Jana Klocová, zubař Kopřivnice

MUDr. Jana Klocová

Zubař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Štefánikova 1301, Kopřivnice
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog Prevence/bolest

Musím říct, že za poslední roky došlo ke změne přístupu paní zubařky. Ve srovnání s roky před 10-20lety je to změna k lepšímu a to tak, že se člověk i zasměje, což se u zubařů moc nestává. Doufám, že paní zubařce optimismus vydrží co nejdéle! :-).


L
Ověřeny pacient

Nestacim se divit pozitivnima nazorama. Ano, i my museli povinne se skolou k teto "zubarce" a uz nikdy vic. Neumela se chovat, byla neprijemna a jeji praci museli spravovat jiní zubari. Ano je to zadarmo a take tak vypada vysledek. Za me rozhodne ne a nedoporucuji. Lide radeji si priplatte za kvalitni a dobre provedenou zubni praci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nestacim se divit pozitivnima nazorama. Ano, i my museli povinne se skolou k teto "zubarce" a uz nikdy vic. Neumela se chovat, byla neprijemna a jeji praci museli spravovat jiny zubari. Ano je to zadarmo a take tak vypada vysledek. Za me rozhodne ne a nedoporucuji. Lide radeji si priplatte za kvalitni a dobre provedenou zubni praci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

K paní doktorce jezdím ze Studénky už 16 let a jsem velmi spokojená,jak s pečlivostí její práce,tak s lidským přístupem.Neměnila bych ... :-)


K
Ověřeny pacient

Chodím k paní zubařce už úplného dětství a jsem spokojená. Plomby drží už několik let. Byla a je vždy milá, příjemná. Chodí k ní i moje 3 děti a díky jejímu milému a citlivému přístupu nemají strach, nepláčou, chodí rády. Sestřička je taky moc fajn.


V
Ověřeny pacient

Chodíme k ní už prakticky celá rodina a mohu ji jen doporučit. Paní zubařka je milá a dobrosrdečná, umí pacientovi dodat odvahu. Co se týče péče o chrup, je velmi pečlivá a doporučí vždy nejvýhodnější řešení pro pacienta.


K
Ověřeny pacient

Setkal jsem se s úplně tým samým problémem jako uživatel(ka) ROSKASTIS, jako dítě jsem chodil k paní zubařce na kontroly prohlídky a když byla potřeba tak i nějaká ta nucená oprvava kazu v zubu. Veškeré plomby po přechodu k jinému zubaři jsme museli pracně a draze předělat, plomby od paní doktorky Klocové byly nevzhledně udělané, materiálu bylo na zubu moc tak že vznikly na zubech jako by převisy za kterýma se držely nečistoty...., zubní niť pro mě byla neznáma protože se buď to o zuby trhala nebo třepila...... Pokud tohle někomu nevadí ať klidně využívá služby doktorky Klocové je to ,, zadarmo´´ tak to podle toho musí také vypadat v mé pusy bude řádit už jen můj novy pan zubař je to sice dražší ale mile rád si za to zaplatím když vím že to bude dobře udělané a když budu vědět že mi to vydrží. Lidi vždyť zuby máme jen jedny !!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Zubařka, která by měla vrátit diplom. klasicky, když jsem chodila jako dítě na prohlídky se školou, druhý den jsem musela jít s mamkou, protože jsem měla kazy jako krátery. ale zubařka na to mamce řekla, že včera jsem tam měla jen malý flíček. jako by ho nemusela vyvrtat. když jsem přešla k zubaři pro dospělé, hned po otevření pusy zubařka věděla, že jsem chodila ke Klocové. plomby nekvalitní, vypadávaly a nebyly vůbec kvalitně udělané. jen jako by neplácané do zubu a neopracované. navíc pod plombou vždy kaz bujel, jelikož byl špatně vyvrtaný. Už bych k ní nešla a jsem šťastná, že nemusím. Navíc když jsem chodila jako dítě ze školy, ptala jsem se zubařky, zda mohu přejít k jiné lékařce, ta mi řekla, že nesmím a že když všichni chodí k ní tak já budu taky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka se skvělá, příjemná. Doporučila mi dobrý zubní kartáček, od té doby už nemám žádné plomby.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Klocová mne ošetřovala po celou základní školu. Pracovala vždy pečlivě. Její plomby mi vydržely cca 15 let.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti