MUDr. Jan Vicher st.

Praktický lékař stomatolog
Ruská ZS záv. 6 VŽ a.s. 32, Ostrava

Fryčovice 87, 739 45, Frýdek-Místek

Umístění: Praktický lékař stomatolog zuby

Chodím k němu od roku 1997. Ošetření bylo vždy nebolestivé a rychlé. V případě, že se objevil nějaký problém - snad 4x za dobu od r.1997 - ihned našel řešení a věděl kde sáhnout. Díky němu nám stále všechny zuby - mám 68 let. Práci má jako koníčka i jako povolání.

Chodím k němu už léta i s manželem. Naprosto pohodový odborník, u kterého se cítím být v dobrých rukou a je to poznat i na mých zubech. Jen se bojím, co bude, až pan doktor odejde do důchodu.

Naprosto vynikájící zubař, sqělý člověk, který se dle mého názoru snaží aniž by chtěl dopřát pacientovi pocit, že ani není u zubaře...Děkuji mu velice za vše, co pro mě udělal, kdy vždy se mě pečlivě postaral a to si to se mnou pan doktor užívá neboť patřím k těm hrdinům, co mají ze zubaře panický strach...

K Mudr.Vichrovi chodím již dlouhá léta (snad 30) spolu s manželkou, synem, snachou a nyní i vnučkami. Předchozí zubaři nic moc a jsem velice rád, že nás vzal do evidence. Skutečně doktor který nemá po profesní i lidské stránce chybu. Je to velký profík, zuby léčí, neexperimentuje a mám k němu plnou důvěru. Svým klidným přístupem a stálým pobrukováním pacienta uklidní, doporučuji všem, kteří se bojí zubaře (ovšem vím, že má stále plný stav a nové pacienty nepřijímá). Je taky nutno zmínit jeho špičkovou sestřičku a vyzvednout její kvality. Milá, ochotná, sympatická. Ještě se mi nestalo, když jsem objednaný na určitý čas, že bych vyjímečně čekal snad 15 minut. Má to jedinou chybu, že si člověk nepřečte noviny, jak se to stává v jiných čekárnách. Oba jsou tak výborně naladěným a sehraným párem profesionálů ve zdravotnictví.

Jsem spokojená

chodím k němu už dlouho a neměnila bych ani za nic. Díky razantnímu postupu před lety mi možná zachránil další zuby. Dokonce se mu podařilo mě přemluvit k vytržení obou osmiček, což se zubařům před ním nepodařilo. Vždycky jsem mu věřila a nezklamala se.Děkuji i sestříčce Baluškové.

Ten doktor nemá po profesní i lidské stránce chybu. Je to velký profík, zuby léčí, neexperimentuje a mám k němu plnou důvěru. Svým klidným přístupem a stálým pobrukováním pacienta uklidní, doporučuji všem, kteří se bojí zubaře (ovšem vím, že má stále plný stav a nové pacienty nepřijímá). Je třeba taky nezapomenout na jeho špičkovou sestřičku a vyzdvihnout její kvality. Milá, ochotná, sympatická. Oba jsou pak výborně naladěným a sehraným párem profesionálů ve zdravotnictví.

Výborný!!!

je nejlepsi

Jsem s ním hodně spokojená, myslím, že je téměř nejlepší