Revoluční 724/7, Praha

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Od 6 000 Kč

Od 350 Kč

Od 2 970 Kč

Od 3 970 Kč

Od 500 Kč

Od 1 980 Kč

Jana Norkin, DiS.

Jsem diplomovaný specialista v oboru dentální hygieny s praxí od roku 2006, mým hlavním oborem a koníčkem je preventivní parodontologie, léčba závažný...

• dentální hygiena

Umístění: Jana Norkin, DiS. ústní hygiena

Podle zkušeností z jiných pracovišť mohu zodpovědně říci, že práce paní Jany je nejlepší kterou jsem zažila. Mám problémy s paradentózou, zubním kamenem a plakem a se vším si dobře poradila. Doporučila mi i pomůcky ústní hygieny které jsem předtím neznala. Je pečlivá, ošetření bezbolestné a perfektní.

Umístění: Jana Norkin, DiS. Paradontóza

Navštěvujeme paní Norkin a jsme naprosto spokojení. Otci vyřešila potíže s paradontózou v zanedbaném stavu. Velmi citlivý přístup, přesto jaké úkony musela paní dělat ???? Rodina Antuškova (Pavel Antuška)

Telefonní číslo zde uvedené je do pražské ordinace, adresa je pro hradeckou ordinaci!

Jana Norkin Zemanová

Dobrý den, děkuji za informaci, v Hradecké ordinaci jsem opravdu působila, ale jen do roku 2012. Profil je nyní aktuální, ještě jednou děkuji za upozornění. S pozdravem Jana Norkin Zemanová

Janička je perfektní profesionál, její práce je čistá, kvalitní a v mém případě bezbolestná. Vyřešila můj problém během chviličky a poradila jak pokračovat dál aby se neopakoval. Doporučuju ji skrátka všem protože ne každej má ve zdravotnictví takhle zlatý ručičky.

Ondro díky, těším se zase na viděnou :) J

velmi šikovná,milá a trpělivá,byla u ní má dcera a efekt splněn,všichni doma poučeni a dokonce po letech vyndala z brady piersing,kvůli kterému jsme se denně hádali :)),děkuji Jani :))))

Jana Norkin Zemanová

Jsem ráda že jsem mohla pomoci nejen zdravému úsměvu :)

Naprosto perfektní práce, bez bolesti, bez následků, okamžitá léčba. Pomohla mi s dalším postupem aby se problémy neopakovali. Lepší profesionálku nenajdete.

Děkuji za pozitivní recenzi a jsem s pozdravem, Jana Norkin Zemanová

Vše zcela v pořádku - naprostá spokojenost !!! Doporučuji!!! Edge

Jana Norkin Zemanová

Děkuji za pozitivní recenzi a těším se na viděnou! J

Velice šikovná a milá , mohu jedině doporučit ...

Děkuji za pozitivní recenzi a jsem s pozdravem, Jana Norkin Zemanová

Krom jiného krásná a usměvavá. Ondřej Š .-)

Arogantní, nepříjemná, není pečlivá!!!!

Jana Norkin Zemanová

Dobrý den, jakákoli kritika je lepší než prostá pomluva a hanopis, mohla byste být konkrétní a konstruktivně kritizovat postup který Vám nevyhovoval? S pozdravem Jana Norkin Zemanová

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,chtel bych se zeptat na nazor,ohledne pistele na dasni.Mam uz pres 2 mesice pistel na dasni,ktera nijak neboli,pouze z ni vyteka hnis.Pani zubarka,ke ktere chodim mi sdelila,ze se to tyka,bud vacku v zubu,ktery mi lecila nebo,ze je zub praskly.Objednala me na dalsi prohlidku za pul roku s tim,ze uvidime,co bude zub delat.Pokud zacne bolet,mam prijit drive.Chci se zeptat,jestli je to tak v poradku,kdyz se mi,tak jednou za tri dny udela boulicka s hnisem,ktera praskne a hnis vytece.Jestli by se to nemelo lecit hned,dekuji

Dobrý den, souhlasím s kolegyní, taková situace v ústech vyžaduje akutní řešení a ne odklad na půl roku. Doporučuji pro konzultaci stavu vyhledat jiného zubního lékaře, ideálně specialistu v endodoncii, nebo pracoviště zaměřené na práci s mikroskopem, kde můžete žádat o “second opinion” konzultační ošetření. Zcela jistě ale zákrok nebude hradit zdravotní pojišťovna. Taková pracoviště bývají soukromá, ale k pacientům přistupují jako ke klientům. Pro jistotu s sebou vezměte RTG snímky problematického zubu, které máte zcela jistě v kartě pacienta z posledního ošetření.