Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM imunologické vyšetření

Návštěva této ordinace je vždy příjemnou součástí dne, nikoli obávanou povinností, jak tomu u doktorů obecně bývá. A to především díky nadstadardně milému přístupu sestřičky Lucky, která ve všem vždy dokonale poradí a pomůže.

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM alergologické vyšetření

Velmi empatický a lidský přístup. Skvělá komunikace, profesionalita, vždy vše vysvětleno, s léčbou spokojen. Mohu jen doporučit.

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM alergologické vyšetření

Moje první zkušenost a velmi dobrý dojem. Paní doktorka působí profesionálně, snaží se pomoci. Vysvětlila výsledky vyšetření, zároveň návštěva nebyla neúměrně rozvleklá. Sestřičku jsem nepotkala.

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM alergologické konzultace

Chodim k Dr. Praznej uz takmer 10 rokov a pokazde je to neopakovatelny pacientsky zazitok. Ambulancia nema klasicky vychodoeuropsky genius loci, kde lekar pacienta poucuje a nepovazuje ho za partnera. Sestricka a jej pozitivita je na samostatnu dobru recenziu. Prostredie vkusne, vybavenie nadstandardne. Keby sa mala definovat idealna ambulancia, nevyzerala by inak, ako tato.

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM alergologické vyšetření

Úžasná lékařka, mohu všem vřele doporučit. Velmi profesionální jednání a nejlepší dostupná léčba. Super!!

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM alergologické vyšetření

Išiel som na alergologicke a aspiračné vyštrenie. Veľmi milá pani doktorka aj sestrička. Všetko pekne vysvetli do podrobna. Navrhla priebeh liečby a možnosti ktoré s ňou súvisia. Profesionalny pristup. Odporúčam každému. Ďakujem

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM diagnostika alergie

Dobrý den paní doktorku jsem navštívila se synem který je alergik .
S přístupem a profesionalitou jsme byli naprosto spokojeni .Pani doktorka je skvělá mohu jen vřele doporučit .

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM Alergie, astma

Paní doktorku " pronásleduji" už několik let na všech pracovištích, na kterých působila ???? Její přístup je vysoce profesionální, precizní a nadstandardní, vždy mi dokázala pomoci. Na kontroly se těším, je mi tam velmi příjemně, taktéž díky úžasné paní sestřičce. Bylo by fajn, kdyby to takhle ve zdravotnictví fungovalo všude. Děkuji mnohokrát.

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM Letitá alergie, ekzém, astma

Již po první návštěvě se rapidně zlepšil zdravotní stav můj i silné astma malého. Ordinace jsou krásné, moderní a přístup paní doktorky i sestřičky precizní jak po profesní, tak lidské stránce. Jedno z mála lékařských pracovišť, jehož návštěva nevyvolává v žádném členovi domácnosti stres... Děkujeme a paní doktorku Práznou velmi doporučuji jak pro léčbu dospělých, tak i dětí.

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM Dlouholetý pacient

Obě doktorky jsou milionové. Dopracovali jsme se k vakcíně, díky které na jaře a v létě ani nekýchnu. Vím, že musím přijít včas a připravený, ale zase mi za to doktorka detailně vysvětlí každý test a jeho výsledky. Jedno z míst, kde se na prohlídky u doktora těším.

• Potravinová alergie
  • Respirační alergie
  • Astma

• alergologie a klinická imunologie