Adresa

Rychnovská 651, Praha
IMMUNOFLOW

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
2
Ověřený profil

Zatím jsem byla na první návštěvě, ale nepochopila jsem, proč musím dva měsíce čekat na to, abych v čekárně vypsala dotazník, pan doktor se mě pak v ordinaci zeptal na to samé, co jsem už vyplnila, abych pak čekala další měsíc na další návštěvu po testech. Nestačilo by onen dotazník vyplnit elektronicky a pak už rovnou přijít na odběr krve a tuto zbytečnost vynechat? Zvlášť, když čekací doba je víc než měsíc...

H
Ověřený profil

Pan Doktor Zicha, je doktor s velkým D. Takto si představuji odbornost a přístup k pacientům podle představ pacientů.
Děkuji a zůstávám s úctou Jan Lojek

B
Ověřený profil

Ja jsem velmi nespokojeny. Ano pan doktor je velmi prijemny a chapavy, ale pouze do doby nez zacnete odporovat. Ja jsem po kortikoidech pribral strasne moc a mekly mi kosti. jenze to pan doktor nechtel ani slyset a tvrdil ze je to spravna lecba. Moje prakticka lekarka mi to zakazala jist, nasadila lecbu na ubytek jak hmotnasti tak vapniku. Pan doktor velmi nerad menil lecbu. Doslova jsem ho tim otravoval. V soucasne hledam jineho.

O
Ověřený profil

Lecim se u pana doktora jiz radu let a musim rici, ze velmi uspesne. Podstoupila jsem u nehu lecbu, diky niz jsem opet po mnoha letech schopna bez leku prozit svou pylovou sezonu, coz povazuji za zazrak a jsem mu za to opravdu vdecna. Mam k nemu velkou duveru a mohu ho s nejlepsim svedomim doporucit kazdemu, koho trapi problemy s alergii nebo imunitou. Je to skutecny odbornik s osobnim pristupem k pacientovi - pacient citi, ze tento lekar ma o neho nepredstirany zajem a snahu mu skutecne pomoci.

J
Ověřený profil

U pana doktora se léčím již desátým rokem. Původně velmi úporná alergie na traviny během letních měsíců téměř ustoupila a příznaky astmatu, které mi kdysi velice znepříjemňovaly spánek a zároveň omezovaly sportování, pracovní výkon a společenský život, se podařilo dostat téměř stoprocentně pod kontrolu. Profesionální a zároveň laskavou léčbu nabízenou ze strany pana doktora mohu jen doporučit.

K

Vlídný, laskavý, empatický, vše ohledně mé nemoci a léčby mi dokonale vysvětlil. V porovnání se zkušeností s jinými specialisty je to první lékař, který se mi opravdu věnoval. Mohu vřele doporučit.

Má skvělý přístup k lidem

P

Jsem naprosto spokojená. Měla jsem možnost využít služeb alergologů jak ve Frýdku-Místku, tak v Ústí nad Labem či Děčíně, ale všechny prozatím předčil - jak svou přívětívostí, tak svým přístupem k lidem a především tím, že se u něj dlouho nečeká..... Mohu jen doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti