MUDr.

Chirurg, Dermatolog, Ostatní

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 224 návštěv profilu během posledních 30 dní

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Genesys Medical - klinika estetické medicíny a korektivní a speciální dermatologie

Houškova 26, Plzeň 2-Slovany
    301 00 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Kreditní karta, Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Služby

Modelace a zvětšení rtů
    Výplně kruhů po očima
    Lpg

• Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jak si mohu snížit nepříjemné pocity u ekzému v tříslech (rudé neohraničené fleky, svraštělá kůže, občas svědivá, nyní spíše pálivá), než se k Vám do ordinace dostanu na vyšetření-cca asi za týden, neboť musím nyní být celý týden v práci, stav trvá skoro… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    rádi Vám pomůžeme u nás na klinice. Objednejte se co nejdříve to bude možné. Flíčky je nutno vidět , abychom věděli o co se jedná. Může se jednat o více věcí najednou, proto na Váš problém… Více

• Hledám zubaře

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat mám syna v srpnu mu budou dva roky. Hledám pro něj zubaře. Přijímate taky tak malé pacienty? Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Přeji dobrý den,
    v současné době stomatologické pacienty nepřijímáme. Doporučuji Vám stomatologické oddělení ve FN Plzeň.
    S pozdravem,
    MUDr. Synková