Jana Zahradková, gynekolog Brno

MUDr. Jana Zahradková

Gynekolog Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žerotínovo nám. 4/6, Brno
Ordinace gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Paní doktorka byla u porodu mého syna. Její přístup byl naprosto úžasný, a i přes skutečnost, že porod není procházka růžovým sadem, bych si to s takovým lékařem (i porodní asistentkou) klidně ještě zopakovala.


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již léta a jsem s ní absolutně spokojená. Absolvovala jsem u ní i to nepříjemné první vyšetření v době kolem první menstruace (nepříjemné proto, že tohle je asi pro každou holku v pubertě šok, ne kvůli přístupu paní doktorky, která byla laskavá jako vždycky) a i její zásluhou prožila dvě šťastná (byť komplikovaná) těhotenství i mezitím i jedno neúspěšné. A právě její laskavost a osobní přístup mi pomohl - samozřejmě mimo jiné - se s tím vyrovnat a tak mám teď úžasnou zdravou holčičku. No a ještě na závěr, v době, kdy paní doktorka působila v cizině jsem měla možnost vyzkoušet i jiné doktory a proto skutečně vím, že chvála je na místě. Celkem se bojím doby, až přestane ordinovat. Jediná věc, kterou člověk nemusí, je mírná dezorientovanost sester ve smyslu organizačním (nikoliv odborném), nicméně kvality paní doktorky to mnohonásobně přebijí a já dám vždy přednost výtečnému lékaři, kde musím chvíli čekat, než perfektně fungující ordinaci s ne tak dobrým doktorem.


R

výborná
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


I

Paní doktorka je opravdu příjemná a pečlivá, ale ty sestry, to myslíte vážně? Dnes již nevím, ale když ještě ordinovala denně, tak to byly semetriky, obě.


J

Paní doktorka Zahrádková je skvělá odbornice, umí srozumitelně a s citem komunikovat se svými pacientkami.Věnuje nám, svým pacientkám, všechny svoje znalosti,zkušenosti i vlídné slovo. Děkuji paní doktorce za veškerou péči a též jí přeji hodně zdraví. Chci také poděkovat sestřičkám, jsou ochotné, milé a usměvavé. Hodnotím jako nejlepší.


P

MUDr. Zahrádková je zkušená a vynikající gynekoložka, bohužel již odešla do důchodu, ale tuším jeden den v týdnu ordinuje v Bílém domě. Byla mojí lékařkou 35 let.


M

Dobrý den.Paní Zahradková je opravdu výborná doktorka,protože mě i manželovi pomohla k 2 dítěti.Má výborné zkušenosti,vždy poradí a je strašně hodná a milá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti