Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Havlíčkova 30, Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Díky paní doktorce i její sestře, která mimochodem hned poznala že nejsem opilý, ale mám závažný problém jsem zvládl těžkou nemoc. Poradila mi, dokázala mi pomoci a vyjít vstříc i nad rámec svých povinností lékaře při jednání s úřady. Nebyl a není jí lhostejný stav pacienta i přes to, že je u ní jen krátce. Poradí a odkáže na specialistu, pokud je potřebné odbornější vyšetření. Pacient pro ni není jen číslo v kolonce.

A
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc

Paní doktorka je v poslední době velice protivná a neochotná k pacientům. Stále si stěžuje, kolik má práce (kdo v dnešní době nemá), vše jí trvá dlouho, ba dokonce jí obtěžuje napsat recept, výpis z dokumentace aj. Kdyby více pracovala a méně si stěžovala, tak by nemocní nemuseli trpět v čekárně dvě hodiny, když je před nimi jenom 8 pacientů. Dvě slova neochotná, protivná.

M
Ověřený profil

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je empatická a nejen že vyslechne ale i se skutečným zájmem a trpělivostí vyřeší problém. Je poctivá a pracovitá. Nutno vyzdvihnout i skvělou práci sestry. Obě jsou na svém místě. Mohu jen doporučit.
Mr. Castle


J
Ověřený profil

Velmi ji obtěžoalo okamžité předepsání léků pro těžce nemocnou pacientku. Pro předpis jsme museli přijet až po šesti hodinách, před koncem ordinační doby.


M
Ověřený profil

Paní doktorka téměř ve dveřích správně rozpoznala příčinu mých potíží - alergie. Nebyla to těžká angína, jak jsem to já odhadovala.Pomohly 3 dny v posteli. Díky p. doktorce jsem se vyhnula braní antibiotik.


Paní doktorka se v poslední době zaměřuje hlavně na přírodní medicínu a bohužel ne vždy je to "to pravé ořechové". Ve chvíli, kdy již nemoc není ve svých počátcích, příroda nezabírá a pacient zbytečně trpí!!! Se slovy - to jsem měla taky - se další návštěva již bez běžných léků neobejde a pacienta to zbytečně stojí čas a peníze ...


Ověřený profil

Paní doktorku jsem si vybrala po dlouhém zvažování. Je to lékařka, na které s emi hlavně líbí, že je zastánkyní přírodní medicíny, takže vám doporučí zejména jí, a netlačí do vás ty chemický sračky. Ráda si popovídá, takže je to s ní na dýl, ale snaží se opravdu pomoci a daří se jí to-alespon u mě :)


Paní doktorka je vstřícná,pečlivá při vyšetřeních,mohu jen doporučit!


Velmi vstřícné jednání a profesionální přístup doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu