Adresa

Na Lužci 718, Lázně Bohdaneč
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
23 názorů

S
Ověřeny pacient

pani doktorka pracuje na velmi vysokej urovni! maximalna spokojnost a mozem vrele doporucit kazdemu, komu na sebe a na zdravi svojho chrupu zalezi. ja som za nou lietala z anglicka, kde su zubari vacsinou na slabsej urovni a to som este usetrila!


M
Ověřeny pacient

zaplat pán bůh za zlaté ruce paní dr.štěchové moje zřejmě dost těžká paradentoza byla už taková že jsem se sotva najedl dnes bych mohl louskat ořechy:-) mimo jiné také díky jejímu celkovému přístupu je ze mne nekuřák (dodnes nechápu) :-))a proto díkuji paní doktorce a budu se těšit 18.6. v 8:45 na vyšetření


Za své peníze chci to nejlepší a když chci šetřit, tak to budu řešit jinak. Jsem zpokojen a doporučuji .... Nevěřte názorům ostatních, pokud se sami nepřesvědčíte. A to, že si paní doktorka někdy nemístně uleví je jenom důkaz toho, že si práci dělá dobře a chce to nejlépe vyřešit. Jenom se podívejte do parlamentu a nestačíte se divit ... tak neodsuzujte šikovného lékaře, že svoji práci dělá velmi dobře.


Paní doktorka je jistě velmi pečlivá, ale pro horních 10 tisíc. Její služby jsou slušně řečeno předražené. Měla by si otevřít ordinaci někde na VIP adrese v Praze a ne ždímat důchodce v Bohdanči.Také její náladovost a arogance je pověstná. Nyní chodím k lékaři v Pardubicích, který je přinejmenším stejně pečlivý a za vyčištění zubního kamene hygienistkou si neúčtuje 800 Kč, protože je slušný a udělá to sám v rámci prevence.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Chrup mi paní doktorka zachránila. Sice to nebylo nejlevnější ale mám zážitky s více doktory a hrůza. Zlatá paní doktorka. A jestli si někdo ztěžuje, že nadává... kdo dneska nenadává. Je aspoň vidět, že dělá svoji práci důsladně a mrzí jí, že se nedaří tak jak má. Jenom můžu doporučit. Je to profík se vším všudy. Moc děkuji !!


Ti co píší negativní hodnocení, si vůbec, ale vůbec nezaslouží, aby se s němi paní doktorka vůbec zatěžovala. Závist je strašně hrozná věc a od toho se vše odvíjí. Já mám naopak jiné zkušenosti. Od příchodu do ordinace jsem byl velmi překvapený, jak profesionálním přístupem samotné paní doktorky, tak i sestry. To, že si za kvalitu priplatím mi nevadí, protože dnes nic není zadarmo. A k výpisům od pojišťovny se též mohu vyjádřit kladně. Vše souhlasí do puntíku. Osobně si myslím, že negativní a arogantní příspěvky píše pár nemocných, závistivých a hlavně neslušných pacientů, kteří se neumí chovat nejen k paní doktorce ale ke svému okolí vůbec. Nustále remcají, kritizují a nic pro sebe nejsou schopni udělat. Paní doktorka je super a ať jí vysoká profesionalita vydrží co nejdéle a nenechá se nikým a ničím otrávit. A jestli si někdo chce sednout na trojku a jet do Pardubic, tak ať jede. Myslím si, že na něj všichni zubaří v Pardubicích čekají. Stejně zase nebude spokojený. Takovýto pacient nebude nikde spokojený. A jestli je a nebo není drahá služba, kterou paní doktorka provádí? To je samozřejmě na každém pacientovi. Já osobně jsem dostal na výběr ze tří variant a s každou variantou jsem věděl, kolik co bude stát. Tak na co si pořád stěžujete, když si sami rozhodnete, co chcete od paní doktorky udělat za zákrok? Tak si nechte udělat to nejlevnější a to je všude stejný. Já osobně říkám na rovinu, že je skvělá a že si svoji poráci dělá svědomitě a důsledně.


Už nikdy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka pracuje velmi pečlivě a dobře, ale je velmi drahá( prosté ošetření jednoho kazu mě vyšlo na 1400 amalgánem). Nepatřím mezi horních 10 tisíc a tak si to nemohu dovolit a ani nechci. Při preventivních prohlídkách nevyčistí zubní kámen, ale nechá si to od pojišťovny proplatit. Raději vás pozve na čištění zubní hygienistkou, které vás vyjde na 850Kč za třičtvrtě hodiny práce.
Jsou lékaři stejně pečliví a tak SBOHEM.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V dnešní době je všechno možné. Aby se ti, co něco umějí, jenom třásli. Nedivme se, že jsme tam kde jsme. Paní doktorka nabízí a dává kvalitu. Sestřička milá, příjemná. Přeji právě tak spolehlivou nástupkyni.


K

ještě dneska mě hrůza bere, když si na návštěvu u týhle zubařky vzpomenu

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti