Adresa

Ordinace
Opavská 959/49, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka Jana Paličková si zaslouží velký obdiv! Za přístup! A jak všechno zvládá! Na vysvědčení by paní doktorka dostala samé "jedničky s hvězdičkou"! :-)

Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Po nějaký čas jsem byla v péči MUDr. Paličkové a při každé návštěvě se projevovala mile, hluboce empaticky a s ochotou pomoci. U žádného jiného lékaře jsem se doposud nesetkala s tak vlídným a pozitivním přístupem a skoro by se dalo říci, že léčí už jen pouhým slovem. Tenkrát mi však paní doktorka navrhovala určitý způsob léčby, se kterým jsem v té době, a ještě dlouho poté, zásadně nesouhlasila (jelikož jsem byla z domova ovlivněná nesprávnými názory a nedostatkem relevantních informací), a tak jsem s hořkostí a pocitem neporozumění přešla k jinému lékaři. Uplynulo 6 dlouhých let a po všech (ne)možných vyšetřeních a zkušenostech známých se nakonec dostalo na slova paní doktorky... Kdybych jí tenkrát důvěřovala, ušetřila bych si spoustu nepříjemností. Nejsem si jistá, zda nové pacienty ještě přijímá, ale její ordinaci mohu každému vřele doporučit!

F
Ověřený profil
Umístění: Ordinace preventivní prohlídky

Paní doktorka je skvělá. Rozumí své práci a zároveň je velmi lidská. Myslím, že své pacienty se vždy snaží pochopit komplexně a to je podle mne velmi důležité.

J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Všeobecné lékařství

Dobrý den,paní doktorka Paličková je nejlepší lékař kterého jsem za posledních 20 let poznal.Pokud je potřeba,pomůže a můžete se na ní s čímkoliv obrátit.Jiří Kratochvíl

M
Ověřený profil

Paní doktorka je především velmi lidská, což je zvláště u lékaře dost podstatná vlastnost. Také oceňuji její optimistický přístup, je mj. dobrý psycholog. :-)

Ověřený profil

Jsem moc ráda, že mohu chodit k této lékařce, protože po předchozích zkušenostech se svou závodní lékařkou, jsem již nevěřila, že takoví lékaři existují. Její přístup k pacientům je profesionální, ale přitom velmi lidský. Vyslechne, je velmi milá, vnímavá a snaží se pomoci. Vždy si na pacienta udělá čas. Sestřička je také velmi vstřícná a chápající.

I
Ověřený profil

Výborná paní doktorka a sestřička! Mají potřebné znalosti, empatii a po celou dobu jsem naprosto spokojená. Děkuji! Ingrid M.

J
Ověřený profil

Přívětivá, chápající lékařka s lidským přístupem k pacientům, stejné platí i o zdravotní sestřičce.

H
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi citlivá.Ke svým pacientům se chová přívětivě s velmi profesionálním přístupem.Nevím zda
se najde někdo s jiným názorem?Za svoji osobu musím napsat že jsem velice rád v péči takové lékařky,která
své pacienty trpělivě vyslechne a pomůže nejen od fyzické,ale i psychcké bolesti.Je tedy velmi vzácný člověk.

R

Je výborná rozumí lidem. Sestra je taky skvělá.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti