Husova 191, Vysoké Mýto

Paní doktorka je velice profesionílní hodná.
Chodila jsem k Paní Víšové a řeknu Vám že jsem si vytrpěla své na tom pekelném křesle- bolel mě zub byla jsem u ní snad 4x pokaždé mi řekla nemáte tam nic a nebo že si vymýšlím. Přestoupila jsem proto k paní doktorce Dostálové a mohu Vám napsat zub mi okamžitě vyvrtala a našel se tam kaz, zub mě přestal okamžitě otravovat svou bolestí. Dokonce se mi zdá že mám i se zuby lepší stav.
Jak tu někdo píše že v ordynaci nebo v čekárně se čeká dlouho je to pravda ale, za to to máte suprově prohlídnuté a to přeci stojí za to.
ještě jsem se s takovou výbornou doktorkou nesetkala a to jen s Paní Dostálovou
děkuji Vám za můj krásný úsměv

Paní doktorka je skvělá, po létech strachu jsem konečně našla někoho, kdo je příjemný a umí si poradit i s takovými strašpytli jako jsem já. Nehledě na to, že kvalita její práce je opravdu vynikající a jezdím za ní z Litomyšle i když se přestěhovala do Vysokého Mýta

jsem velice spokojená, doporučuji

K paní Dostálové chodím už od dětství a vždy sem byl velice spokojen. Pečlivá a profesionální.

velmi dobrá zubařka

Paní doktorka dostálová je velice příjemná a hlavně pečlivá. Taky za ní dojíždíme, protože se nám to vyplatí.

Dr. Dostálová je velmi příjemná a pečlivá, chodíme k ní s celou rodinou ještě od doby, kdy ordinovala v Litomyšli. Hlavně na děti je myslím skvělá.