ORL ambulance MUDr. Jana Boleslavská
Sokolská třída 1925/49, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Naše ORL ambulance se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí ušních, nosních a krčních onemocnění u pacientů všech věkových skupin.

• otorinolaryngologie
  • dětská otorinolaryngologie

Umístění: ORL ambulance MUDr. Jana Boleslavská Jiný

Byla jsem prekvapena lidskym pristupem a prislo mi, ze pani doktorka vi, o cem mluvi.

Umístění: ORL ambulance MUDr. Jana Boleslavská Jiný

Opravdu oceňuji profesionální, laskavý a citlivý přístup. Patřím mezi pacienty, kteří se dost obávají, má-li dojít k nějakému zákroku a zásahu, ale k paní doktorce mám obrovskou důvěru díky několik azkušenostem. Zároveň nejde jen o citlivé vyšetření, ale i na léčbě jsme se vždy domluvily. Popsala mi možnosti a byla vždy ochotna se mnou vše probrat.

Umístění: ORL ambulance MUDr. Jana Boleslavská Jiný

Neskutečně citlivý přístup k pacientům od sestry i od lékařky. Vše vysvětlí, navrhne léčbu. V čekárně a ordinaci byli také děti, ke kterým se rovněž chovaly (sestra a lékařka) velmi dobře. To se dnes tolik nevidí. Opravdu doporučuji.

Umístění: ORL ambulance MUDr. Jana Boleslavská Zánět nosních dutin

Velice příjemná paní doktorka.Byla jsem u ní dnes poprvé a překvapil mne její zájem o mně a velice jemné a profesionální vyšetření. Mohu jen doporučit.

Musím paní doktorku i sestřičku jen a jen vynachválit - výborný přístup jak k dětem, tak k dospělým !