Jana Linajová, zubař Lovosice

Zubař

Kostelní 8, Lovosice
Ord. praktického lékaře stomatologa

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Velmi oceňuji, že i přes upravené podmínky, dané nynější složitou situací způsobenou koronaviruem,jsem byla ošetřena. Děkuji za profesionální přístup a příjemné chování paní lékařky i zdravotní sestry.

Musím naprosto souhlasit s výše popsanými názory. Je to opravdu "Paní doktorka", která si zaslouží uznání za profesionalitu a lidskost ve svém oboru. Opravdu smekám.

Výborná lékařka. Milý člověk a vynikající profesionál. Vše vysvětlí, je příjemná. Stejně tak sestřičky má velmi milé a stále usměvavé. Přestě tak, jak je to v zubní ordinaci potřeba.

Mohu se jen přidat k tomu nejlepšímu hodnocení. Strašně moc milá paní doktorka, sestřičky to samé. Snad malá vítka by byla v lepší informovanosti pacienta. Někdy se mi zdá, že pokud se sama neptám (jsem hrozně zvědavá) na přesný úkon, paní doktorka sama moc nevypráví ale s výkony jsem spokojená.

Můžu jen potvdit.... Moc příjemná a ochotná. :-)

mám hysterii ze zubařu:))) (po jiných zkušenostech) ale paní doktorka je skvělá poprvé za dlouhou dobu jsem byla vrtaná bez jakékoliv injekce :) a bez strachu a stresu . se sestřičkou znich úplně vyzažuje klid a lidskost :) mohu jen doporučit

F

K paní doktorce chodíme s celou rodinou řadu let. Bez problému. Milý a ochotný odborník.

Paní doktorka je velice příjemná,ochotná a šikovná. Vřele doporučuji!

Příjemná, ochotná komunikuje

Milá, hodná a šikovná!