Lipová 807/14, Most
Ordinace praktického lékaře pro dospělé

vzdy pecliva a prijemna.Sem velmi spokojen za ty leta nebyl jediny problem..Sestra Danuska take.. F.S.

Ani bych neřekla...když jsem nemocná, připadá mi strašně laxní, neochotná...jak když ode mě dává ruce pryč. Celkovej názor na doktorku, která má pomáhat lidem: NECITLIVÁ, taková nelidská. Zlatá doktorka co byla před ní.

Nejlepší doktorka, jakou jsem kdy měla. S takovou ochotou a milou pozorností, s jakou se věnuje svému pacientovi, jsem se ještě nikde nesetkala. A stejně tak hodná a moc milá je její sestřička, Danuška Dolejší. A to ani nemluvím o tom, že jsou obě moc krásné ;-)))

Paní doktorka je velice pečlivá a příjemná,více takových lékařů !!!

SKVĚLÁ! Jinak to napsat nejde. Milá, ochotná a hlavně extra pečlivá, což se u dnešních lékařů moc nevidí. Takovou zdravotní prohlídku mi ještě nikdy žádný doktor neudělal. Vyžádané vzorky moče a krve poslala testovat snad na všechno možné i nemožné.
Po předchozí zkušenosti s MUDr. Ivanou Panochovou, která na mě nikdy ani nešáhla a nezná nic jiného než Brufen, se to nedá srovnat.
Vřele doporučuji !!!!

Vynikající a spolehlivá

Doporučuji, příjemné vystupování a co je hlavní, pomohla od problému. Děkuji

Mladá, příjemná doktorka, pečlivá, ve vybavení ordinace má i EKG. Zatím doporučuji, na lepší hodnocení je zatím brzy, byl jsem u ní pouze jednou, počkám, až se vyskytne nějaký problém.

Milá, ochotná, pečlivá.

Skvělá doktorka, super komunikace