EM-MED s.r.o.
Hlavní třída 27, Opava

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí

• všeobecný praktický lékař

Umístění: EM-MED s.r.o. Jiný

Paní doktorce jsem velmi vděčná za její empatický, chápavý i odborný přístup. Velice mně pomohla a podpořila v nelehké životní i zdravotní situaci. Děkuji Vám za vše...

Umístění: EM-MED s.r.o. Jiný

paní doktorka se snaží, ale mám nemocné srdce a čekám na operaci, kardiolog vypsal vše , co je třeba před bypassem zajistit - ona nezajistila nic... navíc zmatek, měla jsem pocit, že takového pacienta řeší poprvé...nechci kritizovat, je mi to líto, ale je to tak...

MUDr. Jana Binarová

Dobrý den, paní Kratochvílová.
Bohužel jsem v naší kartotéce nenašla pacientku Vašeho příjmení s potížemi, které naznačujete / ani mezi bývalými pacienty/, proto se k Vašemu příspěvku nemohu blíže vyjádřit.
S pozdravem Jana Binarová

Perfektní přístup k pacientům, výborné znalosti, špičková péče. Doporučuji!

Děkuji, pane Kušníre.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěl bych se zeptat, zda se dá nějak z krevních testů poznat zánět žil, nebo žilní nedostatečnost.

Děkuji.

Dobrý den, na obojí výše uvedené muže Váš praktický lékař získat podezření již z anamnezy a klinického vyšetření. Rozhodující v diagnostice obou je pak ultrazvuk žil dolních končetin.
Krevní testy mohou napomoci pouze v případě diagnózy zánětu žil, jedná-li se o hlubokou trombózu dolních končetin.

MUDr. Jana Binarová

dlouho se potýkám se zadní rýmou,k teré se už nemůžu nějaký měsíc zbavit .. zkoušel jsem inhalovat, proplachovat knvičkou, nosní spreje... a nic.... defacto nic nesmrkám - příznaky: tlak za očima ... Nedávno jsem marodil se zánětem nosoholtanu(antibiotika Dexybene), ale stálné citím neco v krku při polknutí. Předem děkuji

Dobrý den, zahlenění v nosohltanu bývá častěji komplexnější problém. Jednak to může způsobovat vracení žaludečních šťáv ze žaludku do jícnu a nosohltanu, kde tyto šťávy podráždí sliznici a ta se pak brání zvýšenou produkcí hlenu. A jednak toto zahlenění zhoršují některé potraviny. Proto by bylo nyní vhodné dodržovat pravidelnou stravu. Vyhýbat se hodně kořeněným jídlům, bublinkovým nápojům, černé kávě na lačno. Poslední jídlo konzumovat nejpozději dvě hodiny před spaním. Dále omezit mléčné výrobky a sladké. Efekt by měl byt postupný, cca za 1-2 měsíce.