DERMI medical clinic
Vynohrady 8a, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: DERMI medical clinic Jiný

Měl jsem na kůži poměrně nepříjemnou vyřážku, v DERMI mě vzali s krátkou čekací dobou. Paní doktorka byla milá, profesionální a jakmile byly známé výsledky stěrů, dostal jsem předepsanou účinnou mast. Doporučuji.

S touto doktorkou jsem řešila celkem delikátní problém a to v 6. měsíci těhotenství. Bylo mi zjištěno několik bakterií, napsala mi ale jen masti na promaštění a podobné nesmysly. Jediná možná pomoc spočívala ve Framykoinu, který mi z důvodu těhotenství odmítla napsat, načež mě lékař mi ho lékař jiné odbornosti po konzultaci s gynekoložkou bez problémů napsal. Nehledě na to, že se mě při druhé návštěvě zeptala s chladným výrazem: "A těhotná nejste?" - samozřejmě jsme se o tom při první návštěvě bavily a opravdu to bylo vidět. Takže moje léčba skončila telefonickou "konzultací" s pí. doktorkou, sdělila mi, že mám řešit s gynekoložkou, ačkoliv problém, s nímž jsem na kožní přišla neměl s gynekologií nic společného. Za mě určitě ne.

Šikovná doktorka:) pleť se mi díky ní o dost zlepšila.I když je taková trošku zakřiknutá a tichá :)začala jsem k ní chodit na doporučení kamaráda ,který měl opravdu hodně rozsáhlé akné a po půl roce lečení u paní doktorky měl pleť jak dětskou prdelku až na pár jizviček :)