Ordinace praktického lékaře pro dospělé
Lipová 807/14, Most

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Jiný

MUDr. Jana Janů, ke které pravidelně docházím od r.2010, mi vždy pomohla. Jsem již důchodce (68 let), tudíž trpím nemocemi spojenými s vysokým věkem (srdíčko, tlak, artróza, osteoporóza a po operaci obou kolen). Nikdy mne neodbyla, ba naopak. I ve svém volném čase, se věnuje problému svého pacienta, dokud na původ nemoci nepřijde. Nikdy bych ji neměnila, stejně tak, jako Danu Dolejší (její sestřičku), která má delší praxi, než paní doktorka. Přeji oběma, ať jim zdraví slouží a starají se o to moje zdravíčko. Děkuji vám holky moje ‍‍

vzdy pecliva a prijemna.Sem velmi spokojen za ty leta nebyl jediny problem..Sestra Danuska take.. F.S.

Ani bych neřekla...když jsem nemocná, připadá mi strašně laxní, neochotná...jak když ode mě dává ruce pryč. Celkovej názor na doktorku, která má pomáhat lidem: NECITLIVÁ, taková nelidská. Zlatá doktorka co byla před ní.

Nejlepší doktorka, jakou jsem kdy měla. S takovou ochotou a milou pozorností, s jakou se věnuje svému pacientovi, jsem se ještě nikde nesetkala. A stejně tak hodná a moc milá je její sestřička, Danuška Dolejší. A to ani nemluvím o tom, že jsou obě moc krásné ;-)))

Paní doktorka je velice pečlivá a příjemná,více takových lékařů !!!

SKVĚLÁ! Jinak to napsat nejde. Milá, ochotná a hlavně extra pečlivá, což se u dnešních lékařů moc nevidí. Takovou zdravotní prohlídku mi ještě nikdy žádný doktor neudělal. Vyžádané vzorky moče a krve poslala testovat snad na všechno možné i nemožné.
Po předchozí zkušenosti s MUDr. Ivanou Panochovou, která na mě nikdy ani nešáhla a nezná nic jiného než Brufen, se to nedá srovnat.
Vřele doporučuji !!!!

Vynikající a spolehlivá

Doporučuji, příjemné vystupování a co je hlavní, pomohla od problému. Děkuji

Mladá, příjemná doktorka, pečlivá, ve vybavení ordinace má i EKG. Zatím doporučuji, na lepší hodnocení je zatím brzy, byl jsem u ní pouze jednou, počkám, až se vyskytne nějaký problém.

Milá, ochotná, pečlivá.