Jana Synková, chirurg Plzeň

Dermatologické konzultace • 500 Kč +17 Více

Konzultace plazmaterapie/mezoterapie • 500 Kč

Konzultace tělová ošetření • 500 Kč

Lpg • 950 Kč

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

• Akné
  • Kosmetické vady
  • Nadměrné pocení

• korektivní dermatologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Botox

Výplně kruhů po očima

8 000 Kč

Zábal

850 Kč

Umístění: Genesys Medical - klinika estetické medicíny a korektivní a speciální dermatologie Botox

Jedním slovem královna ve svém oboru. Smekám a všem paní doktorku a její salón rozhodně doporučuji

Umístění: Genesys Medical - klinika estetické medicíny a korektivní a speciální dermatologie Chemický peeling

Paní doktorka je zlatá a velmi profesionální. Celé prostředí kliniky působí příjemným dojmem. Jsem vemi spokojená

Umístění: Genesys Medical - klinika estetické medicíny a korektivní a speciální dermatologie Léčba akné

Na kliniku paní doktorky Synkové jsem narazila náhodou na instagramu. V prvních chvílích jsem si nebyla jistá, zda je to pro mne to pravé. Klinika je luxusně vybavená a na to nejsem z jiných lékařských ordinací zvyklá. Nicméně jsem byla zoufalá, protože v jinde mi pomoci nedokázali. Trpěla jsem od puberty velkými problémy s akné. Vystřídala jsem několik lékařů, vždy mi předepsali antibiotika, což mělo buď částečný nebo žádný efekt. Paní doktorka byla úplně jiná, vysvětlila mi, co se s mou pletí děje a proč antibiotika nezabírají. Bála jsem se povýšeného nebo arogantního jednání, jako u jiných lékařů, zvláště na takto luxusní klinice, ale opak byl pravdou. Paní doktorka je úplný anděl, asi si nemusí nic dokazovat jako někteří jiní lékaři. Jednala se mnou naprosto lidsky s obrovskou empatií. Po pár týdnech léčby a dodržování rad, začalo akné mizet. S jizvami po akné si paní doktorka také hravě poradila. Nyní mám pleť, o jaké jsem ani nesnila. Nebojte se změny a nemějte pocit, že hezká klinika není nic pro vás, stejně tak jako jsem to zprvu cítila já, protože nakonec návštěva Genesys Medical bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Touto recenzí bych chtěla ještě jednou paní doktorce Synkové poděkovat. S respektem Lucie Červenková.

Umístění: Genesys Medical - klinika estetické medicíny a korektivní a speciální dermatologie Jiný

Dobrý den, normálně na takovéto chaty nechodím. Ale když jsem si přečetl názor nějaké děvečky...která se zřejmě bojí i podepsat,tak musím reagovat na její absurdní komentář! Na této klinice si nechávám dát dohromady chrup.Od první návštěvy se mi věnuje paní doktorka Synková. Vzhled k tomu že jsem svůj chrup zanedbal a hlavně jsem měl panickou hrůzu že zubařů,moje zuby dopadly tak jak dopadly. Protože mi kamarád donutil na tuto kliniku jít se kterou podle jeho slov má jen ty nejlepší zkušenosti tak jsem tam šel. Dnes jsem mu za to vděčný. Protože já že strachu že zubařů bych se k tomu nikdy nedokopal! Paní doktorka Synková je nejen strašně příjemná a všem Vám před každým úkonem vysvětlí a připraví Vás na zákrok ale i absolutní profesionálka a mohu zde s čistým svědomím prohlásit že ač u mě došlo k vytržení tří kořenů a dvou stoliček nic jsem necítil a vše bylo během pár vteřin vždy hotovo. K tomu že mi to nebolelo určitě pomohlo i absolutně přátelské prostředí a osobní přístup lékařky kterou paní doktorka Synková pověřila mne ošetřit. Jsem si jistý že tento přístup bude pokračovat až do úplného dokončení nového chrupu. A ještě to nejdůležitější,nejen lékaři na této klinice ale i sestřičky mají pro pacienty pochopení a věnují se mu opravdu jak nejlépe umí což je bezesporu zásluha paní doktorky Synkové. Dokládá to i to že když jsem měl poslední trhání tak si paní doktorka Synková všimla má bradavice na tváři. Jediné co řekla je že mne odvedla do své ordinace kde byla i velice příjemná sestřička,tam mi vysvětlili jak by mi bradavici odstranily a že je to absolutně bezbolestné. Během hodiny i s umrtvením jsem z ordinace odcházel jako jiný člověk. A víte co je na tom nejpříjemnější? Že za tento zákrok nic nechtěla.Byla to prý pozornost kliniky. Takže můj vzkaz pro tu paní "Nespokojenou" jezděte k lékaři který vám to udělá levně a doufejme že nebudete mít v budoucnu problémy,nebo že se budete bát podívat do zrcadla! Někdy je lepší si připlatit za kvalitu a ta na této klinice je 100% Klinice přeji co nejméně takových nevděčných klientů . Jarda velice spokojený klient.

Názor přidán dne 12.02.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mám navštívit dermatologa když mě už pár let neroste nehet na palci u nohy, nebo nějakého jiného specialistu ? Nehet neroste, akorát je o něco hrubší a má přes celou plochu jakoby naštípnutý zářezy a po okrajích je mírně nažloutlí.

Děkuji

S pozdravem

Dobrý den,
    omlouvám se za pozdní odpověď. Dermatolog Vám s tímto problémem určitě pomůže a pokud je nehet žlutý, je návštěva u něj nutná. Pokud jste z Plzně, objednejte se klidně k naší dermatoložce u nás na klinice Genesys.
    Hezký den,
    MUDr. Synková