Jana Lajčíková, zubař Ostrava

MUDr. Jana Lajčíková

Uložit

Zubař Více

35 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Koněvova 110, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog zubní vyšetření

Paní doktorka je mou lékařkou již přes dvě desítky let, jsem naprosto spokojená, k jinému zubnímu lékaři bych nešla. I když jsem se přestěhovala, tak za paní doktorkou dojíždím Mám panicky strach z ošetření, moje paní doktorka mi vše důkladně vysvětlí, dopodrobna dopředu vím co a jak bude probíhat. Nikdy jsem neměla sebemenší problém, opravdu přesně vím co se bude dít i kolik to bude stát. Za mě 10 hvězdiček (kdyby to šlo)

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog

Jsem u paní doktorky spoustu let. Byla jsem nadšená tím, že mi většinou nic nenašla a jen vyčistila zuby a příjemnou atmosférou v ordinaci. Jaký šok jsem ovšem zažila teď u jiného zubaře, který zjistil, že kanálky pod korunkou nejsou vůbec odborně udělané, tím vznikl hnis v zubu, který mi vystupuje z dásní. Takže obě korunky mi musí rozříznout, kanálky znovu vyčistit a po asi půl roce léčení nasadit korunku novou. Za jeden zub to bude stát 11 000 Kč! Mám sto chutí po doktorce vymáhat náhradu škody! A to jsem jí taky zaplatila za úkon. Takže sice pohodová doktorka, ale naprosto bez odbornosti. Už vím, proč od ní všichni utíkají.

Ověřeny pacient

Dobrý den.Doktorku Lajčíkovou z mého hlediska absolutně nedoporučuji.
Plomby mi opakovaně vypadávají a dokonce tři korunky,které mi dělala 2x vypadly a zánět,který pod něma byl ,vůbec nezjistila.Nakonec jsem se ocitla na operaci dásní,kde mi zjistili 2 cysty.

Ověřeny pacient

Bydlim uz dlouho v cizine,rodnou zemi navstevuji 2x a vzdy jdu velice rada se svymi zuby k pani doktorce Lajcikove,ne ze bych nebyla v zemi ve ktere ziji s urovni lekaru spokojena,ale usta otevru,jak pise jedna pacientka jen pani doktorce.Je mila,usmevava a v praci je jednicka.Jsem velice spokojena.

V
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím víc jak 8 let. Je to nejlepší zubař, kterého znám a jsem vděčná, že mě k sobě zaregistrovala. Prošla jsem šest zubních lékařů a jen u MUDr. Lajčíkové jsem spokojená. Mohu jen doporučit.
Renata Poppová

E
Ověřeny pacient

Docházím již 10 let a jsem s péčí velmi spokojena. Provedené opravy zubů a tvarování plomb mi pochválila i hygienistka, aniž by znala lékaře.

R
Ověřeny pacient

Bohužel paní doktorka nezná žádné nové postupy a nové technologie.

P
Ověřeny pacient

Kvalita oprav zubů je na velmi slabé úrovni. Po dvou zkušenostech - plomba, korunka, jsem přešel k jinému zubaři. Za mě nedoporučuji!

Ověřeny pacient

S prací dr. Lajčíkové jsem za poslední cca 3 roky, co jsem u ní registrován velmi spokojen. Rozumím si s ní i sestrou, rád k nim chodím na návštěvy. Jen jednou jsem měl pocit, že ekonomické hledisko převážilo zmínění potenciálního rizika poškození skloviny při mém dotazu na bělení zubů.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti