Dermatovenerologická ambulance
Mrkosova 18, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

S léčbou jsem byla spokojená, jen dovolat se je velký problém. Hned na začátku paní doktorka vyvěsí telefon a nereaguje. Musím dojít a objednat se osobně, což je časově náročné.

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Moc hodná a příjemná paní doktorka. Pomohla mi s dlouhodobým problémem, který mne trápil. Určitě doporučuji.

Umístění: Dermatovenerologická ambulance

Pani doktorka je veľmi milá a ochotná. Všetko s trpezlivostou vysvetlila a vďaka nej sa mi vyliečila rana, ktorú som inde liečil mesiace. Odporúčam.

Paní doktorka je milá jen když tam příjidete s jedním pupínkem uhříkem - na to asi stačí. Když máte ale vážný problém a nedej Bože opakujíci se ani Vás neobjedná a hned Vás raději "vypakuje" . Žádné slitování !! Máte vážný problém jděte jinam - doporučuji

Příjemná paní doktorka, usměvavá a sympatická sestřička. Protože žiji dlouhodobě v zahraničí, objednání D-1, s úsměvem přijat. Jsem velmi spokojený s atmosférou v ordinaci, postupem léčby a hlavně (toho si velmi vážím) - vše důkladně vysvětleno, vč. mých doplňujících dotazů. Více ordinací jako tato.

Pro některé lékaře ve FN Bohunice mám vzkaz: "Doporučuji tuto ordinaci jako ukázkovou toho, jak se odbavuje pacient. Nestyďte se a přijďte se podívat, jak se dělá správně povolání, které jste si vybrali."

Vynikající profesionální přístup. Paní doktorka se při řešení problémů nadívá jen úzkým směrem, a snaží se najít problém ve všech možných potencionálních možnostech, které mohou způsobovat problémy. Mohu doporučit.

Je to výborná lékařka, vyléčila manželovi bercové vředy, které měl tři roky otevřené a nevyléčili mu je ani na speciálním oddělení hojení ran
ve FN Brno Jihlavská. Paní doktorka a sestřička velmi příjemné jednání,
hezké prostředí, a výborná odborná péče.

Velmi příjemná lékařka,péče je na dobré odborné úrovni.Pěkné prostředí,vstřícnost

Výborná paní doktorka, krásné prostředí ordinace. Doporučuji

Všem doporučuji tak milou paní doktorku jen tak nepotkáte. Sestřička je vždy usměvavá. Pěkná ordinace. Profesionální, ale lidský přístup.