Odborný ženský lékař
Pekařská 58, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Odborný ženský lékař Jiný

Ordinace hned naproti zastavky saliny, pani doktorka velice privetiva a vstricna, pratelska a za nic nesoudi, poradi. Doporucuji.

Umístění: Odborný ženský lékař Jiný

K paní doktorce Snopkové chodím velmi dlouho,celý život jsem pracovala jako vrchní sestra v nemocnici,dovedu posoudit kvalitu lékaře,ještě nikdy jsem se nesetkala s takovým lidským přístupem,,paní doktorka je velmi empatická,bystrá a naprostý profesionál.Zajímá se o pacientku jako o člověka,dokáže poradit i s jinými než gynekologickými problémy,vyšetření je vždy bez čekání na objednaný čas.Prostě nejlepší doktor jakého jsem kdy poznala.

Umístění: Odborný ženský lékař Jiný

Paní doktorka je sice milá a ochotná, empatická, ale taky umí být hodně příkrá až necitlivá. Necítila jse se dobře a hodně mě odbyla, že jsem hysterická, a že jí pojišťovna nebude platit ultrazvuky navíc apod. Hodně rychle mě vyšetřila a vypakovala že sem se cítila pod psa že jsem vůbec k ní šla když mi vlastně "nic není". O 10 dní později mi na velkém ultrazvuku řekli, že těhotenství zamlko už před cca 2 týdny a navíc na plodu bylo hodně známek toho, že není v pořádku. Paní doktorka by to nejspíš mohla zaregistrovat, kdyby mě byla neodbyla rychlostí blesku. Pak mě od stolu vyděsila, že to určitě bude genetické, a že jediná možnost je in vitro, že jinak i další těhotenství nejspíš dopadnou stejně, apod. Ale že in vitro to stojí přes 100tis apod. A že na genetické vyšetření mě poslat nemůže, že to pojišťovna nehradí. Na klinice mi genetiku udělali na pojišťovnu, in vitro by také šlo na pojišťovnu. Takže mi dala úplně zcestné informace. Navíc mě vyděsila, že určitě genetika, přitom následné genetické vyšetření vyšlo úplně v pořádku. Takže samozřejmě už jsem gynekologa změnila. Dokud není třeba řešit problém, je paní doktorka fajn a milá, ale mám pocit, že odborně to úplně dobré není.
Doplnění: Paní doktorka si našla čas mi ještě napsat SMS v reakci na moji recenzi. Čímž mi ještě připomněla, že po revizi mi řekli v nemocnici do týdne na kontrolu u gynekologa, paní doktorka řekla, že je to zbytečné, že by mě stejně teď nevyšetřovala, a ať přijdu až s výsledky. Tak jsem si na kontrolu šla do nemocnice. Stejně jako jsem si tu genetiku vyběhala sama, protože mi paní doktorka řekla, že se tam žádanka nepíše - i když na genetice mi říkali, že bych měla mít žádanku od gynekologa.

Umístění: Odborný ženský lékař Jiný

Nejlepší gynekoložka,kterou znám! Velmi empatická, milá a starostlivá. Pomohla mi se všemi problémy,v těhotenství mě bedlivě sledovala a je to skvělá žena! Mohu jen doporučit!

Umístění: Odborný ženský lékař Jiný

Dnes jsem byla poprvé u paní doktorky, dlouho řeším problémy se svou doktorkou a chodím na vyšetření pomalu každý měsíc. Paní doktorka mi řekla tolik věcí, které jsem ani nikdy neslyšela a šlo cítit, že mi chce pomoct, podrobně vyšetřit a že ji jde o to, abych měla “klidnější život bez starostí”. Je velmi empatická a příjemná. Jsem velmi spokojená a klidnější :)

Umístění: Odborný ženský lékař

Paní doktorka Snopková je nejlepší gynekolog, jakého jsem kdy měla. Hodná, milá, empatická a zároveň profesionál. Vždy mi pomohla s jakýmkoliv problémem a teď v těhotenství mě hlídá jak trn v oku. Mohu jen doporučit! Pro mě je srdeční záležitostí a odborníkem na svém místě.

Umístění: Odborný ženský lékař

Již několik let hledám v Brně gynekologa, který by mi vyhovoval. Konečně jsem našla! Paní doktorka je velice ochotná a vstřícná, vše vysvětlí a je jemná. Opravdový profesionál. Mohu jen doporučit!

Bohužel i já přidávám negativní zkušenosti s paní doktorkou Snopkovou. Paní doktorka je strašně rychlá a to na úkor kvality. Čekací doby jsou kolikrát i dva měsíce, proto jsem přešla jinam. Po opravdu důkladném vyšetření nový pan doktor zjistil, že mám nějaké změny na čípku, které měly být dlouhodobě sledovány! Dála jsem s pí. doktorkou řešila, proč se nám zatím nepodařilo otěhotnět. Dělá závěry od stolu bez průkazných podkladů z vyšetření. Diagnostikovala mi PCO, ačkoliv se toto ničím nepotvrdilo. Její přístup je sice milý, ale když se na to dívám zpětně, tak značně neprofesionální. Z návštěv lékařky jsem odcházela značně rozladěná a bez jasného postupu řešení problému, který jsem přišla řešit.

Paní doktorka někdy dělá závěry od oka ... po několika návštěvách má člověk několik různých závěrů ke stejnému problému. Jsem nespokojen s přístupem, manželka se většinou vrací zdeptaná jejím přístupem odpovídající spíše věznici, než ordinaci. Některé své chyby hází na pacientku a dělá jí kvůli tomu dusno. Už jsme od ní odešli.

Paní doktorka je nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla. Je profesionální, vlídná a citlivá. Vše Vám vysvětlí, poradí, nabídne řešení. Vřele doporučuji!