Praktický lékař stomatolog
17. listopadu 1790, Ostrava

K paní doktorce jsem chodila léta, do té doby, než jsem zjistila, že za celé ty roky nepoznala, že mám vrostlé osmičky do dásní a že už mám i rozsáhlý zánět. V životě mě neposlala na rentgen, na který má každý pacient jednou ročne zdarma nárok, dělala mi jen zákroky u kterých se platí, ale zákroky které jsou hrazené a nic jí z nich nekápne na ty úplně kašle. Nedoporučuju, díky ní jsem si se zubama vytrpěla své a možná díky jejímu zanedbání péče příjdu i o další.

Jsem velmi spokojen. Chodím k paní doktorce s celou rodinou.

Jsem v péči paní doktorky už řadu let a jsem spokojena. Vždycky vše vysvětlí, je opravdu profík. I sestřička je příjemná. Doporučuji.

Již 20 let jsem v rukou tohoto lékaře,

Velmi kvalitní profasionální služby spojené s lidským přístupem využívá celá naše rodina včetně dětí.
Děkujeme paní doktorko za Vaši péči!

Jediné, čeho se bojím je zubař. Ale paní doktorka je anděl, vždycky mně uklidní a odvádí skvělou, jemnou a profesionální práci.Chodíme k ní celá rodina včetně mých dětí (7 a 9 let) a kluci se vůbec nebojí, mají paní doktorku rádi. Teď se chystám i se svým třetím, 6-ti měsíčním synem na první prohlídku dvou zoubků.Díky paní doktorko i paní sestřičko za vzornou a příkladnou péči!!!

Moc příjemná paní doktorka,vždy se sestřičkou ochotné vyhovět.Cením si i lidského přístupu a jemného,citlivého zacházení při ošetření.Děkuji.

příjemná

Velice milá, příjemná a svědomitá doktorka. Chodím k ní přes 20 let a s její péči jsem velice spokojená. Nejen já, ale i celá moje rodina.

Příjemný člověk a dobrý lékař.