Adresa

MUDr. Jana Vašinová
Křenová 73, Brno-střed, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: MUDr. Jana Vašinová Jiný

Hledala jsem pro sebe poprvé gynekoložku, měla jsem docela obavy z návštěv. Ale paní doktorka všechny vždycky rozptýlila svým přístupem i péčí. Vysvětlila všechno co se bude dít a jak. Na všechno jsme se mohla doptat. Výborný přístup a profesionální, svědomitá lékařka.

A
Umístění: MUDr. Jana Vašinová Jiný

Príjemné prostredie, vyšetrenie v dohodnutom čase. Pani doktorka aj sestrička sú ľudské, milé a zároveň veľmi profesionálne.
Pani doktorka je veľmi svedomitá a všetko zrozumiteľne vysvetlí.

V
Umístění: MUDr. Jana Vašinová Jiný

Velmi profesionální a lidsky citlivý přístup. Dlouho jsem hledala takto skvělou lékařku, ve kterou mám důvěru.


P
Umístění: MUDr. Jana Vašinová Jiný

Paní doktorka mi vše trpělivě vysvětlí, je citlivá, netlačí mě zbytečně do hormonálních léčb ad. Jsem spokojena.


A
Umístění: MUDr. Jana Vašinová Jiný

Paní doktorka Vašinová je opravdu člověk na svém místě. Milá, pečlivá, vše vysvětlí, nic nezanedbá, v klidu zodpoví jakékoliv dotazy, nespěchá. Současně je opravdu skvělá lékařka, která mi několikrát hodně pomohla včasnou diagnózou. I po čas celého těhotenství byly všechny poradny velmi příjemné. Dávám 5 z 5 hvězdiček a dala bych i víc kdyby šlo. I sestřička je vždy velmi příjemná a milá. Můžu jen a jen doporučit.


L
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Jana Vašinová

U paní doktorky jsem byla poprvé. Je milá, laskavá, prostě úžasná. Sestřička také velice příjemná. Strach a obava z mé strany byla zbytečná, mohu jen chválit a doporučit. Děkuji paní doktorce i sestřičce za přijetí. Ještě jednou DĚKUJI.


J
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Jana Vašinová

Paní doktorku mohu jen doporučit díky ní mám krásnou holčičku doporučila mě na umělé oplodnění a povedlo se nám hned na poprvé.Moc jí za to děkuji.


Ověřený profil

U paní doktorky jsem velmi spokojená. Je pečlivá a vždy mi důkladně zodpoví všechny mé dotazy. Chodím k ní teď na těhotenskou poradnu a mám k ní naprostou důvěru, protože se o nás důkladně stará, nepodcení žádné komplikace, ale umí mě i uklidnit a vše vysvětlit. Pomáhala mi i při problémech s otěhotněním. Velmi oceňuji, že mi poskytne informace a nabídne hodně možností, ale volbu nechává na mně a na žádné vyšetření mě netlačí. Sestřička je také příjemná. Obě se snaží, abych se v ordinaci i v čekárně cítila co nejlépe. Určitě paní doktorku doporučuji. Nora Š.


J
Ověřený profil

Mohu jen doporučit. Lepší lékařku bych ani nenašla. Paní doktorka je velmi pečlivá s lidským přístupem a šetrná. Kéž by všichni lékaři byli takoví jako ona. Díky ní mám krásného syna. Moc jí děkuji Jana B.


I
Ověřený profil

K paní doktorce jsem dnes šla poprvé a získala jsem si k ni velmi rychle důvěru.Je velice ochotná,pečlivá a hlavně příjemná.Plně se mě věnovala.Také její sestřička je moc příjemná.Tímto jí moc děkuji,že mě přijala do své klientely.Můžu tedy všem vřele doporučit tuto paní doktorku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu