Pekarska 83, Opava
Moje ambulace

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Moje ambulace Jiný

paní doktorka se snaží, ale mám nemocné srdce a čekám na operaci, kardiolog vypsal vše , co je třeba před bypassem zajistit - ona nezajistila nic... navíc zmatek, měla jsem pocit, že takového pacienta řeší poprvé...nechci kritizovat, je mi to líto, ale je to tak...

MUDr. Jana Binarová

Dobrý den, paní Kratochvílová.
Bohužel jsem v naší kartotéce nenašla pacientku Vašeho příjmení s potížemi, které naznačujete / ani mezi bývalými pacienty/, proto se k Vašemu příspěvku nemohu blíže vyjádřit.
S pozdravem Jana Binarová

Názor přidán dne 20.08.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Perfektní přístup k pacientům, výborné znalosti, špičková péče. Doporučuji!

Děkuji, pane Kušníre.

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    našiel som si kliešta na tele, po odstraneni tam zostala mala červena bodka ako po uštipnuti komarom. Tato bodka po 5 dnoch stale nemizne. Mal by som navšštivit lekára.
    Ďakujem za radu.

Dobrý den, návštěva lékaře s nálezem, který popisujete, není nutná. Jedná se o běžnou reakci na kousnutí. Místo kousnutí pozorujte. Kdyby se v místě kousnutí zhruba po 2-3 týdnech znova začalo tvořit zarudnutí, které by se zvětšovalo, pak lékaře navštivte.

MUDr. Jana Binarová

• Dobrý den, jsem chráněná když jsem 4.dávku očkování proti encefalitidě dostala po 4 letech a ne po 3?
    Děkuji

Dobrý den, množství protilátek by mělo být dostatečné. V těchto případech se však doporučuje, pokud Vám nebylo více jak 60 let a další přeočkování by Vás čekalo za 5 let, zkrátit následující interval opět na 3 roky.

• všeobecný praktický lékař