CLP s.r.o.
Vránova 172, Brno

Umístění: CLP s.r.o. Jiný

Rozhodně ženám nedoporučuji!!!! Má žena k ní chodila mnoho let a nyní je zdrcená a já za ni píši recenzi. Nyní po vysazení antikoncepce začala mít problémy s menstruací a paní doktorka neřešila....všechno lážo plážo. Telefony bere jen občas a po zvednutí se ozve někdy jen cituji ,,Sestra!"... Ženu bolívalo břicho, ale menstruace nikde, tak po více než půl roce předepsala paní doktorka utrogestan. No menstruace byla a pak zase nic. Prý máme čekat... Ženě už došla trpělivost a šla jinam a tam jí ihned z ultrazvuku gynekoložka zjistila polycystická ovaria, která tam byla jasně vidět a dokonce je viděla i žena na obrazovce, kterou jí tato jiná paní doktorka ukázala. Takže paní MuDr. Dufková před půl rokem, kdy mé ženě dělala také ultrazvuk, tak údajně už měla toto na ultrazvuku vidět!! Nezjistila nic a ještě nebere telefony! Jsme na vás velmi naštvaní paní doktorko! Ztratili jsme díky vašemu laxnímu přístupu dost cenného času! Ostatním rozhodně nedoporučujeme!

Umístění: CLP s.r.o. Jiný

Paní doktorka umí šetrně vyšetřit, pomoci, nebojí se říct svůj odborný názor a nesnaží se jen člověka "nutit" do různých praktik, jako spousta jiných doktorů (co se týká antikoncepčních opatření).
Nemá tendence si zdlouhavě povídat a může působit rázněji, ale mně osobně vyhovuje, že mluví k věci a přímo, je to gynekoložka, ne psycholožka. ;-)

Paní doktorka je naprosto skvělá. Vždycky mi poradí, pomůže a doporučí.
Kontroly vždycky na daný čas
I sestřička je super.

Umístění: CLP s.r.o. Jiný

Tahle paní doktorka mě doprovázela od prvním měsíčků. Vždy jsem byla spokojená, ale jen v té době kdy jsem byla bezproblémová pacientka. Když mi našla cystu, řekla mi jen že neví co to je. Po pohlavním sexu mi praskla a vytéká smradlavá krev, asi můžu být ráda že to dopadlo bez komplikací. První těhotenství paráda ale asi proto že bylo bez komplikací..
A to nemluvím o tom že měla přímo mezi mýma nohama telefon (prej si vyřizovala neodkladnou záležitost). K tomu se dál nebudu radši vyjadřovat..
Při druhým otěhotnění už při druhé návštěvě věděla že není vše v pořádku. Nic neřekla s tím že mám přijít po 14 dnech a půjde víc vidět. Ani jsem nestihla přijít, protože jsem začla potrácet a přivítala mě s tím že věděla, že to takhle dopadne. Po promluvě že se to stává, což chápu za to nemohla, mě poslala domů, bez neschopenky, že během 14ti dnů se vyčistím a že budu hodně krvácet.
Nakonec jsem skončila v nemocnici, ke se zděsili že jsem přijela za 5/12. Mohla jsem vykrvácet a navíc takový plod co jsem měla v sobě bych 100% sama nepotratila. Když jsem přišla na kontrolu po vyčistění, tak zazněl dotaz "a to bylo fakt tak hrozný???".
Bolesti jsem měla jak kůň...
No každopádně jsem změnila doktorku a zjistila jsem že existují lepší a čistotnější gynekoložky.
Opravdu nedoporučuji..

Umístění: CLP s.r.o. Jiný

Měla jsem půl roku menstruaci 2x v měsíci.
Byla jsem s tím za paní doktorkou a ta mi na to kupodivu nepředepsala žádný chemický lék, ale poradila mi ať užívám Pupalkový olej.
Byla jsem dost skeptická, hormony jsem měla šíleně rozhozené a tak jsem navštívila ještě jednoho gynekologa, který mi chtěl hned předepsat antikoncepci i když věděl, že já antikoncepci nechci a ani brát nemůžu.
Paní doktorka Dufková mi jasně vysvětlila, že kdybych si dala antikoncepci mohlo by to dopadnout velmi špatně.
Co na ní nejvíce oceňuji a proč ji tak kladně hodnotím?
Paní doktorka z mé osobní zkušenosti nepatří k těm doktorům, co by vyloženě živili farmaceutický průmysl a raději mě odkáže na přírodu.
S takovým přístupem se již dnes u doktorů nesetkávám a upřímně nevím, jestli mi zabral Pupalkový olej, ale i kdyby ne, tak MS se mi po skoro 3/4 roku vrátila k normálu a mít jiného gynekologa, tak s tím jaké léky užívám a že jsou přímo zakázány se užívat dohromady HA mi jiný lékař poradil slovy" ať to zkusím " i přes to, že mi nenašel žádný nález, který by dokazoval, že mi HA pomůže.
Děkuji paní doktorko za lidský přístup, děkuji že ještě dnes existují doktoři, kteří místo chemie doporučí přírodu, když nenajdou žádnou příčinu daného problému a zbytečně nenasazují drastické léky.

Umístění: CLP s.r.o. Jiný

Paní doktorku nedoporučuji. Trpěla jsem takovými bolestmi při MS, že jsem několikrát váhala, zda nezavolat sanitku! Paní doktorka mě stále ubezpečovala, že to je normální, když neberu HA a předepsala mi silné čípky proti bolesti. Trpěla jsem jako kůň, čípky přestaly zabírat a já skončila na sále. Paní doktorka je sice milá ženská, ale jako doktorku ji bohužel nemůžu doporučit.

Umístění: CLP s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Moc mi pomohla při chronických i akutních problémech. Oceňuji profesionální a lidský přístup.

Umístění: CLP s.r.o. Jiný

Paní doktorka při preventivních kontrolách nic nevysvětlovala, nemluvila se mnou a celkový přístup byl dost necitlivý. Skutečný problém ale nastal, když jsem k ní přišla s akutním problémem, kdy bez jakékoli kultivace nejprve nasadila intenzivní antimykotickou léčbu, pak rozhodla, že se jedná o zánět močového měchýře a (opět bez kultivace) předepsala agresivní antibiotika, před jejichž použitím bez vážného důvodu varuje i SÚKL.
Ze svojí zkušenosti skutečně paní doktorku doporučit nemohu z hlediska odborného, ani lidského.

Umístění: CLP s.r.o.

Paní doktorka mě provázela prvním těhotenstvím a byla jsem naprosto spokojená. Její pohodový přístup mě uklidňoval a ubezpečoval v přesvědčení, že těhotenství není nemoc a že mohu dělat téměř cokoliv. Nic nezanedbala, ale ani neprováděla žádná zbytečná vyšetření. Sestřička je moc milá a upovídaná, těšila jsem se na každou návštěvu. Oceňuji možnost zapůjčení zástěry v kabince, aby člověk nemusel běhat po ordinaci s holým zadkem :-)

Umístění: CLP s.r.o. Problémy

Opakovaně jsem navštívila paní doktorku s problémem krvácení mimo menstruaci. Opakovaně mi bylo sděleno, že mám nepravidelnou menstruaci a krvácím v ovulaci, což je v mém věku normální (25 let). Zlepšit to mohly pouze doplňky stravy zakoupené v ordinaci, nebo HA. Nedalo mi to a přestoupila jsem k jiné lékařce.. mám za sebou léčbu masivniho zánětu děložního čípku a konizaci. Určitě nedoporučuji.