IMMUNOFLOW
Rychnovská 651, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zatím jsem byla na první návštěvě, ale nepochopila jsem, proč musím dva měsíce čekat na to, abych v čekárně vypsala dotazník, pan doktor se mě pak v ordinaci zeptal na to samé, co jsem už vyplnila, abych pak čekala další měsíc na další návštěvu po testech. Nestačilo by onen dotazník vyplnit elektronicky a pak už rovnou přijít na odběr krve a tuto zbytečnost vynechat? Zvlášť, když čekací doba je víc než měsíc...

Pan Doktor Zicha, je doktor s velkým D. Takto si představuji odbornost a přístup k pacientům podle představ pacientů.
Děkuji a zůstávám s úctou Jan Lojek

Ja jsem velmi nespokojeny. Ano pan doktor je velmi prijemny a chapavy, ale pouze do doby nez zacnete odporovat. Ja jsem po kortikoidech pribral strasne moc a mekly mi kosti. jenze to pan doktor nechtel ani slyset a tvrdil ze je to spravna lecba. Moje prakticka lekarka mi to zakazala jist, nasadila lecbu na ubytek jak hmotnasti tak vapniku. Pan doktor velmi nerad menil lecbu. Doslova jsem ho tim otravoval. V soucasne hledam jineho.

Lecim se u pana doktora jiz radu let a musim rici, ze velmi uspesne. Podstoupila jsem u nehu lecbu, diky niz jsem opet po mnoha letech schopna bez leku prozit svou pylovou sezonu, coz povazuji za zazrak a jsem mu za to opravdu vdecna. Mam k nemu velkou duveru a mohu ho s nejlepsim svedomim doporucit kazdemu, koho trapi problemy s alergii nebo imunitou. Je to skutecny odbornik s osobnim pristupem k pacientovi - pacient citi, ze tento lekar ma o neho nepredstirany zajem a snahu mu skutecne pomoci.

U pana doktora se léčím již desátým rokem. Původně velmi úporná alergie na traviny během letních měsíců téměř ustoupila a příznaky astmatu, které mi kdysi velice znepříjemňovaly spánek a zároveň omezovaly sportování, pracovní výkon a společenský život, se podařilo dostat téměř stoprocentně pod kontrolu. Profesionální a zároveň laskavou léčbu nabízenou ze strany pana doktora mohu jen doporučit.

Vlídný, laskavý, empatický, vše ohledně mé nemoci a léčby mi dokonale vysvětlil. V porovnání se zkušeností s jinými specialisty je to první lékař, který se mi opravdu věnoval. Mohu vřele doporučit.

Má skvělý přístup k lidem

Jsem naprosto spokojená. Měla jsem možnost využít služeb alergologů jak ve Frýdku-Místku, tak v Ústí nad Labem či Děčíně, ale všechny prozatím předčil - jak svou přívětívostí, tak svým přístupem k lidem a především tím, že se u něj dlouho nečeká..... Mohu jen doporučit.