Halasovo náměstí 1, Brno
Gynekologická ambulance

Umístění: Gynekologická ambulance

Úžasný doktor a člověk, skvěle vybavena ordinace, prijemne sestry, chodím tam 5 let a nemám v plánu měnit, doporučuji ????

Pan doktor je profesionalni, s dobrym smyslem pro humor. Chodim tam jiz vic jak10 let a jsem maximalne spokojena. Sestricky jsou take velmi prijemne. Vrele doporucuji vsem zenam a divkam.

Nadstandardně vybavená ambulkance, profesionální přístup, všechno v klidu, skvělý člověk - doporučuji

S panem doktorem jsem moc spokojená. Přešla jsem k němu z Heliosu, kde mi nebyli schopní vyléčit opakované mykozy, strašili mě rakovinou a nutili hormonální antikoncepci. Pan doktor mě ujistil, že jsem zdravá, mykozy mi vyléčil a do antiko mě nenutí.
Porodila jsem už jedno dítě a i s jeho vedením v průběhu těhotenství jsem spokojená. Klidný, milý a respektuje moje přání.

Profesionální i když svérázný přístup :-), vyléčil mi několik let recidivující mykotické infekce. Vřele doporučuji.

Jsem u pana doktora víc jak 15 let, prošla jsem s ním tři těhotenství a vřele doporučuji všem ženám :-) Skvělý doktor i sestřičky, profesionální úroveň.

Mám špatnou zkušenost s panem doktorem. Byla jsem u něho asi 5 let. Léčil mi condylomata a až poté udělal testy. Po testech mi bylo řečeno, že mám HPV, ale asi za týden mi sdělili, že udělali chybu v laboratoři a nemám HPV, ale chlamydie. Ale že je to divné, protože pokud jsem měla condylomata, měla bych mýt HPV. Na opakované mykózy jsem dostávala stále stejné léky, které zabraly jen krátkodobě. Potíže se mi často vracely a přišlo mi, že pan doktor už neví, co se mnou...

vstřícný přístup, velice příjemná atmosféra celého oddělení, doporučuji

Velmi dobrý lékař, jsem spokojena.

k panu doktoru Berkovi chodím už bezmála 10 let, stejně jako moje maminka, babička, teta a minimálně 5 dalších mých kamarádek.. zažila jsem si s ním vyšětření jako panna, léčení mykóz, předpisy HA a jedno těhotenství.. vše naprosto bez problémů, bez jediné chybičky ze strany pana doktora.. nikdy mě nikam neposílal, vše si radši udělal vždy sám, včetně UTZ a monitorování miminka - do porodnice jsem tedy šla jen rodit.. upřímně doufám, že stihnu další potomky než půjde pan doktor do důchodu, protože bez nadsázky můžu říct, že lepšího doktora, kterému budu věřit minimálně stejně jako MUDr. Berkovi nemám šanci najít.. příjemnou třešničkou na dortu spokojenosti je také sestřička Martina a paní Hanka - obě vždy milé a ochotné pomoci.. děkuji moc za jejich péči, které si skutečně cením..