jiní z CT. Všechna jeho vyšetření jsou brilantní a též o chování k pacientům jsem neslyšel nic špatného. Co vyšetří a napíše (a vždy důkladně), to sedí!

Nevychovaný, netaktní, povýšený. Pokud jste již odvykli skopit hlavu a polykat urážky, tak se mu určitě vyhněte. Ostuda pro lékaře, pro které je pacient člověk.

Nejlepší diagnostik na světě...vřele doporučuji...příjemný člověk a zároveň odborník...nechápu lidi co píšou negativní hodnocení,moje rodina má k němu plnou důvěru.Pane doktore,jen tak dál.