Umístění: Poliklinika Škoda

Pana doktora jsem měla moc ráda, je jeden z nejlepších v okrese. Chodila jsem k němu téměř 27 let, nikdy se nechoval nepřátelsky nebo jakkoliv nevhodně. Vždy mi vše srozumitelně vysvětlil a pomohl. Velmi mne mrzí, že odešel do důchodu. Kéž by se mohl ještě na pár let vrátit... :(
M.Z.

Já si na pana doktora stěžovat nemohu. Chodí k panu doktorovi ještě má dcera a můj syn. Já jsem byla jeho pacientkou 12 let. Vždy mě vzal když jsem potřebovala, udělal mně všechna vyšetření, která jsem potřebovala nebo i o ně zažádala a byla jsem velice spokojená. Věnoval se mně s veškerou péčí. Nikdy mě neodbyl. A to samé sestřička, ta je ke mně moc milá ochotná. Pan doktor je příjemný a zrovna tak i sestřička. A ještě něco navíc, pan doktor je také operatér a mého bratra zachránil. Bohužel k němu už chodit nemohu, protože jsem se odstěhovala na Moravu.

Pred par lety patril mezi dobre doktory, nyni se mi zda, ze snad chce penize. Zanedbava vysetreni, neprijemna sestra odbyva pacienty. Kdyz prijdete, ze jste nemocni, tam vam rekne, at prijdete za 3 dny, ze ted je tam moc plno apod. Toto se mi stalo dvakrat za poslední dva roky (obe posledni navstevy). Nevyhovovaly mi prasky, ktere mi napsal, bylo mi po nich strasne zle -odpoved stejna, prijdte v pondeli (byl ctvrtek). Nevyhledavam doktora, kdyz nejsem vazne nemocny, v opacnem pripade ocekavam, ze nebudu takto odbyty!

Pana doktora Balvína považuji za jednoho z nejlepších doktorů u nás.Je to profesionálna svém místě,velice ochotný,svědomitý ,k pacientům velmi příjemný.Protože k panu doktorovi už chodím velmi,velmi dlouho,tak vím o čem píši.Taktéž zdravotní sestřička patří mezi nejlepší.Nemám k nim žádnou připomínku.

Tento doktor léčí mého otce, je velmi nemocný a momentálně trpí otoky nohou nemůže pomalu ani chodit. Čekal v ordinaci na jeden recept co by mu pomohl, když poprosil sestru, že je to akutní a nemůže pomalu ani chodit, odbila ho. Odešel z ordinace a zažádal o výpis z karty. Bohužel na výpis z karty čeká už 14 dní - natož ostatní lékaři mu nemůžou předepsat tyto léky co potřebuje. Takže díky panu doktorovi se nemůže momentálně moc pohybovat, protože trpí otoky které jsou bolestivé. A myslím si že věk pana doktora už neodpovídá jeho kvalitám.

Nerad chodím k lékaři- kdo také ano, ale když už mě můj stav donutí ordinaci navštívit, tak můj praktický lékař pan MUDr. Balvín mě vždy úplně vykolejí komplexností léčby a maximálně profesionálním přístupem. Když slyším nářky přátel na některé jiné lékaře, tak mám upřímě obavu z toho, až mi můj pan doktor jednou odejde do penze...