Zkušenosti

O mně

Mudr. Velčevský Maturoval v roce 1972 na matematickofyzikálním gymnáziu s vyznamenáním. V roce 1978 promoval na lékařské fakultě Masarykovy univerzity...

Více

Léčené nemoci

  • Močová inkontinence
  • Choroby děložního hrdla

Specializace

  • gynekologie a porodnictví

Služby a ceník služeb

Antikoncepce


Masarykova 37, Brno

GYNPRIVAT, s.r.o.


Diagnostické vyšetření


Masarykova 37, Brno

GYNPRIVAT, s.r.o.


Gynekologické konzultace


Masarykova 37, Brno

GYNPRIVAT, s.r.o.


Gynekologický ultrazvuk


Masarykova 37, Brno

GYNPRIVAT, s.r.o.


Ktg - kardiotokografie


Masarykova 37, Brno

GYNPRIVAT, s.r.o.


Preventivní prohlídky


Masarykova 37, Brno

GYNPRIVAT, s.r.o.


Vedení těhotenství


Masarykova 37, Brno

GYNPRIVAT, s.r.o.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
49 názorů

M
Umístění: GYNPRIVAT, s.r.o. gynekologické konzultace

Velmi dobrý, ochotný, soucitný, ochranný doktore. Návštěva proběhla velmi dobře. Moc vám děkujii


K
Umístění: GYNPRIVAT, s.r.o. Jiný

Ja tedy musim rict, ze me pan doktor naopak zachranil zivot svym rychlym zasahem a okamzitou reakci, kdy me sam prijel odoperovat do Ivancicke nemocnice. Mela jsem strasne bolesti a velmi silne krvaceni, muj tehdejsi gynekokog mi rekl, ze v nem veku 42 let je to normalni a je to pry zacatek prechodu, pres znamou, ktera videla jak trpim jsme se dostala k panu doktorovi Velcevskemu, ktery byt jsem byla z jineho mesta a nebyla jsem jeho pacientkou, me bez reci vzal na vysetreni a behem par hodin zaridil prijeti v nemocnici, kam me sam z Brna prijel odoperovat. Doposud jsem jeho pacientkou, je to jiz 11 let a je o me velmi dobre vzdy postarano. Dekuji panu doktorovi a celemu personalu Gynprivatu v Brne.


L
Ověřeny pacient
Umístění: GYNPRIVAT, s.r.o.

Bohužel jsem s panem doktorem byla velmi nespokojená. Prohlídka vždy během chvilky, jednou otevřené dveře do čekárny, zatímco jsem byla odhalena. Lidi chodili kolem a nahlíželi, to bylo velmi nepříjemné a nedůstojné. Žádné krevní testy při x letém užívání HA a když jsem přišla s tím, že nechci již užívat HA, tak dotazy typu "a proč? Však to neškodí". Nicméně vrcholem byl přístup k potížím, které jsem nedávno měla.
Přestala jsem menstruovat a měla hromadu nepříjemných i bolestivých potíží. Do detailů zabíhat nebudu. Zašla jsem za panem doktorem, kterému jsem sdělila, že těhotenství jsem vyloučila. S tím se spokojil a ani mě nevyšetřil. Slovní výsledek? Zmizení menstruace je u někoho normální a problémy jsou z nevhodně zvolené HA, tak ji změníme a dáme třeba tuto. Mě to nestačilo. V 26 letech přestat menstruovat?
Změnila jsem lékaře. Po vyšetření mi bylo sděleno, že mám důsledek dl.užívání HA tak ztenčenou děložní sliznici, že nemůžu otěhotnět, ztenčení je i příčinou vymizení menstruace. Pokud chci někdy otěhotnět, doporučuje vysadit HA, tělo by se mělo cca za 3-4 roky dát do pořádku. Docela mě zaráží, že tak podstatnou informaci mi pan doktor nesdělil. Hlavně, že "můžete pokračovat v krasojízdě", nemám slov.


