MUDr. Jana Vališová

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Dr. Bureše 1/9, České Budějovice

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Jako jediný zubař který má snahu pomoct a má super přístup u jiných mi se zuby nic nedělali a až u paní doktorky mi dokázali pomoct od bolesti zubů

Nedoporučuji

Také mohu jen doporučit,dostala jsem se k paní doktorce nedávno a zachránila mi chrup.Mohu jen a jen doporučit

děkuji paní doktorce,za její péči s kterou pečuje o můj chrup již několik let.Příspěvky na této stránce mě mrzí,ale není člověk ten,aby se zalíbil lidem všem.Osobně mohu jen doporučit a o vývoji ordinace svědčí přesně i vybavení,které je nové a moderní včetně PC a rentgenu.

paní doktorka ošetřuje již léta mne i celou mou rodinua jsme velice spokojeni.Jak jsem četla příspěvky,tak rozhodně nemohu souhlasit,navíc má již v ordinaci PC i rentgen,takže si myslím,že se i odborně vzdělává a její milý přístup je bezvadný.

paní doktorka,je velmi kvalifikovaná odborně i lidsky.Ordinace je vybavena novým stomatologickým vybavením včetně křesla,počítače a rentgenu.Velmi chválím a doporučuji!!!

Doporučuji

Bohužel musím se všemi zápornými hodnoceními souhlasit!!!!Dle paní doktorky jsem měla zuby zdravé a pěkné. Díky bohu jsem se nedavno ostala k jiné zubařce, ta mi udělala jako první samozřejmě rentgen (což u paní doktorky Vališové nehrozilo) a zjistila, že mám 7 mezizubních kazů a k tomu slušný zánět dásní.....bude to holt nějakou dobu trvat, než mi dá chrup dohromady a zadarmo to taky nebude!

Myslím si,že by se paní doktorka měla dále vzdělávat a učit novým technologiím.Lidský přístup je sice duležitý,ale věřím,že profesionalitu,by pacienti ocenili více.Se spoustou názoru z předchozích příspěvku souhlasím,její podcenující přístup pocítil velice nepříjemně muj rodinný příslušník.

Paní doktorka velice milá, léta mi chválila chrup, jak mám krásné zuby. Shodou okolností jsem se dostala k jiné paní zubařce, která mi sdělila, že téměř všechny zuby mám zkažené. A to nešlo jen o malé kazíky, ale vrtání na 10 minut a plombování na hodinu. Díky paní doktorce jsem o cca 15 000 Kč lehčí a se všemi zuby opravenými. Absolutně nedoporučuji, nedostalo se mi ani řádného poučení o používání mezizubních kartáčků ani o nejnovějších metodách čistění zubů. Mimo to, paní doktorka podcenila i vliv prodělané mononukleozy, díky které se mi zuby začaly tolik kazit. Prostě hrůza.