Jana Šenkýřová, zubař Děčín

MUDr. Jana Šenkýřová

Zubař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Teplická 360/65, Děčín
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Byla jsem u paní doktorky na akutním ošetření. Žádnému jinému zubaři nevěřím než tomu svému, bohužel můj lékař měl dovolenou a po neúnosném týdnu plným bolestí, léků proti bolesti které nezabírali a probděných nocích mi má kamarádka domluvila návštěvu u paní doktorky. Mám velký strach ze zubařů už od mala po špatných zkušenostech. Vešla jsem do čekárny která je velmi příjemná a má uklidňující prostředí. Pak pro mne přišla milá a sympatická sestřička se kterou sem se nebála jít do ordinace. Tam na mne čekala ještě milejší paní doktorka. Poprvé v životě jsem byla ošetřena bez injekce, bez jakékoliv bolesti úplně vklidu. Odcházela jsem z ordinace s ošetřených zubem po zánětu a nezabolelo mě absolutně nic. Paní doktorka je skvělá vše mi vysvětlila a byla velmi lidská a chápavá :) Vřele doporučuji! Vím jistě, že pokud můj lékař v Chomutově nebude přítomný, ráda pojedu do Děčína za paní doktorkou!


N
Ověřeny pacient

Po 4 dalších letech jsem názor nezměnil. O moje zuby pečuje již 27 let a na každou návštěvu, ať preventivní prohlídku, nebo nějaký zákrok jdu stále bez strachu. Vzácná to žena.


Dnes jsem navštívila pani doktorku a jako vždy jsem byla mile potěšena. Ona i sestřička jsou velmi milé , obětavé profesionálky. Je radost když člověk jde k zubařce a nemusí se ničeho obávat. Aronová Alena


K

Po více jak 30.let v péči paní doktorky mohu říci pouze: Vynikající profesionál.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Z

Velice ráda k ní chodím, dcera z ní ani ze zubařských nástrojů nemá strach a bez problémů vydrží i zákroky. Velice milá jak k dětem i dospělím. Doporučuji


A

Paní doktorka zachránila mému synovi spoustu zoubků:) Je velmi milá, opatrná, ochotná. Za všechno mluví to, že syn tam chodí rád, přestože ho tam (co se týče ošetření zoubků)nečeká zrovna nic velepříjemného.


M

Vynikající lékařka,hodná k pacientům, svým přístupem mne odnaučila se bát zubaře. Více než 20. letou péčí zapříčinila, že mám v 63 letech věku všechny zuby své.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti