Adresa

Vránova 172, Brno
CLP s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
23 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: CLP s.r.o. Jiný

Paní doktorka při preventivních kontrolách nic nevysvětlovala, nemluvila se mnou a celkový přístup byl dost necitlivý. Skutečný problém ale nastal, když jsem k ní přišla s akutním problémem, kdy bez jakékoli kultivace nejprve nasadila intenzivní antimykotickou léčbu, pak rozhodla, že se jedná o zánět močového měchýře a (opět bez kultivace) předepsala agresivní antibiotika, před jejichž použitím bez vážného důvodu varuje i SÚKL.
Ze svojí zkušenosti skutečně paní doktorku doporučit nemohu z hlediska odborného, ani lidského.


M
Ověřeny pacient
Umístění: CLP s.r.o.

Paní doktorka mě provázela prvním těhotenstvím a byla jsem naprosto spokojená. Její pohodový přístup mě uklidňoval a ubezpečoval v přesvědčení, že těhotenství není nemoc a že mohu dělat téměř cokoliv. Nic nezanedbala, ale ani neprováděla žádná zbytečná vyšetření. Sestřička je moc milá a upovídaná, těšila jsem se na každou návštěvu. Oceňuji možnost zapůjčení zástěry v kabince, aby člověk nemusel běhat po ordinaci s holým zadkem :-)


Z
Ověřeny pacient
Umístění: CLP s.r.o. Problémy

Opakovaně jsem navštívila paní doktorku s problémem krvácení mimo menstruaci. Opakovaně mi bylo sděleno, že mám nepravidelnou menstruaci a krvácím v ovulaci, což je v mém věku normální (25 let). Zlepšit to mohly pouze doplňky stravy zakoupené v ordinaci, nebo HA. Nedalo mi to a přestoupila jsem k jiné lékařce.. mám za sebou léčbu masivniho zánětu děložního čípku a konizaci. Určitě nedoporučuji.


D
Ověřeny pacient
Umístění: CLP s.r.o.

Pani doktorka je super!! Byla jsem u ni cele tehotenstvi a vzdy byla ochotna, vsechno vysvetlila a poradila. Navic jsem dostala darkovy balicek pro budouci maminky:) Sestricka je moc mila.
Naprosta spokojenost a mohu doporucit!


M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo gynekologické vyšetření

Po první návštěvě velká spokojenost. Paní doktorka je velmi milá a příjemná a také pečlivá. Prostředí je dobře vybavené a čisté!! Oproti tomu na co můžete v Brně narazit je to velmi pěkné a dobře "zorganizované" prostředí, které Vás neodradí hned když přijdete do čekárny. Celkově jsem velmi spokojená. I když řešíte naprostou hloupost, nikdo Vás neodbude, ale plně se Vám věnují a poykytují maximální péči. Sestřička je moc sympatická a šikovná. Určitě doporučuji.


S
Ověřeny pacient

S paní doktorkou nejsem moc spokojená, z návštěvy jsem měla spíše pocit, že pacient, který nechce napsat antikoncepci nebo antikoncepční tělísko, pro paní doktorku není zajímavý. Paní doktorka nenabízí možnosti, nevysvětluje, při vyšetření neinformuje, co právě dělá, nevysvětlí nic. Bohužel nemůžu doporučit, od návštěvy jsem čekala něco úplně jiného. Sestra je ale milá a ordinace dobře vybavená.


Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka, jsem moc ráda, že jsem ji našla a přestoupila k ní na začátku těhotenství. Velice vstřícná a ochotná zodpovědět jakékoli dotazy, poradí se vším. Líbí se mi přístup, který podporuje budoucí maminky, které jsou aktivnější jako já, aby nadále cvičily a dělaly to, co je baví. Sdílí názor, že "těhotenství není nemoc". Za mně jedině doporučuji! Odborný a milý přistup jak paní doktorky, tak sestřičky.


V
Ověřeny pacient

Na to, že já a doktoři k sobě absolutně nejdou, tak musím paní doktorku jedině vynachválit :)) Perfektní paní doktorka, milá, příjemná a to stejné sestřička :)) Vyšetření bylo rychlé a vše v naprostém pořádku :) za mě vřele doporučuji!!!!!


N
Ověřeny pacient

Jedna z nejlepších doktorek, kterou jsem kdy potkala. Se vším pomůže, poradí a skvělý přístup. Určitě doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti