Jana Písařová, zubař Plzeň

MUDr. Jana Písařová

Uložit

Zubař Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Toužimská 11, Plzeň
Praktické zubní lékařství

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktické zubní lékařství Bolest zubů

Rozhodně nedoporučuji! Místo zubů, které mě bolely, vrtala ty, které měly malé kazy a mohly počkat. 3 zuby vedle sebe mi zaplacla nějakým cementem, chování naprosto příšerné, zničené džíny na které jí kaplo bůh vi co! Hned druhý den jsem přešla k jiné zubarce. Neinformovala mě o ceně a množství plomb předem, měla jsem u sebe pouze platební kartu a u toho se ještě rozčilovala a říkala že na dluh nedávají. Kdo to po ní chtěl? Prostě strašný.

MUDr. Jana Písařová

Vím o koho se jedná a sama jsem moc ráda , že tuto konfliktní pacientku již nemusím ošetřovat, samozřejmě je tato zpráva moc překroucená. Na dluh nedělám , to je pravda


Doporučuji


Souhlasím s výše zmíněným. Rentgen jen na ozdobu... po návštěvách u ní jsem několikrát skončila na zubní pohotovosti, čemuž šlo právě použitím rentgenu zabránit. Jednou nerozpoznaný zánět, jindy předčasně vyplněný zub, jehož ne zrovna levnou výplň mi druhý den na pohotovosti vyndavali atd. Za mě nikdy víc.


je dobrá


paní doktorka je sice milá, ovšem velmi snadno a dle zkušeností mých i známých i často přehlédne kazy a jiné problémy. Rtg vůbec nepoužívá. Př poslední návštěvě mé matce provrtala jazyk a navíc jí vrtačkou málem zlámala 2 zuby - třásly se jí ruce a nástroje si opírala o neošetřované zuby. Mamce se zdálo, že je opilá. 2 dny po zákroku musela máma vyhledat na dovolené pohotovost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti