Jana Lajčíková, zubař Ostrava

Zubař Více

Koněvova 110, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Názory

Umístění: Praktický lékař stomatolog zubní vyšetření

Paní doktorka je mou lékařkou již přes dvě desítky let, jsem naprosto spokojená, k jinému zubnímu lékaři bych nešla. I když jsem se přestěhovala, tak za paní doktorkou dojíždím Mám panicky strach z ošetření, moje paní doktorka mi vše důkladně vysvětlí, dopodrobna dopředu vím co a jak bude probíhat. Nikdy jsem neměla sebemenší problém, opravdu přesně vím co se bude dít i kolik to bude stát. Za mě 10 hvězdiček (kdyby to šlo)

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Jsem u paní doktorky spoustu let. Byla jsem nadšená tím, že mi většinou nic nenašla a jen vyčistila zuby a příjemnou atmosférou v ordinaci. Jaký šok jsem ovšem zažila teď u jiného zubaře, který zjistil, že kanálky pod korunkou nejsou vůbec odborně udělané, tím vznikl hnis v zubu, který mi vystupuje z dásní. Takže obě korunky mi musí rozříznout, kanálky znovu vyčistit a po asi půl roce léčení nasadit korunku novou. Za jeden zub to bude stát 11 000 Kč! Mám sto chutí po doktorce vymáhat náhradu škody! A to jsem jí taky zaplatila za úkon. Takže sice pohodová doktorka, ale naprosto bez odbornosti. Už vím, proč od ní všichni utíkají.

Dobrý den.Doktorku Lajčíkovou z mého hlediska absolutně nedoporučuji.
Plomby mi opakovaně vypadávají a dokonce tři korunky,které mi dělala 2x vypadly a zánět,který pod něma byl ,vůbec nezjistila.Nakonec jsem se ocitla na operaci dásní,kde mi zjistili 2 cysty.

Bydlim uz dlouho v cizine,rodnou zemi navstevuji 2x a vzdy jdu velice rada se svymi zuby k pani doktorce Lajcikove,ne ze bych nebyla v zemi ve ktere ziji s urovni lekaru spokojena,ale usta otevru,jak pise jedna pacientka jen pani doktorce.Je mila,usmevava a v praci je jednicka.Jsem velice spokojena.

K paní doktorce chodím víc jak 8 let. Je to nejlepší zubař, kterého znám a jsem vděčná, že mě k sobě zaregistrovala. Prošla jsem šest zubních lékařů a jen u MUDr. Lajčíkové jsem spokojená. Mohu jen doporučit.
Renata Poppová

Docházím již 10 let a jsem s péčí velmi spokojena. Provedené opravy zubů a tvarování plomb mi pochválila i hygienistka, aniž by znala lékaře.

Bohužel paní doktorka nezná žádné nové postupy a nové technologie.

Kvalita oprav zubů je na velmi slabé úrovni. Po dvou zkušenostech - plomba, korunka, jsem přešel k jinému zubaři. Za mě nedoporučuji!

S prací dr. Lajčíkové jsem za poslední cca 3 roky, co jsem u ní registrován velmi spokojen. Rozumím si s ní i sestrou, rád k nim chodím na návštěvy. Jen jednou jsem měl pocit, že ekonomické hledisko převážilo zmínění potenciálního rizika poškození skloviny při mém dotazu na bělení zubů.