Soukromá zubní ordinace
Hřímalého 5, Plzeň

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Jsem velice spokojen už 25 let.Pro mě je doktorka Šolcová velice pečlivá a precizní.Nikdy bych nešel jinam.

K paní zubařce jsem chodila jako malá. Dost se zubařů bojím(mám z nich opravdu hrůzu a jsem hysterka) . Už jsem u ní dlouho nebyla(naposledy cca před 6 lety), protože naposledy mi řekla, že mi zalepí kaz nějakou pastou, že je hodně maličký a nemá cenu zub vrtat a chtěla po mě 400 Kč za jeden zub a chtěla mi jich lepit několik! Řekla jsem, že žádné lepení nechci a od té doby jsem se u ní neukázala a ani to neplánuji. Žádné problémy jsem do teď neměla, ale hryže mi trochu svědomí, že nikam nechodím. K této paní zubařce se mi po přečtení komentářů už ani nechce, proto odcházím k jiné zubařce.

U paní doktorky Šolcové zaplatíte pomalu i za pozdrav, za odstranění zubního kamene, které hradí pojištovna si naúčtuje něco kolem čtyř stovek (nepamatuji si přesně) s dodatkem, že dala na zuby něco speciálního nějakou pastu.., za obyčejnou tmavou plombu hrazenou pojišťovnou si účtuje něco kolem dvou stovek s dodatkem, že tam dala do zubu něco speciálního co pod plombu patří.. Za placenou bílou plombu, za kterou si účtuje po každé mé návštěvě vždy víc a víc a to nejhorší je, že po jejím výkonu mě zub neustále bolí, což se mi stalo již dvakrát během dvou let a paní doktorka mě stále přesvědčovala, že holt špatně snáším bílé plomby a že trvá i tři měsíce než mě opravený zub přestane bolet.(BÍLÉ PLOMBY MÁM 15LET A U ŽÁDNÉHO JINÉHO ZUBAŘE PROBLÉM NEBYL)Skoro jsem jí uvěřila, až do té doby než to samé potkalo mého manžela, který si od ní nechává dávat obyčejné plomby a také ho bolí opravený zub. Tak že by on byl prozměnu alergický na tmavé plomby?? Jaká to náhoda. NE ŽÁDNÁ ALERGIE, O JEDEN ZUB JSEM PRÁVĚ PŘIŠLA DÍKY ŠPATNÉ PRÁCI PANÍ ZUBAŘKY ŠOLCOVÉ, KTERÁ MI POD PLOMBOU NECHALA KAZ, KTERÝ MI CHYTIL CELÝ KOŘEN A PROTO TA NEUSTÁLÁ BOLEST A DRUHÝ ZUB MI PO NEODBORNÉ PRÁCI PANÍ ZUBAŘKY ŠOLCOVÉ MUSELA OPRAVIT JINÁ PANÍ ZUBAŘKA, KE KTERÉ JSEM BYLA NUCENA PŘEJÍT, TAKÉ MI TAM ŠOLCOVÁ NECHALA KAZ POD PLOMBOU A PROTO TA BOLEST A NÉÉÉ ALERGIE NA BÍLÉ PLOMBY. A TO SAMÉ MŮJ MANŽEL - ŽÁDNÁ ALERGIE NA OBYČENÉ PLOMBY, JAK MU TAKTÉŽ ŠOLCOVÁ TVRDILA, ALE KAZ POD PLOMBOU PANÍ ŠOLCOVÉ. A NAJEDNOU JE PO BOLESTI, OPRAVENÉ ZUBY NOVOU SKVĚLOU ZUBAŘKOU MUDR.VYLETOVOU NEBOLÍ, SKVĚLE ODVEDENÁ PRÁCE, ŽÁDNÉ ZBYTEČNÉ ŘEČI, ŽÁDNÉ ZBYTEČNÉ PLACENÍ..
ŠOLCOVÁ VÁS ANI NA CENU NEUPOZORNÍ PŘEDEM, ZÁKROK VÁM PROVEDE A CENU VÁM PAK SPOČÍTA PO VÝKONU A VY PAK VALÍTE OČI, ŽE JSTE O 2000,-KČ. LEHČÍ. MÁ HLOUPOST, ŽE JSEM TO VŽDY PLATILA, KDYŽ MĚ PŘEDEM NEUPOZORNILA A NEZEPTALA SE, ZDA S TÍM SOUHLASÍM. NIKDY JSEM NEPOŽADOVALA NĚJAKÉ SPECIÁLNÍ JEJÍ PASTIČKY A SRAČIČKY A ONA MI JE VŽDY NAÚČTOVALA.
ŠKODA, MĚLA JSEM SI NECHAT UDĚLAT VEŠKERÝ SERVIS A PAK PŘI PLACENÍ ŘÍCT, ŽE NEMÁM TOLIK PENĚZ, ŽE MĚ PŘEDEM NEUPOZORNILA NA CENU A MĚLA BY SMŮLU.
OPRAVDU VARUJI PŘED TOUTO ZUBAŘKOU, CHCE JEN PENÍZE, ZA ŠPATNĚ ODVEDENOU PRÁCI A PAK SE VÁS SNAŽÍ PŘESVĚDČIT, ŽE TAK TO JE SPRÁVNĚ A SPOLÉHÁ VE VAŠÍ NEZNALOST VE STOMATOLOGII. SVÉMU STOMATOLOGOVI CHCI 100% DŮVĚŘOVAT A TATO ZUBAŘKA ŠOLCOVÁ JE NEDŮVĚRYHODNÁ OSOBA. DEJTE SI NA NÍ POZOR A NEJLÉPE ZMĚŇTE ZUBAŘE A NEČEKEJTE NA TO, AŽ SE VÁM STANE TO CO MĚ. MOLNÁROVÁ GABRIELA

