Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Astma u manželky, atopický ekzém a potravinové alergie u syna

Paní doktorka se mi zdá velmi vstřícná, schopná a nápomocná, léčí se u ní jak manželka s astmatem, tak náš roční syn s atopickým ekzémem a potravinovými alergiemi. Sestra se tváří přísně, ale není to s ní zas tak hrozné, jak zní z některých jiných komentářů.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

S paní doktorkou jsme velice spokojeni, milá, vstřícná, erudovaná, vše vysvětlí, vždy vyhoví. Za to sestra je strašná, arogantní, neochotná, pravděpodobně i líná, možná i zlá.
Paní doktorka by si zasloužila spolupracovat s někým takovým jako je ona sama. kazí to velice celkový dojem ordinace.

Paní doktorka je skvělá. Mám srovnání. Pečlivá. Děkuji za její péči. Hodně komunikuje s pacienty. Někdy za tuto daň dochází k výrazným zpožděním objednaných pacientů, což mi ale nevadí. Sestřička je vážně někdy drsná, a to velmi. Většinou tyhle situace na chodbě po zavření dveří do sesterny rozesmějí pacienty, kteří se dají vzájemně parťácky do řeči, což se běžně u lékařů nestává. Nevím, jestli se na tyhle situace netěším :-).

Paní doktorka je vždy velmi pečlivá a milá. Dojem dosti kazí chování sestry, která je zjevně ze staré gardy a chová se příkře a neomaleně. Proto pouze 3 hvězdy, sestra je nedílnou součástí procesu ošetřování a podílí se na reputaci lékaře.

Velice pečlivá a schopná paní doktorka, léčím se u ní s alergií na travní pyly, vše vysvětlí, udělá testy, narhne variantu léčby..... Velice příjemná a "svoje", jsem s ní moc spokojená! A sestra rovněž, na první pohled se může zdát přísná, což se vzápětí změní je velmi vstřícná. 100% spokojenost, a všem mohu doporučit!

F

Paní doktorka mi jako jediná alergoložka (a že jsem jich vystřídal) pomohla s mými pylovými alergiemi a daří se nám v rámci možností krotit i potravinové alergie. Sice je trochu svéráznější a je prostě "svoje," i proto ji ale mám tolik rád. :) Nejvíc na ni oceňuji, že nekouká slepě jen na svůj obor, ale je schopná hledat a nacházet příčiny zdravotních problémů i jinde než v alergiích. Zkrátka všestranně nadaná doktorka. Takových lékařů kdyby bylo víc.

Chci se vyjadrit k hodnoceni pani Vesele: Na vybornem hodnoceni pani doktorky Pavluchove svym neomalenym prispevkem nic pokazit nemuzete. Jeho uroven svedci o tom, ze problem bude na Vasi strane.
Radu let spokojena pacientka.

Ze všech stran slyšeti - výborná,asi ano nechci pokazit celkový dojem.Jen bych doporučila,ale opravdu - zlepšit v počtech (možná to souvisí s tím,co občas slyším - "já jsem se stal lékařem,proto ,že mně nebavila matematika")l.
Příklad:
-NĚKDY MÁM UCPANÝ NOS - AVAMYS NEZABERE
-JAK HO BERETE?
-PŘI POCITU UCPANÉHO NOSU !!!
-JE TŘEBA BRÁT PRAVIDELNĚ!!
-UŽ ROZUMÍM - MOJE CHYBA,DĚKUJI.

Následný předpis léku:

XYZAL 1 balení (90 tbl. v balení) -1xdenně 1tbl. to zn.,že vystačí na 90 dnů

AVAMYS 1 balení(120 dávek v balení )- 1x-2x denně 1 vstřik do nosní dírky-(při dvou dírkách) tedy vystačí
max. na 60 dnů

TO MNĚ,ALE NEVYJDE(oba léky souhlasně)
ALE VŽDYŤ SI JEJ KAŽDÝ DEN NEBERETE-ŽE?
ALE BERU JE TAK PŘEDEPSÁNO!
TAK POKUD VÁM TO NEVYJDE MŮŽE VÁM NAPSAT I PRAKTICKÁ LÉKAŘKA!

ZÁVĚREM: jak většina tvrdí-"výborná"-souhlasím ,ALE polepšit v počtech tvrdím já.Pavla Veselá

Paní doktorka Pavluchová je zkušená a pečlivá lékařka, pro celou naši rodinu rodinný lékař - alergolog. Jsem ráda, že do péče převzala i mé dva vnuky, jejich stav se po roce léčby hodně zlepšil. Věřím jejím radám, její přístup k pacientovi se mi zdá velmi profesionální a poctivý. Pacientka (58 let).

k paní doktorce chodím se dvěma dětmi a díky její kvalifikované péči netrávíme zimní měsíce po nemocnicích, ale jsme v klidu doma. než jsme k paní doktorce začali docházet každá rýma končila dušností, teď ji zvládáme v domácí péči. paní pavluchová je velmi ochotná, ale hlavně jde najisto a nedělá z dětí pokusné králíky. moc děkuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám dotaz. Již asi půl roku trpím častými průjmy,nadýmáním a křečemi. Nikdy předtím jsem podobné potíže neměla a mohla jsem si dát vždy, co jsem chtěla a kolik jsem chtěla.Zkoušela jsem vypozorovat z jakého jídla by to mohlo být, a nejčastěji je to po nějakém mléčném výrobku,ALE NENÍ TO PRAVIDLEM.(Také je to, když si dám více jídel za sebou např. polévka + hlavní chod, ale někdy také po normálním jednochodovém obědě) . Asi před týdnem jsem brala antibiotika a už při prvním dnu se to zhoršilo ještě více než za poslední půlrok. Brala jsem samozřejmě i probiotika, ale problém stále pokračuje i po dobrání antibiotik. Prosím o radu, kam bych si s tím měla zajít a nebo co na podobné obtíže pomáhá. Děkuji

Souhlasím s názory kolegyň, je vhodné cílené gastroenterologické vyšetření, kde mohou specifikovat funčkní dyspepsii, deficit laktázy, případně céliakii.

MUDr. Jana Pavluchová