Ord. praktického lékaře stomatologa
Teplická 360/65, Děčín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Byla jsem u paní doktorky na akutním ošetření. Žádnému jinému zubaři nevěřím než tomu svému, bohužel můj lékař měl dovolenou a po neúnosném týdnu plným bolestí, léků proti bolesti které nezabírali a probděných nocích mi má kamarádka domluvila návštěvu u paní doktorky. Mám velký strach ze zubařů už od mala po špatných zkušenostech. Vešla jsem do čekárny která je velmi příjemná a má uklidňující prostředí. Pak pro mne přišla milá a sympatická sestřička se kterou sem se nebála jít do ordinace. Tam na mne čekala ještě milejší paní doktorka. Poprvé v životě jsem byla ošetřena bez injekce, bez jakékoliv bolesti úplně vklidu. Odcházela jsem z ordinace s ošetřených zubem po zánětu a nezabolelo mě absolutně nic. Paní doktorka je skvělá vše mi vysvětlila a byla velmi lidská a chápavá :) Vřele doporučuji! Vím jistě, že pokud můj lékař v Chomutově nebude přítomný, ráda pojedu do Děčína za paní doktorkou!

Po 4 dalších letech jsem názor nezměnil. O moje zuby pečuje již 27 let a na každou návštěvu, ať preventivní prohlídku, nebo nějaký zákrok jdu stále bez strachu. Vzácná to žena.

Dnes jsem navštívila pani doktorku a jako vždy jsem byla mile potěšena. Ona i sestřička jsou velmi milé , obětavé profesionálky. Je radost když člověk jde k zubařce a nemusí se ničeho obávat. Aronová Alena

Po více jak 30.let v péči paní doktorky mohu říci pouze: Vynikající profesionál.

Velice ráda k ní chodím, dcera z ní ani ze zubařských nástrojů nemá strach a bez problémů vydrží i zákroky. Velice milá jak k dětem i dospělím. Doporučuji

Paní doktorka zachránila mému synovi spoustu zoubků:) Je velmi milá, opatrná, ochotná. Za všechno mluví to, že syn tam chodí rád, přestože ho tam (co se týče ošetření zoubků)nečeká zrovna nic velepříjemného.

Vynikající lékařka,hodná k pacientům, svým přístupem mne odnaučila se bát zubaře. Více než 20. letou péčí zapříčinila, že mám v 63 letech věku všechny zuby své.