Jana Pšurná, zubař Ostrava

MUDr. Jana Pšurná

Zubař Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mírová 24/97, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

P, doctorka mi udelala mustek ores 27 lety. Mam ho do dnes v perfectnim stavu. Po Tom co jsem se odstehovala nekolik zubaru i odborniku chvalili vzornou praci. Dekuji


byl sem trhat po vanocich druhou osmičku behem dvou let a nemuzu si stežovat.sestra super pani doktorka super.za tyden bylo vše ok rana zacelena .doporučuji aleš


je to tak je velmi dobrá vlastně nejlepší, dělá to co je potřeba a ne to na čem se dá vydělat. I sestra je vlemi přájemná a ochotná.


Mudr. Jana Pšurná svým odborným, humánním a citovým postojem ke své práci je stomatologem na svém místě , chodit k paní doktorce k zubaři je skutečně lahůdka. Svým úsměvem a příjemným slovíčkem Vás nic nebolí ..kéž by byli všichni tak perfektní!!! Je prostě skvělá...


Ověřeny pacient

Při zkušenostech jiných zubních lékařů mohu uvést
že jsem nad rámec spokojen jak s p.doktorkou tak i se sestřičkou
jsou milý a ochotní.Velice mi pomohli,jelikož jsem prodával kapry
a tak mě bolel kořen že mi ho nechtěli vytrhnout ani na žurnální
službě viz. Poliklinika-Hrabůvka!Moc a moc děkuji a těším se na
další ošetření protože je nezbytné.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je báječná, pečlivá, příjemná, trpělivá.Chodit k ní, byť je to zubař, je radost. Jsem s ní velice spokojena.


Ověřeny pacient

Před paní doktorkou hluboce smekám. Za to co pro mě udělala nad rámec svých povinností jí budu vděčná do konce života. Měla jsem obrovské bolesti zubu, které trvaly skoro rok. Můj zubař ho stále jen léčil a léčil a léčil, ale vytrhnout mi ho nechtěl, až jsem myslela že si ho snad vytrhnu sama doma. Zašla jsem proto za paní doktorkou a prosila jsem ji aby mi pomohla. I když nejsem její pacientka a kdo ji znáte víte,že toho má až nad hlavu, zub mi vytrhla nasadila antibiotika a za týden jsem byla bez bolestí. Takže ještě jednou paní doktorko DĚKUJI.


Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu všem vřele doporučit, je milá,trpělivá, skvěle trhá zuby, a také je dobře spravuje. Snaží se zuby co nejvíce zachranit, než je zbytečně trhat. Je to profesionálka, vždy je dobře naladěná taktéž sestra je velmi vstřícná, obě zvládaji svou práci na vysoké úrovni.
Děkuji jí i sestře a přeji pevné zdraví.


J

Je to vynikající zubní lékařka,milá a příjemná. Děkuji jí i sestře.


C

Paní doktorku mohu všem vřele doporučit, je milá i při těch našich bolestech, skvěle trhá zuby, a také je dobře spravuje. Je to profesionálka , vždy je dobře naladěná taktéž sestra je velmi vstřícná, obě zvládaji svou práci na vysoké úrovni.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti