Jaromíra Krčálová, pediatr Plzeň

MUDr. Jaromíra Krčálová

Pediatr

Čechova 44, Plzeň
Dětská a alergologická ordinace

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka je zlatá, i když nejsem její pacient tak poradila po telefonu víc, než doktorka ke které chodím. Možná není jako med, ale určitě je odborník. Chodila jsem k ní už s dětmi.

Paní doktorku už nechci ani vidět, byla jsem u ní s dcerou, že má horečku a kašel. Ne jenom, že jí skoro ani neprohlídla, ale jen mi suše oznámila co si mam koupit a poslala nás domů. No moje chyba, neměla jsem se nechat tak odbít, ale nebyla naše... Po týdnu jsem šla k naší paní doktorce a ta zjistila, že má malá zápal plic....

Moc nám pomohla,když jiná lékařka mávala rukou nad neustálým kašlem syna. Udělala všechna možná vyšetření až zjistila příčinu a řešila jí,přestože tehdy jsme k ní nepatřili. Nemam jedinou výhradu k chování nebo čekání. Krátké čekací doby jsou známkou toho,že se Vám lékař nebude dostatečně věnovat,což těžko někdo chce....

My jsme spokojení, fajn přístup, čekáme minimálně, skvělá domluva, DOPUČUJEME!

Chodila jsem k paní doktorce od narození do devatenácti let a nemůžu si jí vynachválit. Vřele doporučuji :).

Profesionálka s chladnějším přístupem, s dlouhým čekáním na ošetření a se sestřičkou, s níž není moc domluva. Ale celebrita v oblasti alergií a i pediatrie.
Kdybych volila odbornost před pocity, doporučím.

Š

Velice dobrá a příjemná lékařka pomohla nám na dcery problémy doporučuji

X

je dobrá

K paní doktorce jsem chodila Já jako malá holka a ted tam chodímm s dcerou. Jsem naprosto spokojená,vždy nam se vším pomůže.