Jana Rynešová, pediatr Nymburk

MUDr. Jana Rynešová

Pediatr Více

15 názorů

Uložit


Adresa

Velké Valy 237/16, Nymburk
Soukromá ordinace dětské lékařky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
15 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
L
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsme již sedmým rokem velmi spokojeni. Chodím k ní se dvěma dětmi a vždy správně diagnostikovala nemoc. V případě potřeby nechala udělat odběry - na salmonelu, kampylobakteriozu, výtěry z krku, vyšetření krevního obrazu. K dětem byla vždy vlídná stejně jako paní sestřička, která zase přispěla různými praktickými radami.


D
Ověřeny pacient

S paní Rynešovou nemám dobré zkušenosti. Chodila jsem k ní na alergologii. Nebyla schopná mi odpovědět jak dlouho bude má léčba probíhat (chodila jsem každý týden na vakcíny,samozřejmě vždy s 30kč poplatkem) a jelikož jsem měla před maturitou,tak jsem ji slušně řekla,že nyní musím přestat. Její reakce mne překvapila-byla velmi nepříjemná a vyslechla jsem si dlouhou přednášku. Od té doby k ní nechodím. Mimo to čekání na vakcínu bylo vždy téměř 2hodinové. A měla jsem po injekcích velké bolavé boule.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Chodím k p. Rynešové s alegií na pyl a roztoče skoro 16 let a nemám s ní problém.


Chodila jsem k ní celé dětství. Vždy byla milá a vstřícná. Ale po odborné stránce...no nevím. Když mi objevila cituji: "možná mírnou skoliózu", ukázalo se, že už je to tak vážné, že mi hrozila operace zad. Za celé dětství si nevšimla že jsem astmatik...na to budu pořád brát léky. A pořád mi tvrdila, že vidím výborně...jen si nějak nevšimla, že se mi jedno oko vyvíjí rychleji než druhé a tak jsem dnes tupozraká bez možnosti nápravy...pokud se mi něco stane se zdravým okem, neuvidím. Přitom stačilo, abych jako dítě nosila brýle se záslepkou, aby se oko srovnalo. Takže asi tak. Možná to byla souhra náhod, ale já k ní po těch zkušenostech prostě svoje dítě zapsat nemůžu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


poradí,dobrá paní doktorka


Ověřeny pacient

S horším přístupem než u této doktorky jsme se nesetkali. Není to naštěstí naše lékařka, ale byli jsme k ní posláni v době, kdy náš lékař měl dovolenou. Syn měl několik dní horečky, bolesti hlavy a časté krvácení z nosu. Tato rádoby "paní lékařka" nás odmítla ošetřit s tím, že pokud syn neumírá, máme jít domů, dát mu Paralen a držet ho pod dekou. To jsme samozřejmě vše již dávno vyzkoušeli, ale marně. Navíc syn má vrozenou srdeční vadu, takže jakékoliv problémy a nemoc je potřeba řešit co nejdříve. Proto nás přístup paní Rynešové velmi zaskočil a navíc byla velmi, velmi nepříjemná. Vyloženě jsme ji obtěžovali, tak nám to dala patřičně najevo. Takže doufám, že se s touto lékařkou již v životě nesetkáme a ráda bych věřila tomu, že takových neochotných a nezodpovědných lékařů není mnoho. A MUDr. Rynešová by se měla zamyslet, zda je její přístup správný a zda chce opravdu praxi lékaře vykonávat...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


jen doporučuji.


k paní doktorce už jezdím asi tak 17 let jsme velice spokojeni mám dva syny a oba jsou alergici starší se léčí i s astmatem a numužu si stěžovat mladší je alergik ale díky PANÍ DOKTORCE Rynešové už nejméně dva tři roky nemá potíže tímto moc DĚKUJI ale i sestřičce za laskavý přístup k dětem moc DĚKUJI SPOKOJENÁ MAMINKA


Je to velmi dobrá doktorka
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


good


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti