Sokolská tř. 49, Ostrava
Odborný lékař interní a PL pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní internistů v okolí

Vážení čtenáři,

VELMI DOBŘE ČTĚTE.

MUDr.JANA ZEGZULKOVÁ - DOPORUČUJI

Je pro mne TOP LEKÁŘ V OBORU, INTERNA, PRAKTICKÝ LÉKAŘ- SPECIALISTA
LÉKAŘKA S VELKÝM SRDCEM A VELMI PEČLIVÁ, LIDSKÁ! PROFESIONÁLNÍ.

Lepší paní doktorku jsem nemohla potkat!!! !!!! Doporučuji!!!!
Paní doktorko Janičko, mám Vás velmi ráda už spoustu let. Jste profesionální lékařka!
Lékař je také člověk! Vy jste člověk ze kterého vyzařuje Andělská léčivá síla, něco velmi vznešeného, majestátního. Nikdy jsem Vás nezažila se špatnou náladou i když jste ji třeba měla, ale své trápení nenechala na sobě znát.

Jste silná osobnost, velký dříč a hodně na sebe přísná. Jste perfektní psycholog, empatická, zdravě přísná k sestřičce i pacientům.
Mám Vás moc ráda. Cítím se u Vás jako u lékaře a zároveň jako kdybych mluvila s někým blízkým.

Obdivuji Vás.

Váš pacient.

POZOR !!!! Telefonní číslo uvedené na této stránce ( 596118977) je chybné. Nikam se nedovoláte, i když Vám to spojí hovor. Telefon na sestřičku MUDr. Zegzulkové je : 597 349 228.

Paní doktorka se nikdy nechová jako někam spěchající stroj, který přes diagnózu nevidí pacienta samotného. Vždy naslouchá.

Nejlepši pani doktorka se kterou jsem se setkala.Taky sestřička zaslouži pochvalu.Takhle by to mělo vypadat na všech ambulancich.

Paní doktorka je profesionálem ve svém oboru. Nepoznala jsem lepšího internistu.

jsem spokojená s touto paní doktorkou. má pochopení,vyslechne problémy pacientů a ihned posílá na veškerá vyšetření,aby něco nezanedbala. sýkorová l.

Paní doktorka je pečlivá, vždy poslouchá co pacienta trápí. Za 8let jsem u ni neměla jakýkoliv problém.

Paní doktorka je perfektní, bezvadný přístup a přímost jednání je pro mne to nejlepší. Doporučuji všem, kteří se chtějí nechat kvalitně ošetřit. Milan Hlaváč Ostrava

Velmi schopná a pečlivá lékařka-při běžné prohlídce u nachlazení nepřehlédla počátek závažnějšího problému v krku, který s nachlazením nesouvisel. Paní doktorka je zároveň empatický člověk, u kterého jsem (na rozdíl od některých ostatních) nikdy neměl pocit pouhé položky za výkon. A to nejsem zrovna nejvzornější pacient.

Velmi příjemná, vysoce pečlivá doktorka. Se svou sestrou p.Plachtovou tvoří sehraný tým.