Fakultní děstká nemocnice v Brně
Černopolní, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Můžeme jen potvrdit kladné reakce dříve uvedených příspěvků - paní doktorka je výborná profesionálně a výborná i lidsky! Kéž by bylo více lidí na svém správném místě jako je tomu u paní DOKTORKY Valíčkové!

Paní doktorka Valíčková je slunce dětského kožního oddělení. Umí se výborně vcítit do pacienta a ke každému přistupuje individuálně a velice citlivě. Jedna z nejlepších lékařek, se kterou jsem se v životě setkala.

Byli jsme u paní lékařky velmi spokojeni, myslím, že velmi odborně vyšetřila mého syna a léčba se dostavila okamžitě. Jsem moc spokojena s přístupem jak k léčbě, tak i k dětem. Chválíííím.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, dceru 4 (roky) trapil na dovolene ekzem. Byli jsme minuly tyden u dr. v Liberci a nasadila ji kortikoidovou mast a jine dalsi mazani. Rada bych dcerin ekzem konzultovala i s jinym lekarem. Jenze nevim, zda to ma smysl ted, kdyz je ekzem "zalecen" kortikoidy.. tudiz vlastne nemame co ukazat.. Nebo jestli musime cekat, az se ji projevy zase vrati. Dekuji

Dobry vecer, kdyz nic neni videt, nema smysl na kozni chodit. Pockejte, jestli se to dceri udela znovu...
Krasny den, JK

MUDr. Jana Kýrová