Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

27 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorka léčí alergické symptomy, udělá testy. To je pořádku. ALE neřeší problém. Prohlásila mne za alergika a 5 let mi předepisuje prášky které si mám vzít, když mi není fajn. Při mé žádosti o řešení problému mi bylo řečeno že se mám vyhýbat tomu na co mi přijde že jsem alergický a že si mám najít výživového poradce pokud nevím co můžu jíst.

MUDr. Jana Pavluchová


+-+

N
Ověřený profil
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorka je opravdu specialista ve svém oboru. Sice je svérázná, ale ne na úkor léčby. Sestřička Ivana je taktéž skvělá a usměvavá. Velmi doporučuji.

K
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorka je velice milá a snaží se pomoci. Sestřička je také moc příjemná.
Budu se sem ráda vracet a už jsem doporučila několika známým.


A
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Paní Mudr Pavluchová je velice pečlivá lékařka ,která se snaží pomoci pacientům ,má novou sestřičku ,která je velmi empatická ,ordinaci mohu doporučit


L
Ověřený profil
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Děkuji paní doktorce Pavluchové za dlouhodobou profesionální péči. Jsem opravdu vděčná za hledání účinných možností, preventivní opatření, pečlivost a citlivý přístup. Ordinaci mohu jen doporučit.


M
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Zkusena profesionalka. Od te doby, kdy me leci, mam vyrazne mensi problemy. Mohu vrele doporucit vsem alergikum.


M
Ověřený profil
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Astma u manželky, atopický ekzém a potravinové alergie u syna

Paní doktorka se mi zdá velmi vstřícná, schopná a nápomocná, léčí se u ní jak manželka s astmatem, tak náš roční syn s atopickým ekzémem a potravinovými alergiemi. Sestra se tváří přísně, ale není to s ní zas tak hrozné, jak zní z některých jiných komentářů.


P
Ověřený profil
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

S paní doktorkou jsme velice spokojeni, milá, vstřícná, erudovaná, vše vysvětlí, vždy vyhoví. Za to sestra je strašná, arogantní, neochotná, pravděpodobně i líná, možná i zlá.
Paní doktorka by si zasloužila spolupracovat s někým takovým jako je ona sama. kazí to velice celkový dojem ordinace.


P
Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá. Mám srovnání. Pečlivá. Děkuji za její péči. Hodně komunikuje s pacienty. Někdy za tuto daň dochází k výrazným zpožděním objednaných pacientů, což mi ale nevadí. Sestřička je vážně někdy drsná, a to velmi. Většinou tyhle situace na chodbě po zavření dveří do sesterny rozesmějí pacienty, kteří se dají vzájemně parťácky do řeči, což se běžně u lékařů nestává. Nevím, jestli se na tyhle situace netěším :-).


Ověřený profil

Paní doktorka je vždy velmi pečlivá a milá. Dojem dosti kazí chování sestry, která je zjevně ze staré gardy a chová se příkře a neomaleně. Proto pouze 3 hvězdy, sestra je nedílnou součástí procesu ošetřování a podílí se na reputaci lékaře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám dotaz. Již asi půl roku trpím častými průjmy,nadýmáním a křečemi. Nikdy předtím jsem podobné potíže neměla a mohla jsem si dát vždy, co jsem chtěla a kolik jsem chtěla.Zkoušela jsem vypozorovat z jakého jídla by to mohlo být, a nejčastěji je to po nějakém mléčném výrobku,ALE NENÍ TO PRAVIDLEM.(Také je to, když si dám více jídel za sebou např. polévka + hlavní chod, ale někdy také po normálním jednochodovém obědě) . Asi před týdnem jsem brala antibiotika a už při prvním dnu se to zhoršilo ještě více než za poslední půlrok. Brala jsem samozřejmě i probiotika, ale problém stále pokračuje i po dobrání antibiotik. Prosím o radu, kam bych si s tím měla zajít a nebo co na podobné obtíže pomáhá. Děkuji

Souhlasím s názory kolegyň, je vhodné cílené gastroenterologické vyšetření, kde mohou specifikovat funčkní dyspepsii, deficit laktázy, případně céliakii.

MUDr. Jana Pavluchová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti