Praktický lékař stomatolog
Koněvova 110, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog zubní vyšetření

Paní doktorka je mou lékařkou již přes dvě desítky let, jsem naprosto spokojená, k jinému zubnímu lékaři bych nešla. I když jsem se přestěhovala, tak za paní doktorkou dojíždím Mám panicky strach z ošetření, moje paní doktorka mi vše důkladně vysvětlí, dopodrobna dopředu vím co a jak bude probíhat. Nikdy jsem neměla sebemenší problém, opravdu přesně vím co se bude dít i kolik to bude stát. Za mě 10 hvězdiček (kdyby to šlo)

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Jsem u paní doktorky spoustu let. Byla jsem nadšená tím, že mi většinou nic nenašla a jen vyčistila zuby a příjemnou atmosférou v ordinaci. Jaký šok jsem ovšem zažila teď u jiného zubaře, který zjistil, že kanálky pod korunkou nejsou vůbec odborně udělané, tím vznikl hnis v zubu, který mi vystupuje z dásní. Takže obě korunky mi musí rozříznout, kanálky znovu vyčistit a po asi půl roce léčení nasadit korunku novou. Za jeden zub to bude stát 11 000 Kč! Mám sto chutí po doktorce vymáhat náhradu škody! A to jsem jí taky zaplatila za úkon. Takže sice pohodová doktorka, ale naprosto bez odbornosti. Už vím, proč od ní všichni utíkají.

Dobrý den.Doktorku Lajčíkovou z mého hlediska absolutně nedoporučuji.
Plomby mi opakovaně vypadávají a dokonce tři korunky,které mi dělala 2x vypadly a zánět,který pod něma byl ,vůbec nezjistila.Nakonec jsem se ocitla na operaci dásní,kde mi zjistili 2 cysty.

Bydlim uz dlouho v cizine,rodnou zemi navstevuji 2x a vzdy jdu velice rada se svymi zuby k pani doktorce Lajcikove,ne ze bych nebyla v zemi ve ktere ziji s urovni lekaru spokojena,ale usta otevru,jak pise jedna pacientka jen pani doktorce.Je mila,usmevava a v praci je jednicka.Jsem velice spokojena.

K paní doktorce chodím víc jak 8 let. Je to nejlepší zubař, kterého znám a jsem vděčná, že mě k sobě zaregistrovala. Prošla jsem šest zubních lékařů a jen u MUDr. Lajčíkové jsem spokojená. Mohu jen doporučit.
Renata Poppová

Docházím již 10 let a jsem s péčí velmi spokojena. Provedené opravy zubů a tvarování plomb mi pochválila i hygienistka, aniž by znala lékaře.

Bohužel paní doktorka nezná žádné nové postupy a nové technologie.

Kvalita oprav zubů je na velmi slabé úrovni. Po dvou zkušenostech - plomba, korunka, jsem přešel k jinému zubaři. Za mě nedoporučuji!

S prací dr. Lajčíkové jsem za poslední cca 3 roky, co jsem u ní registrován velmi spokojen. Rozumím si s ní i sestrou, rád k nim chodím na návštěvy. Jen jednou jsem měl pocit, že ekonomické hledisko převážilo zmínění potenciálního rizika poškození skloviny při mém dotazu na bělení zubů.

Panídoktorka je milá, nedělá zbytečné zákroky, vše pečlivě vysvětlí. Trhala mi dvě osmičky a já to ani necítila, je rychlá, ale rázná (tak by to u zubaře mělo být) :-)) plomby mi drží už 10 let, všem paní doktorku doporučuji