Jana Vašinová, gynekolog Brno

MUDr. Jana Vašinová

Gynekolog

19 názorů

Uložit


Adresa

Křenová 73, Brno-střed, Brno
MUDr. Jana Vašinová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

P
Umístění: MUDr. Jana Vašinová Jiný

Paní doktorka mi vše trpělivě vysvětlí, je citlivá, netlačí mě zbytečně do hormonálních léčb ad. Jsem spokojena.


A
Umístění: MUDr. Jana Vašinová Jiný

Paní doktorka Vašinová je opravdu člověk na svém místě. Milá, pečlivá, vše vysvětlí, nic nezanedbá, v klidu zodpoví jakékoliv dotazy, nespěchá. Současně je opravdu skvělá lékařka, která mi několikrát hodně pomohla včasnou diagnózou. I po čas celého těhotenství byly všechny poradny velmi příjemné. Dávám 5 z 5 hvězdiček a dala bych i víc kdyby šlo. I sestřička je vždy velmi příjemná a milá. Můžu jen a jen doporučit.


L
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Jana Vašinová

U paní doktorky jsem byla poprvé. Je milá, laskavá, prostě úžasná. Sestřička také velice příjemná. Strach a obava z mé strany byla zbytečná, mohu jen chválit a doporučit. Děkuji paní doktorce i sestřičce za přijetí. Ještě jednou DĚKUJI.


J
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Jana Vašinová

Paní doktorku mohu jen doporučit díky ní mám krásnou holčičku doporučila mě na umělé oplodnění a povedlo se nám hned na poprvé.Moc jí za to děkuji.


Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem velmi spokojená. Je pečlivá a vždy mi důkladně zodpoví všechny mé dotazy. Chodím k ní teď na těhotenskou poradnu a mám k ní naprostou důvěru, protože se o nás důkladně stará, nepodcení žádné komplikace, ale umí mě i uklidnit a vše vysvětlit. Pomáhala mi i při problémech s otěhotněním. Velmi oceňuji, že mi poskytne informace a nabídne hodně možností, ale volbu nechává na mně a na žádné vyšetření mě netlačí. Sestřička je také příjemná. Obě se snaží, abych se v ordinaci i v čekárně cítila co nejlépe. Určitě paní doktorku doporučuji. Nora Š.


J
Ověřeny pacient

Mohu jen doporučit. Lepší lékařku bych ani nenašla. Paní doktorka je velmi pečlivá s lidským přístupem a šetrná. Kéž by všichni lékaři byli takoví jako ona. Díky ní mám krásného syna. Moc jí děkuji Jana B.


I
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem dnes šla poprvé a získala jsem si k ni velmi rychle důvěru.Je velice ochotná,pečlivá a hlavně příjemná.Plně se mě věnovala.Také její sestřička je moc příjemná.Tímto jí moc děkuji,že mě přijala do své klientely.Můžu tedy všem vřele doporučit tuto paní doktorku.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc příjemná. Vždy má čas vše pořádně vysvětlit, poradit. Byla jsem u paní doktorky na rizikovém těhotenství, paní doktorka se o nás moc hezky starala. Už máme doma krásnou holčičku. paní doktorce moc děkujeme a všem moc paní doktorku doporučujeme:))


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná, ale když jsme zjistili s přítelem, že má horší spermiogram a já i přes to chtěla řádně vyšetřit, tak mi řekla že stejnak nás budou hnát na umělé oplodnění tak je to zbytečné a to i přes to že ten spermiograf nebyl tak hrozný a možnost přirozeného otěhotnění z přítelové strany bylo možné..a posléze jsem zjistila že paní doktorka pracuje v Sanatoriu Helios, které nám tak vehementně doporučovala avšak se o tom vůbec nezmínila. Proto jsem ztratila důvěru. Ale jinak krásná ordinace a velice milá sestřička.


D
Ověřeny pacient

Vsem velmi ráda, že jsem v péči paní doktorky Vašínové. Je profesionální ve všech směrech, vždy výborně poradí, nespěchá a všechny problémy si v klidu vyslechne, zváží a snaží se pomoci. Je jen škoda, že takových lékařů je velmi málo !!! U většiny jiných lékařů si spíše připadáte, že obtěžujete . . .


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti