Interní ambulance
Zahradníkova 494/2, Brno-Žabovřesky, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interní ambulance Jiný

Chodim k paní doktorce už několik let, a je pravda, že dříve byly čekací doby enormní. Ale po tom, co se přesunula na Zahradnikovu jsem nečekal déle než půl hodiny a v čekárně je člověk vetšinou sám, nebo max ve 2-3 lidech. Co se týka léčby, naprosto perfektní přístup, nemohu nic vytknout. A rozhodně doporučuji.

Umístění: Interní ambulance Jiný

Paní doktorka i sestra jsou velmi příjemné, pečlivé a empatické. Oproti objednání byli ve skluzu ale sestra vše komunikovala nabízela i náhradní terrmín.

Objednan na 13:00, prisel jsem 12:50, dva lidi v cekarne, vse hrozne pomale, dlouho nikdo nebyl prijat, vsichni frustrovani, na radu jsem se dostal 14:12. Pokud nemate pul odpoledne na obycejne vysetreni, poohlednete se jinde.

Paní MUDr. Jarmila Málková je vynikající lékařka, má výborné, odborné, teoretické znalosti i bohaté praktické zkušenosti, má profesionální přístup při léčení, přitom má k pacientům lidský přístup, je velmi pečlivá, svědomitá, ochotná.

Vše co je zde napsáno je skutečnost. MUDr. Málková je odborně fundovaná a má skutečný zájem o pacienta. Na základě laboratorních a všech dalších vyšetření stanoví diagnozu, pacientovi vše vysvětlí a věnuje mu čas , který pacient potřebuje. Je profesionální i velmi lidská, děkuji Vám. YT

Paní doktorka je pečlivá, zodpovědná a velmi příjemná.

Mimořádná paní doktorka, moc příjemná, trpělivá, milá, skvělá. Pacientovi se věnuje naplno a získá z ní pocit, že všemu perfektně rozumí a může jí plně důvěřovat. Výborné vybavení, vysoká odbornost. Objednání je rychlé i za cenu volného času paní doktorky. Absolutní spokojenost.

Vysoká odbornost s pečlivým a zodpovědným přístupem k pacientům.Řekl bych ideální stav, pacient nabývá dojmu, že se věnuje jen jemu. Opravdu kvalitní péče - spokojenost.

Velice pečlivý a zodpovědný přístup. Sleduje nejnovější novinky. Maximální spokojenost!

Zpracovává maximální množství různých vyšetření za účelem co nejpřesnějšího následného léčení. Výrazně pečlivý přístup.