Jana Snopková, gynekolog Brno

MUDr. Jana Snopková

Gynekolog

Pekařská 58, Brno
Odborný ženský lékař

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Odborný ženský lékař

Paní doktorka Snopková je nejlepší gynekolog, jakého jsem kdy měla. Hodná, milá, empatická a zároveň profesionál. Vždy mi pomohla s jakýmkoliv problémem a teď v těhotenství mě hlídá jak trn v oku. Mohu jen doporučit! Pro mě je srdeční záležitostí a odborníkem na svém místě.

Umístění: Odborný ženský lékař

Již několik let hledám v Brně gynekologa, který by mi vyhovoval. Konečně jsem našla! Paní doktorka je velice ochotná a vstřícná, vše vysvětlí a je jemná. Opravdový profesionál. Mohu jen doporučit!

Bohužel i já přidávám negativní zkušenosti s paní doktorkou Snopkovou. Paní doktorka je strašně rychlá a to na úkor kvality. Čekací doby jsou kolikrát i dva měsíce, proto jsem přešla jinam. Po opravdu důkladném vyšetření nový pan doktor zjistil, že mám nějaké změny na čípku, které měly být dlouhodobě sledovány! Dála jsem s pí. doktorkou řešila, proč se nám zatím nepodařilo otěhotnět. Dělá závěry od stolu bez průkazných podkladů z vyšetření. Diagnostikovala mi PCO, ačkoliv se toto ničím nepotvrdilo. Její přístup je sice milý, ale když se na to dívám zpětně, tak značně neprofesionální. Z návštěv lékařky jsem odcházela značně rozladěná a bez jasného postupu řešení problému, který jsem přišla řešit.

Paní doktorka někdy dělá závěry od oka ... po několika návštěvách má člověk několik různých závěrů ke stejnému problému. Jsem nespokojen s přístupem, manželka se většinou vrací zdeptaná jejím přístupem odpovídající spíše věznici, než ordinaci. Některé své chyby hází na pacientku a dělá jí kvůli tomu dusno. Už jsme od ní odešli.

Paní doktorka je nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla. Je profesionální, vlídná a citlivá. Vše Vám vysvětlí, poradí, nabídne řešení. Vřele doporučuji!

Jsem naprosto spokojená a žádný vstupní poplatek jsem neplatila! Chodím tam už asi 5 let. na nic si nehradí, mají zájem. Všem určitě doporučuji

PANÍ DOTORKA JE NEJLEPŠÍ GYNEKLOG KTERÉHO JSEM MĚLA,VSTŘÍCNÁ,OCHOTNÁ ŘEŠIT S VÁMI PROBLÉM,PROFESIONÁLNÍ A DIPLOMTICKÁ

Moc hodná,opravdu profesionální,jen mi vadí přítomnost sestry při prohlídce...ta by měla být pouze mezi lékařem a pacientem.

Já mohu paní doktorku jena jen doporučit.Vždy mi s problémem pomohla a díky ní mám také třetí dítko pěkného zdravého chlapečka.

Perfektní!