Jana Snopková, gynekolog Brno

MUDr. Jana Snopková

Gynekolog

59 názorů

Uložit


Adresa

Pekařská 58, Brno
Odborný ženský lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
59 názorů

A
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný ženský lékař

Paní doktorka Snopková je nejlepší gynekolog, jakého jsem kdy měla. Hodná, milá, empatická a zároveň profesionál. Vždy mi pomohla s jakýmkoliv problémem a teď v těhotenství mě hlídá jak trn v oku. Mohu jen doporučit! Pro mě je srdeční záležitostí a odborníkem na svém místě.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný ženský lékař

Již několik let hledám v Brně gynekologa, který by mi vyhovoval. Konečně jsem našla! Paní doktorka je velice ochotná a vstřícná, vše vysvětlí a je jemná. Opravdový profesionál. Mohu jen doporučit!


M
Ověřeny pacient

Bohužel i já přidávám negativní zkušenosti s paní doktorkou Snopkovou. Paní doktorka je strašně rychlá a to na úkor kvality. Čekací doby jsou kolikrát i dva měsíce, proto jsem přešla jinam. Po opravdu důkladném vyšetření nový pan doktor zjistil, že mám nějaké změny na čípku, které měly být dlouhodobě sledovány! Dála jsem s pí. doktorkou řešila, proč se nám zatím nepodařilo otěhotnět. Dělá závěry od stolu bez průkazných podkladů z vyšetření. Diagnostikovala mi PCO, ačkoliv se toto ničím nepotvrdilo. Její přístup je sice milý, ale když se na to dívám zpětně, tak značně neprofesionální. Z návštěv lékařky jsem odcházela značně rozladěná a bez jasného postupu řešení problému, který jsem přišla řešit.


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka někdy dělá závěry od oka ... po několika návštěvách má člověk několik různých závěrů ke stejnému problému. Jsem nespokojen s přístupem, manželka se většinou vrací zdeptaná jejím přístupem odpovídající spíše věznici, než ordinaci. Některé své chyby hází na pacientku a dělá jí kvůli tomu dusno. Už jsme od ní odešli.


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla. Je profesionální, vlídná a citlivá. Vše Vám vysvětlí, poradí, nabídne řešení. Vřele doporučuji!


L
Ověřeny pacient

Jsem naprosto spokojená a žádný vstupní poplatek jsem neplatila! Chodím tam už asi 5 let. na nic si nehradí, mají zájem. Všem určitě doporučuji


V
Ověřeny pacient

PANÍ DOTORKA JE NEJLEPŠÍ GYNEKLOG KTERÉHO JSEM MĚLA,VSTŘÍCNÁ,OCHOTNÁ ŘEŠIT S VÁMI PROBLÉM,PROFESIONÁLNÍ A DIPLOMTICKÁ


B
Ověřeny pacient

Moc hodná,opravdu profesionální,jen mi vadí přítomnost sestry při prohlídce...ta by měla být pouze mezi lékařem a pacientem.


P
Ověřeny pacient

Já mohu paní doktorku jena jen doporučit.Vždy mi s problémem pomohla a díky ní mám také třetí dítko pěkného zdravého chlapečka.


L
Ověřeny pacient

Perfektní!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti