Praktický lékař pro dospělé
Znojemská 41, Jihlava

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Připojuji se k chvále paní doktorky, je moc milá a příjemná. Líbí se mi, že ani po letech, co k ní chodím, neztratila svoji lidskost a soucit. Dále se mi líbí, že se snaží nic nezanedbat. Takhle bych si představovala praktického lékaře.

Paní doktorka je profesionál každým coulem. Poradí a pomůže s jakýmkoliv problémem, nehází diagnózu od stolu, ale vždy vyšetří, co je třeba a nebrání se poslat vás k odborníkovi. I já u ní byla kvůli problémům, podobným borelioze, i když předchozí odběry z jiného pracoviště byly na boreliozu negativní, paní doktorka mi vysvětlila, že se protilátky tvoří až po několika týdnech od klíštěte a odebrala mne znovu. Testy pozitivní, dostala jsem antibiotika a mé obtíže jsou pryč. Skvělá lékařka, výborná sestřička. Mohu jen doporučit.

Vždycky jsem paní doktorku uznávala a brala jako odbornici. Co mě , ale odradilo je její inovace s objednáváním odběru krve. Nechodím za doktorkou s každou prkotinou a většinu chřipek a drobných nemocí si vyléčím sama. Když už ale potřebuji zjistit, proč je mi už víc jak 14 dní zle a v mém okolí se objevila mononukleóza a taky jsem měla klíště, chtěla jsem od ní vzít krev. Bylo mi řečeno, že se musím objednat a termín odběru je za více než 3 týdny. To je mi s prominutím na .....- to se opět vyléčím sama nebo se mi nemoc rozjede a léčba bude delší a horší. Nechápu to a nevím na co mám praktického lékaře.

Ochotná vstřícná lékařka

Paní doktorka mi vyhovuje jak po lékařské tak i po lidské stránce. Chodíme k ní celá rodina - tři generace a na její přístup jsme si nikdy nemohli stěžovat. Co oceňuji je, že než by něco zanedbala, tak si to raději ověří - pošle k odbornému lékaři a hledá řešení (není každý flákač a simulant, ale jeho problém přesahuje odbornost praktického lékaře). Vážím si lidí co umí přiznat, když něco neví, pošlou pacienta k odborníkovi a netestujou co zabere...Mimochodem lékař je i člověk (má své problémy, život, nemoce), ale musí zvládnout obojí a v tomto ohledu paní doktorka vyniká:)!!!!!!!!

Velice milá a na odborné výší

Jsem velice spokojen

PANÍ DOKTORKA STREJČKOVÁ JE SKVĚLÁ.JSEM MOC RÁDA ŽE JÍ MOHU MÝT JAKO OBVODNÍ LÉKAŘKU.KDYŽ PO PANÍ DOKTORCE,NĚCO POŽADUJI,TAK MY VE VŠEM VYHOVÍ.JEŠTĚ MĚ VŮBEC NEZKLAMALA.TAKOVÝCH SKVĚLÍCH DOKTORŮ JAKO JE MUDR.STREJČKOVÁ,JE OPRAVDU MÁLO.PANÍ DOKTORKA I SESTŘIČKA,JSOU JEDNIČKY Z HVĚZDIČKOU.

PANÍ DOKTORKU MOHU JEN A JEN DOPORUČIT.V ČERA JSEM U NÍ BYLA,VYŠETŘOVALA MY MOČ A I KDYŽ BYLA MOČ V POŘÁDKU,TAK MY NAPSALA RECEPT.ALGIFENOVÝ KAPKY PROTI BOLESTI.I SESTŘIČKA BOHÁČKOVÁ JE NEJLEPŠÍ.VÁŽNĚ JSOU S PANÍ DOKTORKOU SKVĚLE SEHRANÝ TÝM.AŤ JIM TO VYDRŽÍ CO NEJDÉLE.

PANÍ DOKTORKA JE OPRAVDU NEJLEPŠÍ.VŠE DOBŘE VYSVĚTLÝ A VYŠETŘÍ.ZA NIKOHO JINÝHO BYCH JÍ OPRAVDU NEMĚNILA.A SESTŘIČKA PANÍ BOHÁČKOVÁ JE NEJLEPŠÍ.DOBŘE SI PAMATUJE PACIENTY KDYŽ HLEDÁ JEJICH ZDRAVOTNÍ KARTY.DOBŘE BERE ODBĚRY KRVE I DOBŘE PÝCHÁ INJEKCE.S PANÍ DOKTORKOU JSOU SKVĚLE SEHRANÝ TÝM.