Praktický lékař pro dospělé
Frýdecká 936/59, Vratimov

Ja a muj manžel jsme u něho už od 18 let . Jak starši tak mladči večerek jsou velmi dobrymi lekaři, vždy mi pomohly i manželovy vždy nam poradily spravně , jsou těmi nejlepšimi doktory co znám. Někteří lidi by si měly uvědomit že takovych lekařu jako jsou oni je velmi malo .Děkujeme zato že ho mame a nikdy bysme je nevyměnily

Vždy po důchodu se můžete spolehnout na to, že páni doktoři (jaký otec, takový syn) objedou "své" babičky a dědečky, kteří nemají rádi změny, a to s arogantním a vítězným úsměvem nad rodinnými příslušníky babiček a dědečků, zavalených léky, léky, léky. Nepátrá po příčině, hlavně dát hromadu léků a získat výslužku.

Vynikající odborník,lidský přístup,vždy pacienta vyslechne a pečlivě vyšetří,nikoho neodmítne.

pan doktor si radsi hodinu povida s pani distributorkou leku nez aby vzal dalsiho pacienta, pak uz sem zacal byt nasranej tak sem se ozval pani sestricce jestli me teda veme kdyz uz je 20 minut po jeho ordinacnich hodinach a ta mi rekne ze si tam povida s pani od leku (ze ji to neni blbe) no a pak me vzal,ukon trval 3 min. nebyt to muj zavodni lekar tak tam ani nepachnu. des, des, des, des !!!!

Je to výborný diagnostik. Má velmi dobrý přístup k pacientovi

• Co se týče MUDr. Večerka Jana, ne že mám velmi dobré zkušenosti s panem doktorem, ale mám zkušenosti úplně vynikající - je velmi ochotný a jako lékaře jej beru jako velmi vysokou odbornou a lidskou autoriru. Jeho dlouholeté zkušenosti praktického lékaře jsou okamžitě poznat v kontaktu se mnou - pacientem, čili jeho přístupu k pacientovi. Hluboké znalosti ze všech oborů medicíny pacienta "ochraňují" před mnohými "zvláštními" úkony - neboť pan doktor je po odborné stránce na tak vysoké úrovni, že specialisty si skutečně "povolává" k řešení a k úkonům zvláštního zřetele hodných = a skutečně k tomu potřebných. Je vždy ochoten řešit problémy pacienta i mimo pracovní dobu. Navíc jeho dlouholeté zkušenosti a spolupráce se zkušenou zdravotní sestrou p. Janošcovou a nyní i další sestrou vytvářejí ideální tým pro spojení s ordinací plně erudovaného lékaře - jeho syna,tedy MUDr. Michala Večerka. Tímto se mi jeví, že to, co je vytvořeno pro obě ordinace - něco jako nějaká "centrální evidence pacientů" pro vytvořenou oblast ( pro oba spolupracující lékaře) - přispívá k dosažení rychlejšího přístupu k ošetření,ať už toho kterého ze dvou lékařů, kterým jako pacient, oběma důvěřuji a s jejichž "službami" jsem byl doposud vždy plně spokojen.

Já mám velmi dobré zkušenosti s panem doktorem Michalem Večerkem. Je velmi ochotný, pomůže vždycky i mimo pracovní dobu. Prakticky okamžitě mi jeho léčba pomohla. Spojení akupunktury a elektroléčby mi maximálně vyhovuje. Jeho přístup je profesionální.

Jeho zkušenosti s akupunkturou jsou vynikající a s jeho přístupem jsem taky maximálně spokojená. Je to člověk na svém místě.

Doporučuji, velmi ochotný, spolupracující s lidským přístupem.

Co se týká MUDr. Michala Večerka, tak místo svého 15 min. školení pacientů by měl spíše léčit a studovat nové léky. Také vzhledem k jeho mladému věku bych předpokládal, že ordinace bude vypadat na úrovni, moderně včetně využití výpočetní techniky jako je např. počítač. Dále by měl naslouchat a hledět spíše k potřebám pacientů a ne se jen dívat na ubývání svých bodů z povoleného limitu pojišťoven. Holt peníze z pojišťovny převládají nad potřebami pacientů. Také víc empatie, osobního a milého přístupu k pacientům by neuškodilo.