Adresy (2)

Praktické lékařství, s.r.o.
Vítězná 1, Kutná Hora

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí
Praktický lékař pro děti a dorost
9. května 9, Zbýšov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

38 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Paní doktorka by měla již opravdu zvážit ukončení kariéry! totálně neprofesionální přístup, kdy mě úplně zbytečně provedla odběr krve (pouze doporučení z transfuzního na provedení odběru "Výhledově"), následně mi volá do práce, ať okamžitě přijdu - stylem, že se jinak nedožiji rána. Tam mi oznámí, že dnes mě už stejně nikde jinde nevezmou, ať si druhý den zajedu na nové odběry do Čáslavi. Do toho to stihla ještě sdělit rodině, která z toho celou noc nemohla spát, jelikož Mudr. ji krom jiného řekla "že je mě škoda" apod. NEUVĚŘITELNÁ DRZOST! Ráno na mě samozřejmě v Čáslavi koukali jak na blázna, že na popisované příznaky vůbec nevypadám a po opětovných testech se samozřejmě zjistilo, že (kromě utrpěného psychického šoku) jsem naprosto zdravá. Výsledek - pravděpodobná záměna krevního vzorku! Chudák člověk, co tedy dostal výsledky moji zdravé krve, pokud já vyfasovala ty jeho...Celkově jednání paní doktorky je i v jiných situacích (hodnotím za celou moji rodinu) velice neprofesionální, nevhodné až hraničí s drzostí. Okamžitě jsem se po této zkušenosti přehlásila k jinému doktorovi a k ní v životě už nikdy. Rozhodně nedoporučuji!!

V
Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá! Nejenže mi (tenkrát ještě jako moje závodní lékařka, nikoli obvodní) na prohlídce, co jsem potřebovala na brigádu objevila velmi vážný zdravotní problém o kterém moje obvodní doktorka 18 let neměla tušení (vrozená vada), je velmi pečlivá i v dalších směrech. Spousta doktorů tyhle "otravné vynucené prohlídky" přeskočí a jen podškrábne. Nikdy pro ní nebyl problém zařídit co jsem potřebovala - byrokracie kvůli cestování, dala mi spoustu rad ohledně léků na cestách mimo Evropu a podobně. A jako bonus k výborné zdravotní péči si neúčtuje nesmyslně vysoké částky za různé papíry a výpisy. Jsem u ní 6 let a přestože už bydlím v Praze, určitě u ní zůstanu i nadále, za kvalitní lékařkou se vyplatí i dojíždět.

N
Ověřený profil

nemusíte se mnou souhlasit.....,mě stačí to co jsem si prožila a čím jsem si si musela kdysi této doktorce projít.....,pro mne je taková jak jsem již napsala...
Ted mi jde o to od ní dostat mou maminku..,aby jí neublížila podobným způsobem...


M
Ověřený profil

Nesouhlasím s Nikolou P. Paní doktorka je naopak velmi svědomitá, ochotná, příjemná a má profesionální přístup k pacientům.


H
Ověřený profil

Dobrá a svědomitá, velmi inteligentní. Kdo na ni nadává, zřejmě jí závidí nebo jde o konkurenčního lékaře. Zkuste si udělat tolik atestací jako má ona a zůstat ještě normální, lidští. To paní doktorka je a jsem ráda, že je moji obvodní.


N
Ověřený profil

Tak tuhle doktroku rozhodně NEDOPORUČUJI!!!
Neskutečně arogantní osoba.,zlá.,náladová.,neprofesionální apod.. Velmi negativní zkušenost s ní mám.. Před lety ohrozila mé zdraví a tím i můj život natolik.,že jsem nakonec musela podstopit 6.operací v průběhu 3.měsíců.,abych se z toho trochu dostala a dosud mám následky za které mohu poděkovat právě této rádoby doktorce..
Souhlasím s těmi lidmi kteří tu píšou o tom jak si tato doktorka myslí.,že je nej nej a že není nad ní...,bohužel se také kdysi přede mnou povyšovala a hloupě vytahovala co vše vystudovala atd...,ale jak neustále dosud poslouchám od mnoha lidí.,tak Vám to p..Krejčová nebylo k ničemu...,když neumíte slušně jednat s lidmi a chovat se jako profesionální doktorka..
Je mi velmi líto.,že moje maminka je nucena k Vám chodit jelikož jste její závodní lékařka...
MĚLA BY JSTE SE NAD SEBOU DOST ZAMYSLET!!!!


P
Ověřený profil

Jednoznačně výborná lékařka. Nemá problémy s odběry kve jako je to obvyklé téměř všude jinde. Pacienta vyslechne doporučí ke specialistovi též bez problémů. Je velmi lidská člověk od ní odchází i duševně podpořen. Taktéž sestřičky jsou super. Doposud jsem se s takovým lékařem nesetkala. Paní doktorka je takovou hvězdou co září mezi těmi ostatními.


P
Ověřený profil

Po pravdě, ještě jsem se s takovým lékařem nesetkala. Paní doktorka se snaží pomoci a není jí lhostejný osud pacientů. Taktéž pro ní není problém vzít krev a udělat vyšetření jak to dnes běžně u jiných lékařů bývá. Mě vyřešila problém s kterým jsem chodila i po specialistech a dávno už to vzdala ona sama si ho všimla a dala doporučení k dalšímu lékaři. Proto jí velice děkuji a veškerému personálu který spolupracuje s paní doktorkou též.


Ověřený profil

Moje zlatá paní doktorka, zkušenosti jsou znát, a sestřička? Neznám lepší sestřičku než tu, která je u paní dokrorky Krejčové, zlaté srdce na dlani.


Tuto lékařku rád doporučím. Je to lékařka mé matky, když moje matka vážně onemocněla v klidu matce i mě vysvětlila co bude následovat a jaké vyšetření budem muset absolvovat. Do dnes se o ní velmi příkladně stará a není nic za těžko. Škoda jen že není takových lékařů více. Touto cestou paní doktorce moc děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu