Adresa

Vítězslava Nezvala 604, Frýdek-Místek
Ordinace gynekologa

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka je díky svému osobnímu přístupu nejlepší lékař, kterého jsem za svůj život potkala a to napříč obory. Poznala jsem jí na začátku svého druhého těhotenství a od té doby se ostatním gynekologům vyhýbám. Mého druhého syna i rodila a propouštěla mě z nemocnice. Je velice empatická, milá a pečlivá. Vždy jí zajímá, jestli nemám nějaké problémy, zda je vše v pořádku a vždy vše důkladně vysvětlí. Na konci těhotenství mi velice pomohla zejména po hormony rozbouřené psychické stránce. Tímto ještě jednou děkuji.


!
Ověřeny pacient

Doktorka,jak si může dovolit strašit klienty!?Při běžném vyšetření,zdělila pacientce,že má RAKOVINU !"podle oka",odebrání vzorku bolelo,cistologické výsledky budou během 3týdnů.Nebrala krev,nebrala moč,ale pacientku děsí!!!!!!!!!!!!


souhlasím s ostatními, paní doktorka byla u porodu skvělá, vše vysvětlila, pomohla, povzbudila.Několikrát se za mnou byla podívat na pokoji po porodu mimo vizitu.


super doktorka


O
Ověřeny pacient

Na paní doktorku jenom samou chválu. Vyšetřovala mě u příjmu na porodním a z jejího přístupu k pacientovi mi "spadla čelist". Nejprve se představila a na vše se mě ptala, za těch pár minut o mě a mém zdravotním stavu věděla víc, než moje vlastní gynekoložka za 13let. Vyšetření okomentovala pro mě srozumitelným jazykem, vše mi ukázala a se vším seznámila. Z takového přístupu jsem byla celkem v příjemném šoku. Musím se zeptat, jestli má i své pacienty, hned bych k ní přešla. Děkuji za takové doktory!!


S

Je jednička


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti