ALERGO - IMUNO CENTRUM

• alergologie a klinická imunologie

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM alergologické vyšetření

Zatím jen první návštěva ale vše mi bylo vysvětleno až s neuvěřitelnou přesností. Těším se na další návštěvy (během jarní alergie).

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM alergologické vyšetření

S takto milou pani doktorkou i sestrickou jsem se nesetkal uz dost dlouho. Pristup obou byl velmi mily a nemuzu nic vytknout. Zpusob vysetreni a postup dalsi lecby byl jasny. Uz ted se tesim na dalsi navstevu ordinace :-)

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM alergologické vyšetření

Poděkování patří paní doktorce a sestřičce, které jsou špičkou ve svém oboru. Velice vstřícný, empatický a profesionální přístup k celé mé rodině. Děkuji za vás a vaši péči o klienty.

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM alergologické vyšetření

Strašně milá a a příjemná paní doktorka! Vše vysvětlila, udělala si na mě dostatek času.

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM imunologické vyšetření

Návštěva této ordinace je vždy příjemnou součástí dne, nikoli obávanou povinností, jak tomu u doktorů obecně bývá. A to především díky nadstadardně milému přístupu sestřičky Lucky, která ve všem vždy dokonale poradí a pomůže.

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM alergologické vyšetření

Velmi empatický a lidský přístup. Skvělá komunikace, profesionalita, vždy vše vysvětleno, s léčbou spokojen. Mohu jen doporučit.

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM alergologické vyšetření

Moje první zkušenost a velmi dobrý dojem. Paní doktorka působí profesionálně, snaží se pomoci. Vysvětlila výsledky vyšetření, zároveň návštěva nebyla neúměrně rozvleklá. Sestřičku jsem nepotkala.

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM alergologické konzultace

Chodim k Dr. Praznej uz takmer 10 rokov a pokazde je to neopakovatelny pacientsky zazitok. Ambulancia nema klasicky vychodoeuropsky genius loci, kde lekar pacienta poucuje a nepovazuje ho za partnera. Sestricka a jej pozitivita je na samostatnu dobru recenziu. Prostredie vkusne, vybavenie nadstandardne. Keby sa mala definovat idealna ambulancia, nevyzerala by inak, ako tato.

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM alergologické vyšetření

Úžasná lékařka, mohu všem vřele doporučit. Velmi profesionální jednání a nejlepší dostupná léčba. Super!!

Umístění: ALERGO - IMUNO CENTRUM alergologické vyšetření

Išiel som na alergologicke a aspiračné vyštrenie. Veľmi milá pani doktorka aj sestrička. Všetko pekne vysvetli do podrobna. Navrhla priebeh liečby a možnosti ktoré s ňou súvisia. Profesionalny pristup. Odporúčam každému. Ďakujem