MUDr. Jana Kapicová

Praktický lékař stomatolog
Porubská 549, Ostrava

Neurologická ambulance
Brněnská 120, Pohořelice

Léta jsem chodila k této zubařce, pouze na preventivní prohlídky, vždy mé zuby chválila. Nebyla jsem v ordinaci déle než pět minut.
Po změně zubaře jsem se začala divit, že zuby mne nebolely z přecitlivělosti, jak říkala paní zubařka, ale opravdu je tam problém, který se musí řešit.
Podchytit to v začátcích, určitě ušetřím spoustu času, peněz a hlavně nepříjemností.

Rozhodně nedoporučuji. A pro všechny ty co tvrdí, že jsou spokojení a nemají žádnou plombu zkuste jiného zubaře budete se divit. Taky to bylo pořád vše v pořádku, pomalu obracela oči co fut otravuju a v závěru změním zubaře a ejhle kazy tam jsou. A to jsem chodila na pravidelné kontroly.
Paní doktorka je velmi laxní, nic se jí nechce, vše ji obtěžuje. Přemýšlím nad tím proč to vůbec dělá.
A velmi ji děkuji za ty kazy co neviděla. Zaplať bůh mám teď skvělou zubařku.

Chodím k ni už nějakou řádku let, jsem sní spokojen nemám ani jeden kaz, pouze mě vždycky upozorní, že bych měl k ní chodit častěji a ne jenom jednou za 3 roky.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Chodím k ní už od malička a nemám ani jednu plombu. S dětmi má trpělivost. Mohu jen doporučit!!!

Paní doktorka je opravdu čím dál horší. Viditelné kazy neléčí, jen řekne, že to vypadá v pořádku a mávne nad tím rukou. Když si postěžujete na nějaký problém, má navíc ironické poznámky, sestřička je snad ještě horší. Nyní si hledám jiného zubaře, protože zde se řádného vyšetření zřejmě nedočkám. Je to opravdu líná a nepříjemná doktorka, a bohužel na tom nejvíc utrpí její pacienti.

K paní doktorce jsem chodlila dlouho, ale posledních pár let mi připadá čím dál horší a horší. Nejvíce mi vadí, že mi do pusy strkala ruce bez rukavic. Jinak si podle ní můžu za všechny problémy sama. Už půl roku mám zánět zubu a řeší to tím že si mám kloktat a mazat dáseň, to dělám několik měsíců a nijak se to nezlepšuje. Sestřička je náladová. Když zavolám s akutní bolestí zubů oznámí mi že ráno mají plno ať příjdu jiný den. To že mě od toho bolela celá hlava jí nějak nezajímalo, ochota sama.

Přesně jak už to tady nekdo zmínil.. Kazy neřeší avelmi laxní přístup... Rozhodně NEDOPORUČUJI !!!

Paní doktorka je velmi příjemná, pečlivá a důkladná. Doporučuji.

paní doktorka je velmi příjemná, kladný přístup k pacientovi ,jemná práce a bezbolestná ,děkuji a doporučuji.

Paní doktorka je pečlivá a hodná na děti,ocenuji.