Paní doktorka působí velmi profesionálně, ale jak již bylo výše řečeno, platí se i za návštěvy a výkony, které by hrazeny být neměly, vlastně se platí úplně za všechno. Paní doktorka je milá, s dětmi to opravdu umí, ale mně několikrát nevěřila bolest a myslím si, že zákrok mohl být proveden daleko méně bolestivěji, než byl. Po posledním trhání zubu jsem zubaře změnil a dobře jsem udělal.

Velice příjemná paní doktorka, úžasný přístup k dětem a dobře vybavená ordinace. Vždy mi vše bylo podrobně vysvětleno včetně různých variant a jejich cen. Je pravda, že by se asi dala najít levnější zubní ordinace, ale na tom co mám v puse zrovna šetřit nechci.

po letitem chozeni k teto lekarce,jsem velmi rada,ze jsem zacala chodit jinam.u pani doktorky se plati naprosto za vse ,snad i za pozdrav.pani doktorka je sice sympaticka zena,avsak pote co jsem zavitala diky bohu k jine,zjistila jsem ,ze mam velmi ale velmi neprofesionalne spravene zuby v uvozovkach.nejenze jsem mela dle pani doktorky zuby v poradku,zjistila jsem ,ze tomu tak neni.nikdy by me nenapadlo,jak neprofesionalne pracuje.mam zuby plny kazu a blomby jsou slataniny.cep mi provedla taky velmi spatne.za vse musim platit znova.u nove doktorky mi bylo vse podrobne vysvetleno,ukazano na mem panoramatickem snimku.samozrejme jsem se ptala,za jak dlouho se takove kazi mohou objevit,proste jsem neverila,ze by tak velike kazi dr.solcova prehlidla.jedine,ze by ten kaz byl chuck norris,me bylo receno.pote,co mi byl zkontrolovan cep,zjistilo se,ze plneni kanalku bylo nedokonale,temer jen do pulky kanalku a o materialu cepu ani nemluve.jsem pani doktorkou velmi zklamana.hadat se s ni ale nepujdu.penize by mi stejne nikdo nevratil.platila jsem i za odstraneni zubniho kamene,za coz se pry platit nemusi.platila jsem i za detskou plombu,za coz take platit nemusim.atd.atd. skoda,takova mila zenska,bohuzel spatna zubarka.

Výborná stomatoložka, příjemné jednání a perfektní komunikace - vše před zákrokem dokáže srozumitelně vysvětlit.
Vybavení ordinace na úrovni, objednávání funguje spolehlivě.
Za mě mohu říci - maximální spokojenost, chodíme k ní celá rodina.

nejlepší

Byl jsem zatím vždy velmi spokojen.

mohu jen doporučit!