Nádražní 726/161, Ostrava

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je nejhorší lékař, kterého jsem zatím poznala. Nejen že jsem byla objednaná a na řadu jsem se dostala až po 3 hodinách čekání, ale taky když už jsem byla v ordinaci tak brala pacienty za mnou i když věděla, že jdu s celkem vážným důvodem. Vyšetření proběhlo asi tak, že mě ani nevyšetřila a poslala mě na chirurgii a do žádanky napsala úplně jiný problém než jsem ji tam říkala. Očkování jsem jsem nikdy nezažila horší. Naprosto neprofesionální přistup, ani trošku empatie. Pokud možno, nechodit!!

Souhlasím s negativním hodnocením. Po příchodu do ordinace trvalo asi 10 minut než se mi paní doktorka začala věnovat protože si dávala dopořádku výpisy z účtu..no hrůza, a vůbec to neskrývala, prostě měla zvýrazňovač a dělala si tam nějaké poznámky. Když si potom zapisovala údaje o mne tak řekla.."jaký máte tlak?" Já na to že nevím..a ona "tak třeba....." a vymyslela si nějaké číslo co pak zapsala do mé karty!!

Paní doktorku Raduilskou znám více jak 10 let. Pamatuji si na ni z doby,kdy ještě sloužila na záchranné službě. Já na rozdíl od druhých si v žádném případě nemohu na paní doktorku stěžovat. Právě naopak.Pokud bylo třeba,dostalo se mi kvalifikované péče a posléze i odborné zdravotní péče na příslušných kvalifikovaných pracovištích. S paní doktorkou jsem moc spokojena a nehodlám měnit za jiného praktika.

Dobrý den.
Vůbec nemohu souhlasit s negativními názory na paní MUDr. Jarmilu Raduilskou. Jsou to zřejmě pouhá nedorozumění v komunikaci a jednání ze strany pacientů, kteří nedokážou správně vyhodnotit danou situaci. Je totiž velmi zvláštní, že tito nespokojení pacienti neřeší své problémy přímo s lékařem, ale mají dostatek energie k sepsání negativních ohlasů přes internet. Jakoby si nevážili sami sebe, protože tímto poškozováním jména paní doktorky nemají čas ani zájem o zlepšení svého vlastního zdraví. I lékaři jsou totiž lidé, jen si to nikdo nechce uvědomit, protože svým vystupováním někteří pacienti chtějí být velmi rychle vyšetřeni, jen aby nemuseli čekat, ale ta různá vyšetření jsou nejen pro jejich zdraví velmi důležitá, tak i běžná komunikace s lékařem, který je schopen z rozhovoru s nemocným zjistit, v jakém psychickém stavu se pacient nachází, protože někteří pacienti si přijdou pouze pro léky, aby nemuseli platit regulační poplatky anebo informace o svém chabém zdravotním stavu záměrně zamlčují, aby již nemuseli k dalšímu odbornému lékaři. Pokud jsou pacienti dostatečně inteligentní, tak zajisté pochopí, že zdravotní stav každého z nás má různé etapy vývoje, které by mohly každého z nás nemile překvapit, když některé skutečnosti nejsou sděleny, protože mohou mít významný vliv i na jiné lidské orgány.
Paní doktorka se již dlouhou dobu zabývá též alternativní metodou léčení - akupunkturou, kterou úspěšně léčí mnoho svých pacientů a může tak významně ulehčit nejedno zdravotní trápení každého z nás, protože touto metodou je schopna nejen propojit vyšetření klasické medicíny, ale v počátku nemoci i potvrdit špatnou funkci lidských orgánů, a tak přispět k rychlé léčbě. A nejen za to jsem paní doktorce vděčna, za její lidský přístup a vědomosti o lidském těle, kterými nám všem pomáhá k uzdravení.
Děkuji Vám, paní doktorko, s největší úctou a pokorou :-))).
Jana Adamusová

Pani doktorku Raduilskou znam,vic než deset let. Jsem s ni ja a cela moje rodina velmi spokojena. Je skvela a ma citlivy a lidsky přistup k človeku. Je jenom na škodu že takovych lekařu je čim dal mene.

jde o skvělou doktorku s uvážlivým přístupem . konkurwnce kalí vodu a to je špatné

Tato paní doktorka se ráda poslouchá a vždycky tam strávím minimálně hodinu, za kterou mi jen změří tlak a vyslechnu si, jak je dokonalá a je chudák... že všemu rozumí... co její syn studuje atd. Pak si říkám: Proč mají platit pacienti 30 Kč, když ten, kdo si chce popovídat, je vlastně doktorka? P

Nejhorší lékařka kterou jsem zažil,čekal jsem přes 1,5hod.a když jsem se konečně dostal s ukrutnými bolestmi břicha a zvracením na řadu tak mě ani nevyšetřila a už ve dveřích mě poslala na chirurgii.Na co potom má to lůžko v ordinaci to opravdu nevím.Je nezodpovědná,neprofesionální,myslí jen ve svůj prospěch a na pacienty kašle.Určitě nedoporučuji!