Zařízení klin. psychologie, sexuolog
Repinova 16, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Zařízení klin. psychologie, sexuolog

Bohužel nemám s paní doktorkou dobrou zkušenost. Konzultaci jsem si platila sama, měla trvat hodinu, trvala možná ani ne 40 minut. Potřebovala jsem poradit s intimní věcí. Nedozvěděla jsem se vůbec nic co by bylo pro mně přínosem. Bylo to zklamání, protože jsem pomoc v té chvíli potřebovala.

PhDr Jarmila Mayzlíková je opravdu odborník na svém místě. Je fantastická, nenásilně umí poradit, přiměje člověka k zamyšlení a k pochopení svého problému a vyřešení. Moc děkuji. Eva s rodinou.

Před lety jsem k paní doktorce docházela, a musím konstatovat, že mi velmi pomohla. Byla jsem opravdu v těžké situaci, a s pomocí paní doktorky nyní žiji téměř plnohodnotný život, o kterém jsem si myslela že můžu už jen snít. Poté co se ale můj problém kvůli kterému jsem tam začala docházet celkem vyřešil, jsem potřebovala vyřešit ještě jeden, pro mne velmi důležitý bod, a začalo to....Musím bohužel souhlasit s některými hodnoceními udělenými zde a to že: paní doktorka dokáže být velmi kousavá, a velmi! nevybíravým způsobem naznačuje své sympatie. Kupříkladu: podívejte se na sebe jak vypadáte, když jste tady začala docházet byla jste velmi šikovná, a teď si vás ani nemůžu posadit na křeslo, stálo 10 000,- a vy mi ho rozbijete. Jak takhle můžete žít? Vždyťse nevlezete ani na operační lůžko, vyšetřovací přístroje jsou limitovány do určité váhy, a vy jste ji už asi přesáhla ne? To je hrůza, podívejte se na ty nohy atd.... atd....
Ano, paní doktorka měla zcela jistě pravdu, a nezbývá než s ní souhlasit. Teď ale otázka....Opravdu je to chování hodné psychologa jemuž dva roky plně důvěřujete a očekáváte pochopení a pomoc? Tímto u mně paní doktorka skončila, velmi mne zklamala, přibrala jsem dalších 30 kg a následky z posledního sezení si nesu do dnešního dne....

Pani doktorku môžem vrelo doporučiť. Je vynikajúci lekár a zároveň úžasný človek. Veľmi mi pomohla, pre mňa v ťažkých chvíľach zorientovať sa a nájsť v sebe silu i odvahu na vážne rozhodnutia. Na konzultácie u nej som sa vždy veľmi tešila, naozaj mi bola pevným oporným bodom. Aj touto cestou Vám PANI DOKTORKA znovu veľmi ďakujem a prajem veľa úspechov a šťastných dní. MUDr Jana Kopčíková

K paní doktorce docházím s přestávkami již několik let, vždycky když už si myslím, že už jsem za vodou a nepotřebuji rady psychologa, ejhle vyskytne se něco, s čím si nestranně neumím poradit. Pod jejím citlivým vedením jsem se odpíchla před lety ode dna, našla důvěru v sebe sama, dořešila spoustu osobních problémů... Mezi psychologem (lékařem) a pacientem (klientem) musí být především důvěra, takže pokud má někdo představy, že hned po první nebo druhé schůzce vyřeší svůj problém (zvlášť když je někde hodně hodně dole), sotva ho ze sebe vysype (pokud je toho vůbec schopen), a že to bude řešení ještě podle svých představ, tak jsou to velmi subjektivní a v danou chvíli neuskutečnitelné představy. Uzdravení duše je běh na dlouhou trať, duše není zlomená ruka, co se dá dát do sádry a za 3 týdny je vše v pořádku... Všechno je to o vůli na sobě pracovat a nechat se přitom vést odborníkem s velkými zkušenostmi, a to paní doktorka je. Vřele doporučuji. A že jsou někdy objednací lhůty dlouhé? A ke kterému dobrému lékaři se dostanete, pokud nejste v ohrožení života samozřejmě, ihned? A že jsou lidé, kterým ten nebo tento lékař nevyhovuje?Všichni máme svobodnou volbu. O zkušenostech s jinými lékaři, ke kterým už radši nechodím, bych mohla vyprávět velmi dlouho...

Můžu napsat jen jedno: "DĚKUJI!"

Chtěla bych touto cestou poděkovat PhDr. Mayzlíkové za její profesionální a lidský přístup, mnohdy nad rámec svých povinností. K paní doktorce docházím již mnoho let a vždy jsem se setkala s velkým porozuměním, podporou a vysvětlením proč postupovat v řešení mých problémů právě tak, jak navrhuje. Vděčím jí také za nejlepší a nejdůležitější rozhodnutí mého dospělého života, které mi velmi zásadně změnilo kvalitu života. Vždy tady byla pro mě, vždy, když jsem potřebovala.Moc děkuji za vše. H.K.

Paní doktorku Mayzlíkovou mohu Všem doporučit. Jsem klientkou již léta a na každou terapii se velmi těším pro klidný, srdečný a vysoce profesionální přístup. Ještě jednou děkuji.

Paní doktorka Mayzlíková je výjimečná žena a skvělý odborník. Její terapie probíhá nenásilně, klidně, umí postrčit na tu správnou stranu. Nevnucuje, nediktuje, neusurpuje si jediné správné řešení. Díky paní doktorce teď vedu zcela jiný život, ona stojí za mým velmi důležitým životním rozhodnutím, díky němuž jsem získala zcela jiný pohled na svět a žiji tak, jak jsem vždycky chtěla.
Obdivuji její neutuchající optimismus a životní názor a velmi ji touto cestou děkuji za neuvěřitelnou pomoc a podporu, kterou mi během posledních let poskytla. Mohu jen doporučit a dodávám, že psycholog není ten, kdo vám dá jasný návod a radu, jak žít, ale ten, kdo vás naučí vidět svět jinýma očima.
Moc děkuji a velmi si paní doktorky vážím.
Mgr. Radka Legerská

Moc mi paní Mayzlíková už v 2 x v životě pomohla překonat nejtěžší chvilky, hodnotím ji velmi kladně. Silvie