V
Ověřeny pacient

Bohužel také musím pana doktora ohodnotit velmi negativně. za cca 7 let, co jsem k němu chodila jsem něměla téměř žádné problémy, přístup velmi příjemný, vždy rychle vyřízeno, nebylo mi ani tolik nepříjemné k němu chodit, jako u předchozí gynekoložky. Bohužel se vše obrátilo po otěhotnění. První vyšetření v pořádku, ale při druhém, kdy jsem měla být v 10 týdnu pan doktor nepoznal, že už víc jak 14 dnů mám v sobě neživý plod, kterému v 8 tt přestalo bít srdíčko. Říkala jsem panu doktorovi, že špiním a celkově se cítím jinak, ale říkal, že to je naprosto normální a mám přijít za 3 týdny. Když se mi ale za 5 dnů špinění změnilo v čistou krev, jela jsem napohotovost, kde mi konstatovali zamlklé těhotensví. Když jsem řekla, že to není ani týden, co jsem byla na prohlídce, na pohotovosti se vyděsili a nepřímo mi řekli, že to měl pan doktor poznat. Bylo to v počátku, tak jsem si řekla, že se to stává, ikdyž to měl pan doktor už poznat. Cca za měsíc jsem měla hrozné bolesti vedle pupíku. Ačkoli měl ten den pan doktor ordinační dobu do 18 hod, když jsem si volala jestli se můžu stavit v 16 hod, řekla mi sestřička, že už tam dávno nikdo není a ať jedu na pohotovost, že to může být zánět po revizi dělohy. Na pohotovosti mi diagnostikovaly menší cystu a že si mám po MS zajít k mému lékaři na kontrolu, což bylo uvedeno i ve zprávě. Při kontrole mě doktor div neseřval, co tam jako chci, že on s cystou stejně nic neudělá, poku není velká. Při mé odpovědi, že mě tam poslali z nemocnice jenom opáčil, co má asi dělat, co by na mně viděl.
Celkově tedy musím konstatovat, že po mém otěhotnění se přístup pana doktora rapidně změnil a jak už tady jednou zaznělo, těhotné jsou zřejmě pro pana doktora jenom otravou. S dalším plánováním těhotenství počkám až k jinému gynekologu, kam právě přecházím.


S
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi již 10 let, za nic na světě bych neměnila. Velmi příjemný, vlídný, velmi profesionální přístup. Už jsem za svůj život byla u tří gynekologů, ale tenhle je nejjjjjjjjjj.......
Akorát bych vyměnila tu stále nepříjemnou sestru, ta mi tuto pohodu narušuje.


L
Ověřeny pacient

Za svůj život jsem vystřídala už více gynekologů. Tyto prohlídky jsou něco, co opravdu nemusím. Avšak od té doby, co jsem se setkala s panem primářem Velčevským, nesvěřila bych se nikomu jinému. Nedám na něj dopustit. Už ten jeho přístup - vejdu do ordinace a spustím ohledně svých potíží nebo s čím tam jdu... zarazí mě a řekne, navzdory plné ordinaci: "Nespěchejte, v klidu, nejprve si sedněte a udělejte si pohodlí, řekněte mi, jak se máte, co život a tak... k tomu ostatnímu se dostaneme za chvíli.". Jakkoliv může být žena stresovaná před prohlídkou, pan primář se snaží nejprve o uvolnění a navození přátelského rozhovoru... pak častokrát řeknete cokoliv, i "mimo mísu"... prostě jste v pohodě a cítíte se uvolněně. Až pak proběhne vyšetření a vy se rozhodně necítíte jako "další na řadě", ale ŽENA, které se dostane vše, co zaslouží a co potřebuje, navíc od odborníka, který je nejen uznávanou kapacitou ve svém oboru, ale navíc si vás získá svým nekonvenčím a hlavně lidským přístupem. Neměnila bych!
Lada Michová


Ověřeny pacient

Nedoporučuji pro těhotné a ženy plánující založit rodinu. Jsem nyní u jiného lékaře a dle mého názoru je to velký rozdíl v přístupu i v péči.


*
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojená, chodím tam již 6 let a nikdy žádný problém. Ostatní personál je také velmi vstřícný. Nohu s klidným svědomím všem doporučit!


*
Ověřeny pacient

Do Gynprivatu chodím už 6 let a jsem velmi spokojená. Pan doktor je kapacita v oboru gynekologie i močové inkontinence. Měla jsem tyto problémy a díky panu doktorovi, je po problémech. A to mě obvodní lékařka říkala, že se to řeší pouze operací a jak je vidět jde to i bez operace. takže jestli máte někdo podobné problémy, neváhejte se na pana doktora obrátit.


N

Vy asi nevíte, co je opravdu dobrý lékař. Žila jsem dlouho v cizině a vystřídala jsem gynekologů víc,protože jsem nebyla úplně spokojená. Bylo tomu stejně, když jsem se vrátila opět do česka. Jen tady v Brně jsem vystřídala tři gynekology a jeden z nich byl pan prim. MUDr. Jan Velčevský u kterého jsem už pět let a jsem velmi spokojená. Některé z Vás tady zmińujete, že pan Velčevský nekomunikuje a že Vás odbívá. Tak to už vůbec nechápu. Ba naopak.Vždy byl velmi profesionální, příjemný a konečně jsem neměla nepříjemný pocit, jaký jsem vždy u jiných gynekologů měla! Teď se stěhuji opět mimo ČR, ale u pana doktora určitě zůstanu. Natalie Romfeldová

PS: Když tak dámy popisujete, jak jste nespokojené, proč se nepodepisujete nikdy jménem a příjmením???


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Mudr. Velčevský Maturoval v roce 1972 na matematickofyzikálním gymnáziu s vyznamenáním. V roce 1978 promoval na lékařské fakultě Masarykovy univerzity...

Více

Léčené nemoci

  • Močová inkontinence
  • Choroby děložního hrdla

Specializace

  • gynekologie a porodnictví